Навън вали и вятър духа, на ЮЛЧЕТО, обаче, никак не му пука!

  • 10 898
  • 311
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 440
Здравейте от нас Hug

Попова, тук сме си Hug
Чета си ви редовно, но не винаги имам какво да кажа, а и понякога се замислям много над нещата и се задълбочавам...Сега ще се върна назад да прочета за тази история на yanac за яслите, че нещо м е убегнала newsm78 Нямам отрицателно отношение към тези заведения, но то не се знае...Дано когато дойде наш ред да няма такива инциденти, че ще хвърчи перушина и коси smile3557

Дидкапан, яденето и на двете кухни, в които сме били е около 190гр. - не че всеки път го тегля, де Blush

# 61
  • Мнения: 324
Ети - камерата, за която говоря се пришива към дреха и прилича на копче, имало и аксесоари към нея - истински копчета, същите като камерата.  Peace
Иси - много се радвам за теб. Все такива изследвания да имате занапред  Praynig Hug

# 62
  • хасково
  • Мнения: 107
Привет и от нас. Най-после се вредих на компютъра.

Иси,както винаги темата е страхотна.Полагаш доста усилия да е оформена красиво. Пропуснах предната, но тази поне отначалото я хващам. Много се радвам , че всичко при вас е наред и няма нищо лошо човек да си пее , когато му е леко на душата.

Много неприятни истории има за тези ясли , ама си мисля , че не навсякъде е така и все пак един ден децата трябва да тръгнат я на ясла , я на градина. остава ни да се надяваме , че няма да има такива случай. Аз мисля , че децата така се научават на ред , социализират се по-лесно. А при бабите децата се разглезват повече, поне при нас е така. Тук няма все още частни ясли , поне аз не знам и алтернативата е държавната. и трябва да подам молба януари месец (догодина)  , за да може да тръгне през юни, понеже много ясли са закрити и остава по една за целия квартал. А доколкото разбрах в Хасково е най -скъпа таксата- 60 лв. на месец, допълнително си носиш спален комплект, кърпа , мин. вода.

Целувки на всички  love001

# 63
  • София
  • Мнения: 512
Nita като прочетох за тези камери и аз искам такива, ако знаете, как ми се иска да виждам, какво се случва в тази стая (ясленската)  Embarassed не от любопитство, а само да знам, че малкия е добре  Cry Но после не можеш да използваш кадрите, ако решиш да ги съдиш например, щото е незаконно, но не дай боже да видиш нещо лошо, нищо не ти пречи да се саморазправяш  #2gunfire #2gunfire Аз например така бих направила  #2gunfire Ще чакам новини за камерата, къде ги има, и т.н.
Isi радвам се за Валери, дано оттук на сетне да е много здравичък Hug
Didkapan ние бяхме и в частна и в държавна кухня. В първата храната беше около 100гр и не беше хубава (частната), а другата храната беше над 200гр и можехме да се нахраним и двамата с Цецко  Laughing И Цецко стои все на входната врата и иска да излиза детето навън, даже и късно вечерта  #Crazy

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Момичета,продължават да се събират средства за Симона.Има нужда от 6  химиотерапии,а паричките стигат за 1.Докато тече първата химиотерапия можем да съберем парите за другите 5-http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230496.0

# 65
  • Мнения: 257
За срещата утре - аз ще дойда в този център в Младост, само някой да ме светне къде точно се намира!!! И в колко часа? В 10???? Айде, по-късно пак ще намина да видя какво става с уговорката!
 Peace

# 66
  • Мнения: 708
момичета вашите деца говорят ли нещо? моя нищо .вече взех да се притеснявам ,защото пише че трябва да употребяват 5-10 думи на тази възраст ,а ние нищо  Sad

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Иси и ние почти нищо не казваме.Само мама,кака ,дай.Мисля ,че е рано за притеснение. Naughty
За срещата утре,пишете ми на лични да се разберем. Peace

