Нежно галим НОЕМВРИйски кореми,а те от ден на ден стават все по-големи

  • 8 739
  • 306
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 421
ама тва верно голяма навалица в наш`та тема,май от всички отчетни ние сме най-интересни Flutter

# 256
  • Мнения: 37
Е аз хубаво ви успокоявах в4ера да не се ядосвате за щяло и нещяло,ама моята акушерка така ме ядоса сега, 4е още едва се успокоявам.Миналата седмица ми вика да отида веднага щом разбера кога ме викат в Пловдив за секциото и тя да ми даде направлението,аз в4ера запазвам 4ас и отивам днес за това,к се уговорихме.А за малко всъщност да не отида,4е ми беше много лошо -- мерих кръвно 110/50,пулс 108/ама отнесено ми, много зле, малко шоколад и мляко с нес и светнах,ама викам си айде имам запазен 4ас, викам такси и отивам.Та там тая ме гледа,пита защо съм тук и минали ли са 14 дни от предната консултация, а аз се опулих.....
         - АЗ/  "Ама нали,..... такова за направление, аз не съм за консултация или преглед, само идвам да го взема, 4е да не се разхождам 100 пъти".....
         - ТЯ/ "моето моми4е, ама нали трябва да ти издам болни4ен лист, а от касата ме преследват и не мога толкова на 4есто да ти издавам, затова ела др.седмица и ще го напишем...... smile3515
         - АЗ /" е за кво идвах тогава сега, не стига 4е ми е лошо, не стига, 4е ми казахте да дойда веднага след като знам датата си,а сега .....емиииии - -не става!!!! ПРЪДЛА

 Ама ако лекаря ми беше като този на КАНЕЛА, нямаше да мрънкам:) Лелееееее, той какъв е патронажен лекар ли:), кажи му 4е може да дойде да специализира нещо в BG Simple Smile)))
   Купих си помпа на Бертони за 19,50 лв и сега си я оглеждам тук като голям камък.Писах,писах и ми олекна:) sorry за дългото излияние.

# 257
хихихихи Sladurka, закъсала си го, щом е и над 60 твоя  Wink  Mr. Green

# 258
  • Мнения: 1 311
Честит син на Lili33 Много да я слуша и много да я радва. Да порастне голям и силен мъж.

# 259
Galaxy, я не й се връзвай на щуротийте! Бе тия лекари друга работа нямат ли си, ам само грижи създават без причина! Тегли й една на ум и се успокой  Peace

# 260
  • София
  • Мнения: 63
sladurka , ти на твоя горкичък лекар вече какви ли не кусури му намери  Wink-сега пък бил дърт.то май е по-добре да ти кажа,щото ако е като на Канела, аз ще се чудя дали не ми се е размазал грима например.ей, вярно нямаме угодия  Rolling Eyes
Galaxy_25 , ти защо се ядосваш на тия гъски, я по-спокойно-нали досега ти ни успокояваше  Hug.слез до магазинчето за нещо за бебешорчо и ще ти мине  Wink
ох, днешният ден край няма-вече не ми се стои в тоя офииииииииис-ама до понеделник ще изтрая и после и телефона няма да си вдигам  Twisted Evil

# 261
  • Мнения: 37
Galaxy, я не й се връзвай на щуротийте! Бе тия лекари друга работа нямат ли си, ам само грижи създават без причина! Тегли й една на ум и се успокой  Peace
Galaxy_25 , ти защо се ядосваш на тия гъски, я по-спокойно-нали досега ти ни успокояваше  Hug.слез до магазинчето за нещо за бебешорчо и ще ти мине  Wink
ох, днешният ден край няма-вече не ми се стои в тоя офииииииииис-ама до понеделник ще изтрая и после и телефона няма да си вдигам  Twisted Evil
НЯМА, НЯМА ве4е не съм ядосана, аз като си го излях тук на вас и се оправих:)..поизмих някоя 4инийка, пуснах да пера някви неща,4исти ли са, мръсни ли са- в пералнята...да се намирам на работа.Полсе ще извъртя и едно одеало,ама само с омекотител,няма да се върти цяла пералня. И да си го ароматизирам и да се завивам,4е ми мирише на хубаво.ЛУДА СЪМ,  огодия няма.А и аз като talyyy  бих се притеснявала пове4е от този симпатяга-ПАТРОНАЖНИЯ  хихихихихихи

# 262
  • Мнения: 37
Сеетих се да ви попитам и още нещо.Сега си разглеждам помпата, а сигурно трябва да я стерилизирам преди да я използвам в родилното, нали????Вие какво ще правите с тези помпи-момпи:)? Имам 4увството,4е нищо няма да стане с помпата....стиксам, стискам сега, сухи тренировки,ама то не е като на живо де.

