За ДЕКЕМВРИ всички сме готови - имаме си легълца и дрешки нови!

  • 11 785
  • 297
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 641
бабо тонке като ти чета постинга си мисля дали мъжа ми не е от вашата компания  Party аз бях фен на Формулата но по времето на Ален Прост и Аертон Сена. След това Ф1 ми стана скучна и вече не я гледам а чат пат зяпам. Все пак Макларън са направили нещо изключително да си обучат пилот макар и "гнусляр" Wink та в този смисъл сега си жънат плодовете на миналите капиталовложения в него.

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Еййй, цял ден нямаме интернет. Умрях от скука  Crossing Arms  И ми домъчня за вас .
За "Фея" и аз съм "за", но наистина тези , които не са ходили май ще се ориентират трудно. Или пък да се събираме по път някак си  newsm78

# 77
  • София
  • Мнения: 210
Анайс, ама аз нямам нищо против срещу момъка Хамилтън, даже напротив! Другият в отбора назовавам така - Алонсо. Ужасно ме дразни с мазнотата си, а и има нещо безкрайно несъразмерно в него - разстоянието между носа и горната устна е ненормално голямо, а за рошавите вежди просто нямам думи. Добре, че тази година поне се сеща да ги подстрива.
А покрай едновремешната Ф1 и по-точно Сена, намразих во век и веков М.Шумахер. Когато на първата година след смъртта на Сена, преди състезанието в Бразилия всички пилоти бяха отишли на гроба му, Шумахер заяви, че предпочита да си уплътнява времето с тренировки, а не да ходи по гробища. Та оттогаз си навлече моята ненавист. Така съм аз - силно любя и мразя!  Crazy

# 78
Привет.Е на вас неможе да ви се смогне бе момичета.Пишете ли пишете.Мен нещо мн.ме мързи.Само на филми наблягам.Все някой излиза че не съм гледала.Ай,и аз съм запатила с тия зъби.Особено нощем умирам от болки понякога.Не смеех да взема нещо за болката,но сега като прочетох значи може аулинче.От 15-ти съм на стоматолог и тогава     Cry

Последна редакция: нд, 07 окт 2007, 15:49 от larisa

# 79
  • Мнения: 2 641
babo tonke супер весело ми стана  Joy мислех че Алансо е по долюбван от зрителската аудитория, ама след постинга ти направо паднах  hahaha така де за пръв  път чувам някой да коментира главата му  Party сега ще покажа какво си писала н амъжа ми, сигурн асъм че мисли кат теб  Peace

# 80
Здравейте,момичета   bouquet Ще приемете ли още една бъдеща майка?Казвам се Маги,на 33   Blush (май съм кака на повечето от вас),от София съм и чакам първото си бебе.По всяка вероятност и колкото и да не ми се иска, ще е женка.    Отдавна следя темите тук и благодарение на вас не се шашкам много  Simple Smile

# 81
  • София
  • Мнения: 210
Добре дошла Маги  Grinning Да не би да раждаш по Прасколеда? Wink
Девойки, много съм бясна! Моите хаймани от Фулъм допуснаха 2 много глупави гола за 3 минути и ако не се стегнат в оставащия половин час ще сме 8-ми пореден мач без победа. Мъка!!! smile3511

# 82
хихи живот и здраве,само да не дойдат Ревизорите  да оплескат работата  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 280
Добре дошла мама Прас  Hug не водим статистика ,ама май доста от нас сме на 30+  Grinning Кога ти е термина?
Бабе айде дано те зарадват  newsm10
Я да ви питам какво ви правят бебоците, освен розичката никой май не споделя какво му се случва в корема напоследък. Питам защото моя от извесно време май е решил да ми напука плаващите ребра  Laughing яко ме ръчка там и понякога е доста болезнено.  Преди два дни ,както уж си спеше, изведнъж ме изджаска отстрани в ребрата и си изтървах вилицата. Получи се много смешно, мъжа ми и той се стресна пък от вилицата.

# 84
мерси,бабо Тонке и Дари76 за посрещането  Grinning Термина ми е на 28.12,точно между празниците.Надявам се да не попадна на прекалили с празнуването акушерки,че...горкото бебе ще му тръгне по алкохол  Laughing Аз и без това отсега я тренирам с биричка през ден Blush

# 85
  • София
  • Мнения: 1 078
Привет,мамаПрас  bouquet Ако ще си мерим годинките,виж на първата страничка на темата,където сме изредени всичките...таааа,в този ред на мисли не си кака на повечето...а за мен пък да не говорим Rolling Eyes
А що се отнася до женката...миии бих се разменила с теб,че хич не се виждам мъжка майка.Вечно са по-болни  от момичета и така за цял живот,къде наистина,къде не толкова LaughingА и с тези техни мании да седят до маминкаааа...дано моя не е такъв Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 57
Мамо Прас добре дошла!Леко и безпроблемно раждане ти желая  Hug

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Добре дошла на мама Прас!
Много ми е тежко момичета.трудно си взимам въздух.нещо се изнервих и му дръпнах един рев.
Дразня се.когато върша нещата толкова бавно с тоз голям корем.всичките ми килограми са но него !

# 88
  • Мнения: 219
Добре дошла Маги  Hug
Момичета, тази вечер като влязох да се къпя и нещо така ме прониза от 2-те страни (последователно). Сега хапнах, ама пак нещо ме боли корема, и не знам от какво. Контракциите са си нормални, без болка, та може би болката не е от бебо, а от стомах Sad А и нещо с милото се скарахме тая вечер, та може и от тия глупости да ми има нещо.
Иначе бебо си ме поритва, особено вечер Simple Smile Но съвсем спокойно, много рядко да ме изшути силно.
irina_boneva споко, и мен нещо ме е хванал рева днеска, а и милото явно не разбира какво е да си бременна и само казва, как и той се умаря (как пък 1 път не се умори да седи на комп, ами все другите неща го уморяват).
Ами това за сега от мен, нещо никакво настроение нямам, дано утре  съм по-ведра, макар и на работа...
Лека вечер!

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Vesti4ka.нали знаеш както го научиш.моят син си играе.сам се храни.отдавна сме без памперс.все едно.че го няма в къщи.Доста самостоятелен е за възрастта си.А за болестите си е до детето.мъжко. женско няма значение!

Общи условия

Активация на акаунт