# 68
  • Мнения: 433
Изи,спокойно бе душа,няма му нищо на бебо.Аз прочетох много материали по повод проговарянето,говорих с позната логопед и мдруги педиатри дори и всички са категорични ,че до 3 години няма база за притеснение.А,между впрочем всички казах,че това което го пише за броя думи и словосъчетанията са пълни глупости и няма НОРМАЛНО дете,Което да отговаря на тези критерии в тази възраст. Naughty
Това дете ще ме побърка вее с щуротиите,които измисля ooooh!Днес за 10 минути си пусна една количка в тоалетната чиния, отвори прахосмукачката и разпиля торбичката из цяла стая и за капак си нахлупи гърнето/Слава Богу празно/НА главата и падна с него върху единственото ми добре изглеждащо все още цвете #CrazyНа разходката пък ме изнуди с токчетата да го кача на скейтборда на един батко и да го бутам.Просто пълна програма цял ден.

# 69
  • Мнения: 1 294
.А,между впрочем всички казах,че това което го пише за броя думи и словосъчетанията са пълни глупости и няма НОРМАЛНО дете,Което да отговаря на тези критерии в тази възраст. Naughty

Не съм съгласна!Ако е така излиза, че почти всички деца на мои познати, включително и моето са ненормални.
А това, че детето не говори, наистина не е притеснително.Повод за тревога може да има, ако нищо не разбира от това което му казвате, т.е. няма пасивен речник.Изпълнява ли команди-всичко е ОК.


Исииии, ти пак намери за какво да се притесняваш днес GrinningЯ, си  дай един ден почивка поне Hug

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 22:33 от Asya_

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Пингвина аз ще се опитам да дойда - само да не вземем да заспим, че ние си дремваме и предиобяд. Комплекса се намира след Пикадил Младост в посока към Мебелна палата. Там има една пазарче и точно над него. М/у две училища и една детска градина се пада. Не знам да ли успях да го обясня. Hug
Снощи нищо не стана с експеримента - Тодор се събуди първо след половин час, след това след още един и аз си го прибрах при мен. А бе кога ще почне да спи това дете без да се буди -ненормална работа ми се струва това. Embarassed
Иси Тошко казва бати, тати, дядо, баба, но мама не ще. Не мога да си го обясня - при условие, че си го гледам по цял ден самичка newsm78.
Хайде спокойна нощ!

# 71
  • Мнения: 845
isi_kam-май си свикнала да си постоянно под адреналин  Sad Недей така моля те! Дечицата си се развиват много добре. И правилно са ти казали момичетата преди мен. До 3 годинки не е страшно. Те сега си бръщолевят някакви си техни бебешки думички. По мое усмотрение дечицата започват да се отпускат към 2 годишна възраст и свързват 2-3 думички в изречение. Има време до тогава Hug
Анет-ние пък си спинкаме от както стана на 1 месец, но се притеснявам да не започне да се буди в новата стая newsm78
Nita-дай повече инфо за тия камери.

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 23:50 от eti_31

# 72
  • Мнения: 1 298
Nita а няма ли кабели,мабели тая камера  Thinking

Нарина не можем да се наканим да дойдем във вашият парк  Embarassed

По кое време пиша пак не е истина,да ви правя ли кафе,рано ли е  Tired

# 73
  • Мнения: 1 298
Ето го и кафенцето

Тая бебешка тв от 2 дни ни говори на турски.При вас така ли е ?

# 74
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607

По кое време пиша пак не е истина,да ви правя ли кафе,рано ли е  Tired


Ренито, какво стана с кафето?

За говоренето: Всяко дете е различно.В моя медицински картон сестрата е писала:Възраст 1 г. Съставя кратки изречения' А Фил си говори на негов си език.По статистика момичетата проговарят по-рано.

Чао,че Фил ме дърпа е крещи!

Общи условия

Активация на акаунт