41 номер дамски обувки ? Къде?

  • 23 256
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аз нямам предвид теб.

А защо не погледнеш в Ла Редут? Там има и до 42 номер, и цените не са много високи. А пък и намеления има.

# 16
  • Мнения: 491
Малко ме е страх да поръчам обувки без да съм ги видяла "на живо" и без да съм ги мерила. Имам и висок свод и не всеки модел мога да нося, но още малко в менгеметата и ще рискувам !!!

# 17
  • София
  • Мнения: 3 854
Казаха ми за един магазин срещу сити центъра. Имало много големи номера и били хубави. Тази вечер са го давали по Пълна промяна-от там пазарували за представянето на участниците. Ако някой отиде да сподели.

Ако е този, който се сещам става на въпрос за "Pepina -M".Има такъв на бул.Витоша близо до Levi's и на бул.Черни връх близо до хотел Хемус, обаче там се говори за маркови италиански обувки.Аз нося 39 номер и наистина съм виждала големи номера в немския Reno (www.my-reno.com) в Скай Сити Център на първия етаж и на втория етаж има един магазин Reval, обувки шити в Добрич.Там видях,че има също големи номера (40-41) обувки и ботуши.Такъв магазин има и на ул.Солунска,ако идваш от бул.Хр.Ботев десетина метра преди бул.Витоша.Аз си купих от там и съм доста доволна от качеството, бяха естествена кожа и много удобни!

# 18
Az napravo umiram ot sram kato vlizam v magazin z aobuvki, razvalqt mi nastroenieto za cqla sedmica kato me izgledat prodava4kite kato prakajena...kato im kaja 4e nosq 41... obikonveno otgovorat e ne nqmame, probvaite 40 ili po lo6o 39, za6toto toi otgovarq na 41!!!! Sad(((   napravo se 4uvstvam kato diskriminirana ot ob6testvoto... na 20 godini sam vse pak, 4uvstvam se ujasno, kakvo da napravq ne sam vinovna az 4e nosq tolkova golqm nomer obuvki... ako mojeh 6tqh da si gi otreja, no ne stava! ...za men e mapalno logi4no mazolite po krakata ot malki obuvki napravo ve4e sam sviknala s bolkata...i drugoto e noseneto na edni obuvki suma vreme dokato ne stanat ujasni... imam pari bih si kupila hubavi obuvki i za 300 leva.. ujasno e da gleda6 navsqkade po vitrinite obuvki i da znae6 4e nito edin ot vsi4ki tezi 4ifftove obuvki nqma da ti stane...... Molq vi hora otvorete pove4e italianski magazini , germanski, amerikanski...tam ne diskriminirat jenite kato pri nas!!!!

# 19
  • Мнения: 2 085
 Joy Joy Joy
Rumi_2007 , разсмя ме много, честно! Joy
...... Molq vi hora otvorete pove4e italianski magazini , germanski, amerikanski...tam ne diskriminirat jenite kato pri nas!!!!
Магазини има достатъчно, а и щом нямаш нищо против да даваш по 300 лв за обувки, ти остава единствено да обиколиш повечко Rolling Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 6 268
И аз съм с абсолютно същия проблем - 41 номер обувки. Като трябва да си купувам обувки и изпадам в депресия направо. И аз влизам и питам първо имате ли нещо 41, ако ми кажат не, си излизам без д аблагодаря понякога, защот след 5-6 магазин ми писва яко. А най-ме е яд като казват, че производителите не правели такива. Е, добре бе, ма ние с големите краци боси ли да шляпаме по улицата, а?  #Cussing out

В Стилл 99 преди зареждаха чат пат хубави обувки на Комип (Comyp), но сега напоследък няма нищо, само някакви бабешки и супер грозни обувки. Една зима преди 3 години обиколих цяла София да си намеря ботуши и няма и няма, защото освен, че нося 41 номер, съм и доста висока (180), та искам и да са с нисък ток. Така се бях вбесила и отчаяла. Само в един магазин ми станаха едни ботуши на Hash Pappies и си ги купих, въпреки че ми бяха скъпички, но пък това бяха най-хубавите и удобни обувки, които някога съм имала. За съжаление не мога да си позволявам обувки и ботуши по 200-300 лв.  Confused

Много ме е яд, като гледам на запад ка има до 42 номер и това е масово, а тук...

