Навън вали и вятър духа, на ЮЛЧЕТО, обаче, никак не му пука!

  • 10 891
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 708
Ако вие интересно за раждането във вана ето разказа на една мама http://gorgonbg.multiply.com/journal/item/2

# 16
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
 Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 512
Ей NAN само едно намигване не ни стига, нищо не пишеш  Naughty Hug
И Рени също, маха ни с ръчичка и тва е  Naughty Hug
Yanac не пиши вече такива неща за яслите, моляяяяя  Praynig, че и без това още не съм сигурна, че на Цецко мястото му е там  newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 309
Ей,Иси,страшна си Hug!Пак си сътворила едни красоти...браво!Благодарим! newsm51
/само обърни внимание на датите на дечицата на мама Данисия-може пък и аз да не съм догледала! newsm78/Много целувки на малкия палавник!  love001
Yanac-ама верно-какви ужасии разказваш ти?И даваш ли бебо на свекърва си?Как се отнася с него?Или това е само към другите деца?Пък да вземе да я подари или запрати на село тази котка като вижда,че наранява!
Пингвинче-надявам се някой ден да достигна този дзен,докато гладя,но засега си остава най-омразното ми нещо Twisted Evil!
И да ви питам-как успявате в домакинството?-за мен е пълен кошмар-Влади постоянно ми е в краката и хленчи,за да му обърна внимание,нищо не мога да свърша!

# 19
  • Мнения: 1 298
Ух какви гадни истории за дет.градини.  ooooh! Направо се вбесих само докато четях.  smile3515

Иси браво на теб.Това със снимките дето се сменят е много яко

На мен слава Богу не ми се налага да гладя.Бабата на Мъжа ми го прави,нали обича  Mr. Green

Нан що не пишеш?

# 20
  • София
  • Мнения: 309
Издирва се майката на едно сладко Цвети!Пиги[/b]иииииииииииииииииии,къдеееееееее си?В предната темичка не се включи,сега те чакаме,липсват ми постовете ти Grinning!
НАН-че,верно,разкажи как я карате с твоята принцеса! Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 309
Иси-току-що прочетох разказа за раждане във вана-наистина много интересно!
А ако искате хубава програма за почистване на монитора,ето:
http://comedyoption.com/pics/monitor_cleaner.swf

# 22
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Тук сме, добре сме Peace
Напоследък ми е нещо свинско и все не намирам по коя тема да се включа Rolling Eyes
Пиги верно се спаси някъде newsm78
Иси, това със сменящите снимки наистина е гот Party

# 23
  • Мнения: 11
Темичката е страхотна! Оформлението също! БРАВО! Върхът си !(какчето) newsm51

# 24
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
http://margaritta.dir.bg/2004/mart/05bebepsy.htm - това виждали ли сте го?
Според тези описания Дая определено е лидерът с творчески наклонности bowuu Sunglasses

# 25
  • Мнения: 1 240
Иси   bouquet от мен!

И  Heart Eyes от Гергана!

# 26
  • Мнения: 257
NAN, а на теб за какво ти се говори, за какво обичаш да говориш?...  А вие? А какво обичате да правите? Това заприлича на лексикон! Но идеята никак не е лоша. Помните ли - любима група, любим предмет... вашия девиз...? Ще взема аз наистина да направя един лексикон тук,  да видим кой харесва Росица Кирилова и кой иска да стане стюардеса като порасне! Laughing
Ама не се шегувам, сядам да мисля въпросите, някой да измисли формата!

И качвам  малко снимки на лудите братя.
 Peace

# 27
  • Мнения: 708
http://margaritta.dir.bg/2004/mart/05bebepsy.htm - това виждали ли сте го?
Според тези описания Дая определено е лидерът с творчески наклонности bowuu Sunglasses
и Валери  Peace , а като се замисля Марти е крехко като стъкло.
 Ох моя малък син сега като го съблякох да го къпя и докато се обърна да взема хавлията и той хукна чисто голичък ,хванах го в кухнята под масата  Crazy ама нали ми е вече голям и не може да ходи прав под масата бързо излезе.
Вашите деца хапят ли? Моя дечко одеве ни хапеше ту мен ту брат си .Мен не смееше много силно ,но така ухапа Марти ,че баткото чак заплака. Ударих го лекичко по-устата и той като почна да плаче ще кажеш ,че съм го пребила. Може да се е метнал на майка си ,аз като съм била бебе съм се качила върху сестра ми ,която е лежала по-корем и така зверски съм я захапала без да пускам, че майка ми се е принудила да ме удари ,за да изплача и да пусна сестра ми. А когато пораснахме и сестра ми много ме биеше и за да не ме бие като ме цапне аз крещях с цяло гърло и тя си мислеше ,че ме е ударила силно и не ме закачаше повече. Сега като се върнем назад ние смешно ,а и тя не смее вече защото макар да е по-голяма с 4 години е по-ниска от мен с цели 10см. и знае какво ще и се случи Mr. Green
Давай Pingwina с теб сме .Имаш моята подкрепа Peace
лека и спокойна вечер   bouquet

# 28
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
 Heart EyesТука съм,но едва успявам да ви чета,а за писане да не говорим,много ми липсвате Hug

# 29
  • Мнения: 845
Иси-супер си мила. Голяма изненада пак сътвори smile3525
За градините- аз съм скандалджийка. Веднъж Гого беше със сини ръчички. Учителката го е била с пръчка през ръцете, понеже не я е чул и си е играел в края на стаята. Причерня ми. Вдигнах такъв скандал, на другата госпожа и тръгнах да ги уволнявам hahaha На следващия ден онази виновната идва да ми се извинява. Тогава и казах, Дай пръчката да посиня твоите ръце и тогава ще те извиня hahaha За същият екземпляр, беше през зимата  и като се връщам от работа доближавайки градината виждам едно цигле по домашни обувки и по анцуг да тича навън. В същият момент една циганка излиза с две дечица и аз като съвестен родител и се скарах, че първото цигле е почти голо, а тя облечена с кожух. Оказа се, че не е нейното и детето е избягало от градината. Веднага се качих при малките и онзи екземпляр на работа и си приказва сладко, сладко с една майка. Детето се е промушило през тях и бегом. Приближих се тихо и шептейки и казах, да види дали всички деца са наяве. Онази като се развика, че едното го няма и ме упрекна, че аз съм виновна, защото не съм го спряла. Е, то бива нахалитет, ама като нейното никъде го нямаше. Уж исках да и помогна, а сякаш аз съм отвлякла детето. Извиних и се иронично, че тя не е кадърна да гледа децата и че не е способна за този тип работа. Казах и, че на борсата чакат много млади хора, които ще имат търпението и най-вече вниманието при гледане на 3-4 годишни мъничета. Онази пак се осъзна, но чак на следващия ден. Била в шок. Дрън-дрън. Аман от некадърни в тая държава.
За нашата ясла се чува, че госпожите биели непослушните деца. Много се измъчвам от доста време и ми е болна темата. Дано Венци да се научи да говори по-бързичко, и ще чуете за набита лелка от Русе. Blush Дано да нямам такова премеждие. Praynig Praynig Praynig Заради децата си - УБИВАМ! Всяка една би постъпила така-сигурна съм Peace

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 21:51 от eti_31

Общи условия

Активация на акаунт