# 263
  • Мнения: 199
Здравейте и от мен!
Честито момченце на Лили! Да и е жив и здрав и бързо възстановяване на нея!
Caramelche
, мерси много за информацията за леглото! Ще отида да ги видя!
Vi, и аз днес бях на лекцията на 9 месеца. На 18-ти ще ходя пак. Ако има и други мами да се обаждат.
Sladurka, ти поне си си купила разни неща, а аз още нищо само обикалям магазините и разглеждам. Направо незнам откъде да започна. Имам още време де, но като чета как бебоците почнаха да се появяват и ме хваща страх.
Момичета какво ще кажете за помпите за кърма, тези които са раждали, има разни спринцовки, дали са добри или трябва нещо по-голямо. Имам предвид не да складирам мляко, ако бебето си е с мен непрекъснато каква помпа е по-добре да взема?

# 264
  • Мнения: 2 126
Честито момченце,Лили!Да расте здрав и умен!

Тия мъжаги взеха да се изтърсват като за световно.Ама нека има,че напоследък поне около мен всичко е жени,всичките ми дружки родиха момиченца напоследък,май и аз ще ги последвам Grinning Та мъжката половина,май оредява....

Аз лепенки за пъпче не съм ползвала,само пудричка и спирт -всичко мина много бързо.Но сега вече като знам за тия екстри може ида взема,ще видим.Ама тва ми е най-последна грижа Wink

# 265
  • София
  • Мнения: 63
като стана въпрос за помпи, да питам и аз нещо  Rolling Eyes на вас чувствителни ли са ви гърдите както в началото?моите зърна направо не мога да ги пипна /а те са станали едни големи.../ и странно, но никой не ми е казал да ги мажа вече за подготвяне.все забравям да питам като ходя  ooooh!-ама и аз не трябва да знам всичко предварително, нали за това се казва "консултация"  Embarassed

# 266
  • Мнения: 2 126
Охх Галакси утрепа рибата мацко hahaha Joy,абе я си стой мирна стига стиска Mr. Green А за стерилизирането,не е лошо,извари си я Peace

talyyy,чувствителни и още как направо не се пипат - непомня преди дали ми беше така.А за мазането,братовчедката на мъжа ми каза че се е мазала с няколко опаковки на крема на Авент за зърна и после не е имала никакви разранявания.Ама ще я питам аз колко време преди да роди го е правила това.

# 267
  • Мнения: 37
като стана въпрос за помпи, да питам и аз нещо  Rolling Eyes на вас чувствителни ли са ви гърдите както в началото?моите зърна направо не мога да ги пипна /а те са станали едни големи.../ и странно, но никой не ми е казал да ги мажа вече за подготвяне.все забравям да питам като ходя  ooooh!-ама и аз не трябва да знам всичко предварително, нали за това се казва "консултация"  Embarassed
И на мен са ми мн 4увствителни и големи, даже бих казала грозни SadКато ги мажа с крема на Авент за зърна са станали по-добре, в смисъл 4е не се дразнят и не ме болят.Използвам крема от по4ти месец и виждам резултата,преди мислех 4е няма,но не се раздразнява от дрехи или т.н., има ефект де.

# 268
  • Мнения: 37
Охх Галакси утрепа рибата мацко hahaha Joy,абе я си стой мирна стига стиска Mr. Green А за стерилизирането,не е лошо,извари си я Peace
smile3534 smile3532 ми то бременните затъпявали,аз май , май Simple Smile
Анестезиолога ме пита във вторник някви неща и на в-са имам ли някакви псих.отклонения,аз викам неееееееееееееее, а той се о4уди и вика: е как няма бременна дето да е в 4ас:)така съм се смяла.Той не сикаше да ме обиди, ама майтап да стане.

# 269
  • Мнения: 199
Galaxy, току що прочетох, че си си взела помпа. Обаче изобщо незнам дали трябва да се стерилизира. Чувам много различни отзиви за тези помпи. Едни казват, че ако не е някоя скъпа голяма нищо не ставало (дори и лекарки), което доста ме съмнява. По-скоро вярвам на една приятелка, която имаше малка ръчна и каза, че и е свършила много добра работа, само от време на време си е облекчавала гърдите с нея като и натежат много. А тя кърми още, дъщеричката и е на 1год и 1 месец.

Общи условия

Активация на акаунт