# 21
Една моя приятелка, със сходен проблем, си пазарува номера 42 и 43 от магазините Foot Comfort/School или Clarks. Доколкото знам обувките са ортопедични, удобни и в умереният ценови клас, като има и изключения с по- скъпички модели.

Надявам се да съм ви помогнала  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 47 982
купувам си без проблем, днес си взех едни от подлеза на плиска, имаше и 42 номер, но само от един модел
и в скай сити има, в бианко и неро, в магазина до кенвело и в магазина на ривал- и от трите съм си купувала 41, в този до кенвело е най- скъпо, ако ти е проблем
преди влизах и в 40, но вече много ми стискат и знам, че няма смисъл и си взимам направо 41..а и кракът ми е широчък та 41 си ми е екстра и на ширина и на дължина
и какви са тия глупости, че не прозивеждали 41- произвеждат, и продават, не се давайте на злобни и отегчени продавачки Peace

# 23
  • Мнения: 491
И на мен преди ми ставаха 40 номер, но от 2-3 години изобщо не мога да се втъкна в тях. Не знам дали е от моделите или започнаха да ги спестяват.
Честно казано от известно време започвам да се питам дали правят пластични корекции на стъпала( знам, че звучи смешно, но представете си колко съм отчаяна !!!) .
Представяте ли си- хората си слагат цици, ние започваме да пристъпваме като гейши?!

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Това е второ такава тема,в която се включвам.Нося 41-ви номер и си намирам каквито искам обуви и винаги супер актуални.Купувам обувки почти всяка седмица.Много рядко ми се случва магазин да няма този номер.Може да една или две бройки ,но има Peace

# 25
  • Мнения: 39
Май ще си купувам обувки от София Rolling Eyes
Аз нося 40,5 - 41 и със зимните обувки имам най-голям проблем. Дори вчера обиколих целия град, но се прибрах с празни ръце !  Cry
И аз се чувствам ужасно когато ме препратят при мъжките обувки. А една продавачка от Варна буквално се изсмя зад гърба ми с думите "Г-ца Великан!", много убидно ми стана !  Embarassed #Cussing out
Много ще съм благодарна ако някой знае къде има големи номера из Русе   bouquet

Успех с търсенето и намирането на удобни обувки!!!  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 6 268
Това е второ такава тема,в която се включвам.Нося 41-ви номер и си намирам каквито искам обуви и винаги супер актуални.Купувам обувки почти всяка седмица.Много рядко ми се случва магазин да няма този номер.Може да една или две бройки ,но има Peace

Моля те, сподели от къде си намираш всяка седмица обувки такъв номер? Защото на мен наистина ми е проблем и наистина ме гледат тъпо в 99 % от магазините, като питам за този номер.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Къето съм хареса модел и съм влезнала да питам почти на всякъде има.Само в един магазин ми казаха,че обувките ,които произвеждат са до 40-ти номер.При,което писах писмо на производителите на Дарис,че жените в България носят и 41-ви номер Laughing
Незнам какъв тип харесваш,за да ти предложа конкретне магазин.Също така пазарувам специално обувки от чужбина он-лайн винаги има 41-ви номер.

# 28
  • България
  • Мнения: 430
В магазини КОРИДА /ЗА София/ става въпрос има от някои модели,Саламандър- също. Аз нося 40-41, в зависимост от модела. Купувам от тези места и то когато има намаления. Обувките са испански в Корида.

# 29
Здравейте момичета, виждам че сме се събрали голяма агитка с този проблем. И аз нося 41 номер и по същия начин преживявам търсенето на обувки. Много обичам обувките и ми се иска да имам много и различни но ови трябва да се ограничавам до това което има в магазините, а избора съвсем не е голям. Все пак ако се заредите с голямо търпение и свободно време се намира нещо и за нас. Българските фирми произвеждат такива номера така че търсенето му е майката. И не се депресирайте когато някоя пошла продавачка си позволи да коментира, просто я нахранете и вие - обяснете и  каква все пак и е длъжността!
Желая успех  на всички посестрими по крака в търсенето на обувки! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт