Навън вали и вятър духа, на ЮЛЧЕТО, обаче, никак не му пука!

  • 10 890
  • 311
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 858

jorjito  Дано там, където отиваш да е за добро. Примерно една хубава почивчица Crazy.....


Ще ми се,да е почивка smile3515

 afwitch..................... smile3505

# 46
  • Мнения: 324
За яслите - и мен много ме страх, как ще се държат с Калоян. Даже замислям вариант да го пратя на ясла с камера. Мъжо разтърсил в нета и имало камери като копчета. Мислех, че съм изперкала, но като чета, май идеята ми е добра.  Thinking
Иси - темичката отново е прекрасна, особено как се сменят децата   bouquet
Ветта - не я знам тази песничка, пусни линк ако можеш  Hug
ети - тази машина за хляб и мен ме заинтригува. Направо съм в размисъл. А лесно ли се почиства?  newsm78
lala - и ние имаме такъв пъзел, но със животни и цветя. Детайлите са много и Калоян обичаше да гризе малките и често съм му ги вадила от устата. Държах го, докато лазеше, като проходи го прибрах, точно затова, че подреден не стоеше, а освен това и започна да къса със зъби парчетата.  ooooh!
jorji - дано всичко да е ок с тази бучка  Hug Praynig Hug

# 47
  • Мнения: 845
Nita-страхувам се, че ще те разочаровам за идеята ти да сложите комера. Никой родител не може да влезе в помещението, където стоят малките в яслата. С когото съм говорила, дори не знаят какви мебели имат та камо ли играчки. Поне в Русе е така. Обличаш детето и чукаш на вратата и там ти го взема лелката. Тъпо е, но било за да не се внасят зарази. Дран-дрън Tired
Покритието е тефлоново и не залепя. Единствено бъркалките повече се мият, но аз накисвам с вода за 5-10 мин и хляба става мек. Чистя само с вода и веро. Самата машина не се цапа изобщо Naughty Аз я почиствам само с препарат профилактично но само отвън.

# 48
  • Мнения: 337
Здравейте, мили момичета!

Влизам във вашето малко царство, за да ви призова да помогнем на малкото слънчице Симона. Тя се нуждае от силата на този форум спешно - сега - веднага. Ако всеки отдели 10 или 20 лева за нея това ще означава живот.


http://www.save-darina.org/

# 49
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
isi kam не съм искала да плаша никого! Grinning А както виждам има и други мами със  страшни истории. Wink Аз съм против яслата(щото имам избор Mr. Green)Но когато майката трябва да тръгне на работа,яслата е добро решение.И братовчед ми ,и братовчедката ми са ходили на ясла и леля ми  много хвали  възпитателите там.А за градината съм твърдо ЗА.Тя е добър старт за социализацията на едно дете.Сестра ми (на 22 год.)не е ходила и сега майка ми съжалява.Общуването с децата още от първи клас чак до 12-сти й беше много трудно. Навсякъде има хора,които стават за учители и такива ,които не стават (всеки се е сблъсквал и с двата типа),но нищо не може да замени прекрасните ми спомени от детската градина;игрите,песните, танците,празника на Мама,часовете по рисуване и моделиране,разходките в парка(хванати за престилките),първото ми влюбване Embarassed....Е имало е и много тъжни моменти,но така е в живота.С други думи:не бих лишила детето си от прекрасните неща,които може да му даде само градината.Мисля ,че ще се съгласите с мен. Grinning


Yanac-ама верно-какви ужасии разказваш ти?И даваш ли бебо на свекърва си?Как се отнася с него?Или това е само към другите деца?Пък да вземе да я подари или запрати на село тази котка като вижда,че наранява!

И да ви питам-как успявате в домакинството?-за мен е пълен кошмар-Влади постоянно ми е в краката и хленчи,за да му обърна внимание,нищо не мога да свърша!

Дидито свекърва ми не е чак толкова зла! Wink А котката ми е болна тема! #Cussing out #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out

А за домакинството! hahaha При нас бомба е паднала! smile3521
Лексикон?! newsm78Супер идея! newsm44
Анет, как мина снощи?
Zvanche да цункаш Мина от нас!А това ,че си пада точно по тези играчки, с които някой си играе: Joyтова е нормално Joy Тази играчка е "жива".Тя мърда,движи се.,тя е интересна...а другата (захвърлената там някъде) -в нея няма грам живот.
jorjito Честито!

# 50
  • Мнения: 1 294
vesi_n, незнам дали си прочела последните новини за Симонка от 09.10., но за съжаление вече няма смисъл от набирането на средства, крайния срок за набиране на сумата е бил 10.09. Sad
Дано детето се възстанови добре от операцията и без предвидената химиотерапия за която се набираха средствата Praynig

п.п. мъжът ми все пак преведе пари по сметката.Предполагам, че няма да са им излишни.

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 13:50 от Asya_

# 51
  • Мнения: 708
Момичета искам да пея и да танцувам току що взехме стерилната урина на Валери и тя е СТЕРИЛНА   newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 ох олекна ми.


vesi_n, незнам дали си прочела последните новини за Симонка от 09.10., но за съжаление вече няма смисъл от набирането на средства, крайния срок за набиране на сумата е бил 10.09. Sad
Дано детето се възстанови добре от операцията и без предвидената химиотерапия за която се набираха средствата Praynig
съжалявам ,че пиша за хубави неща след този пост ,но искрено се надявам скоро и майката на Симона да се радва на детето си и ние заедно с нея

# 52
# 53
  • София
  • Мнения: 170
Иси,радвам се много за Валери,а и за теб,защото няма по-голямо щастие от това да знаеш,че детето ти е здраво и не страда.
 А пък попей си,щом ти е гот.Само кажи коя песен ще пееш,че да може ние да се поклащаме в ритъм. Hug

# 54
  • Мнения: 708
Иси,радвам се много за Валери,а и за теб,защото няма по-голямо щастие от това да знаеш,че детето ти е здраво и не страда.
 А пък попей си,щом ти е гот.Само кажи коя песен ще пееш,че да може ние да се поклащаме в ритъм. Hug
http://www.vbox7.com/play:bb83aa5c
и http://www.vbox7.com/play:e47d9fac
действа ми страшно релаксиращо не само с песните му ,но и с излъчването му

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 15:01 от isi_kam

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Моето изчезване се отложи с няколко часа,и викам да видя какво правите Crazy

Иси,сега я слушам песничката Wink.За мен пеят  hahahaMr. Green

Радвам се с теб и ти пожелавам,повече да няма такива проблеми Валката.Дай Боже Hug Praynig Praynig Praynig

Аз тъкмо си преписах Банковата сметка на Симонка,и мислех утре да преведа каквото мога.Дори и да съм закъсняла,сигурно няма да им са излишни на хората Peace
Дано се оправи малката душица Praynig

# 56
  • Мнения: 1 341
Иси, много се радвам за вас. Да го нацелуваш малкият разбойник.  Heart Eyes

Джорджи, честито мила, аз мойта не съм я виждала скоро, и ми е много добре. Настрой се позитивно, че да не й се дразниш много на съкровището.

Наринка, как сте с Пипи? Hug
Уффф за яслите....не знам какво да ви кажа, след прочетеното. Аз мислех пролетта да я пусна пак, но на държавна ясла. Но след прочетеното, май пак ще е на частната или ще я гледам, не мога да си представя подобно отношение към детето ми. Ще убия човек  ooooh! Crossing Arms

Аз също следя състоянието на малката Симона. Дано се оправи милото детенце. Много мъка има по света...  Cry

# 57
  • Мнения: 708
ох взе да ми се отпуска душичката и сега ,ако ги видите как се гонят и се смеят няма по-хубава музика за ушите.

jorji честити ти придобивки да си ги ползвате с много здраве.  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 174
Здравейте бебчовци и мами,
навън времето е лошо и малката едвам я удържам на вратата и вие ли сте така  Wink
Можете ли да ми кажете колко всъщност трябва да е грамажа на храната в кухнята. Днес спорих с жената, която разсипва, защото ми се видя прекалено малко в сравнение с други дни(не казвам че всеки ден е до стотния грам, но днес ми сипа 2 пръста само, което беше прекалено малко) Та тя ми каза, че било по 100 грама, даже ми ги притегли, но е прекалено малко. При вас как е?

Надявам се всичко да е наред вече с малката Симонка.

# 59
  • Мнения: 359
Здравейте майчета
isi_kam Знам как се чувстваш  Hug и много се радвам за добрата новина, аз от 1 седмица се настройвам да дадем пак урина и въпреки че последните две бяха добри пак ме е шубе.
didkapan Аз не взимам храна от кухня на доста познати майки взимат и количеството е 200гр., това се отнася за кухнята в кв. Младост до китайският ресторант, а също и за кухнята в кв. Възраждане.
Някой спомена за среща утре в детският център кв. Младост, ние сме на консултация но ако се уговорите нещо пишете ще се опитам да дойда.
За яслите много се чудя, аз твърдо от началото на декември започвам работа и то по препоръка на една приятелка(досега пробвах без връзки сега да видя как е с тях Laughing), така че отказване няма, че хората ме и чакаха да си подредя нещата, иначе още преди 2-3 месеца да са назначили човек на мястото. Та мисълта ми беше че свекърва ми ще я гледа, тя е от тези които са без метла Laughing, но се притеснявам да не разглези много Цвети че нищо не и отказва, примерно беше и дала едни снимки, които след това бяха за боклука, затова може и да я запиша на ясла  от другата есен, когато вече е по-големичка.

Общи условия

Активация на акаунт