Кой практикува йога...

  • 18 528
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 345
Дайте идея при кой да ходя на Йога в Бургас.Интересувам се НЕ от спортна ,а от философска гледна точка.Йога във фитнес клуб не ме устройва ,искам да се  занимавам с инструктор ,който наистина е вътре в нещата.Помогнете ,плс. Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 605
Дайте идея при кой да ходя на Йога в Бургас.Интересувам се НЕ от спортна ,а от философска гледна точка.Йога във фитнес клуб не ме устройва ,искам да се  занимавам с инструктор ,който наистина е вътре в нещата.Помогнете ,плс. Rolling Eyes

Frozen_lady, ако беше в София отговорът ми би бил много лесен ама..., стискам палци в Бургас да откриеш подходящият за теб учител  Hug

# 47
  • Мнения: 345
dulcemulce, благодаря ти много!  Hug Ако съществува ще го открия ,няма начин. Peace

# 48
  • Мнения: 605
dulcemulce, благодаря ти много!  Hug Ако съществува ще го открия ,няма начин. Peace

Моята инструкторка казва "Когато ученика е готов - учителя се появява!"   bouquet

# 49
  • Мнения: 2 282
Моята инструкторка казва "Когато ученика е готов - учителя се появява!"   bouquet
Всички така казват  Grinning
Frozen_lady, опитай в бургаската тема (ако има такава), може да имат поне познати, които да ходят на йога!

# 50
  • София
  • Мнения: 7 858
Frozen_lady , срещу кино Тракия има един център за най- различни спортове, в който си мисля, че има и  йога. Може да провериш там.  Peace

Намерих още и йога  в Спортен клуб " Илиана " - http://www.letsgym.com/2007/06/26/club-iliana-burgas/.

И Сахаджа Йога - http://www.geocities.com/syinburg/

Център " Хридая " - http://yogacenter.hit.bg/

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 10:10 от Иля

# 51
  • Мнения: 345
Иля ,мерси много.Това клубче "Илиана" яко звучи , но за каланетика ,аеробики и тн.
Сахаджа йога центъра го посетих веднъж и няма да повторя,като неква секта е  ,изобщо обстановката е ужасна.Имам чувството ,че ми бъркаха в енергиите.
Мисля да се пробвам на "Хридая".Много ти благодаря за инфото.

# 52
  • Мнения: 177
dulcemulce, благодаря ти много!  Hug Ако съществува ще го открия ,няма начин. Peace

Моята инструкторка казва "Когато ученика е готов - учителя се появява!"   bouquet

Това е ужасно правилно. Peace

# 53
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Може ли да попитам нещо? Моя близка детска учителка иска да разбере, къде има курсове, които да се изкарат и да дават разрешение да се преподава йога.

# 54
  • Мнения: 365
Варненки, подскажете къде във Варна /около центъра/ има Йога занимания, подходящи за начинаещи.
Знам само за Спортна зала. Да се мятаме и да ходим двете. Laughing
Ей, момиче, може ли толкова време да си пишем при първокласниците и да не си видяла подписа ми?  Wink
Елате някоя неделя в 8:30 в училище "Йордан Йовков" - намира се в кварталчето срещу лятно кино Тракия. Не само според мен, по-добър инструктор от Емил Златев трудно ще намерите във Варна. Вярно, подходът му е различен и ще има изненадани, но... важното е, че ефект има. При него съм от 7 месеца, и ефектът е огромен - чувствам се (и изглеждам) много по-спокойна, свалих 11 кила, вече не се коркам за глупости, излекувах сериозен проблем със щитовидната жлеза и си подобрих си метаболизма. Определено ми помогна да преодолея тежък психически застой, да се размърдам и да действам, не само да чакам живота да се случва.
Иска ми се да кажа все пак, че йогата е начин на живот, а не способност за огъване, то е само външно следствие на цялата практика. Иначе има и разни стретчинги на основата на йога, които са само форма на гимнастика. Няма лошо, пак е раздвижване, и като такова е полезно и разкрасяващо, но йогата е нещо съвсем друго.
Какво ще кажете за смяната на групите - добре ли се отразява или зле?
На мен ми подейства идеално, но само защото отидох на правилното място. Преди това минах през няколко варианта на гимнастика и сектантство. Но ти, като гледам, си доволна от твоето място... все пак си залужава да опиташ за един месец другаде, може пак да ти пасне, нищо няма да загубиш. Никога не знаеш какво пропускаш.

Хайде и аз да похваля Емил Златев. Преди 4 години посещавах неговия курс по йога във въпросното у4илище и сама не можех да повярвам каква промяна стана със самата мен и с живота ми. За съжаление, след като се преместих в София не успях да намеря време за йога, но сега съм се амбицирала да започна отново. Горещо препоръчвам на тези от вас, които са от Варна заниманията при Емил Златев. Страхотен е!

# 55
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз ще се запиша на йога.
За Ани Павлова някой чувал ли е?

# 56
  • Мнения: 2 282
За Ани Павлова някой чувал ли е?
само хубави неща Simple Smile
една приятелка от София - Надинка ме насочи едно време към йогата. Та тя ходеше при Ани Павлова и доста е разказвала за нея. Ако искаш, драсни и една бележка да питаш. Всъщност, най-добрия вариант е да попиташ гугъла.

# 57
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ами аз вече питах гугъла, но координати нямаше. А в клубовете в Дир-а я изкараха откачена бабичка.

# 58
  • София
  • Мнения: 158
Аз ходя при Ани Павлова,невероятна е.Всеки ден от седмицата от 18.30 има занятие в различни училища в София.Заниманията са 2 часа и са достъпни дори за начинаещи.Ако Ви интересува повече информация за различните у-ща мога да дам допълнително информация.Препоръчвам горещо да пробвате. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 13 809
Казвай Peace

Общи условия

Активация на акаунт