Нежно галим НОЕМВРИйски кореми,а те от ден на ден стават все по-големи

  • 8 734
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 37
[ама свалям ли тенджерката от котлона като заври водата или си стои там?Би трябвало да я сваля?То ина4е ще се стопи пластмаса%F
Не, намаляш котлона, и ги оставяш да врят на слаб огън  поне 5мин., за да се убият всички бацили. Леле, как го написах!

Galaxy_25  и внимаваш да не ги забравиш, че като останат без вода, тогава вече ще ги стопиш  Laughing
Ама какъв е смисълът от сега да стерилизирате? Нали като влезе в контакт с въздуха и вече не е стерилно. Пък да не говорим да стои седмица-две или повече. Излишна работа.

Разбрах, няма страшно!:) Благодаря ....А, аз сега няма още да стерилизирам,питам за способа,4е преди да тръгна ще го направя.

# 301
  • Мнения: 3 419
Направо се чудя как още нямаме нова тема,и аз тъкмо сега преди да седна ми изникна някакъв спомен,че Лили снощи рано-рано питаше за нощна смяна и аз даже се пошегувах като се включих,че нощната смяна почва по-късно,а тя кво-видяла,че няма компания и решила да роди Mr. Green,дано се възстанови и пише скоро Praynig
Сега като чета за тия помпи май аз колкото и да отлагам все ще трябва да си взема,ама много ли е болезнено с тия тип спринцовка? Щото не ми се дават пари за скъпа попма,ако няма да я ползвам..и тя ли трябвало да се изварява Shocked ще стане ли в стерилизатора за МВ?
Оф одеве реших да снимам все пак какво съм купила и ми се прецака светкавицата..май наистина няма смисъл,а к-та за изписване ще ми е на Вис Виталис,то май и повечето неща са ми такива Thinking

# 302
  • Мнения: 3 419
сега още скляпам сънена,че легнах ,малко да подремна,че снощи нямах и 1 ч сън и си мисля-сега се оплаквам,ама като се сетя после кво ще е ooooh!,не можеш и една минутка да планираш,че малкото съкровище кой знае какво ще ти измисли Mr. Greenау хич не обичам д ане мога да планирам ппне част от времето си,а и като се разболеят(дано се случва мноооого рядко),като чета юлчето сега-ми тя милата не може да смогне да сменя паперси и не може и д апомогне на малкото ooooh!
вие по режим ли ще ги храните бебоците или когато си поискат-изобщо някакви идеи как ще процедирате?

# 303
  • Мнения: 24
sladurka, би трябвало да имат някакъв режим. Обаче ако се кърмят и бебо заплаче напр. след два часа, а не след три - аз смятам че е редно да му се даде да папка. Rolling Eyes

# 304
# 305
  • Мнения: 148
Здравейте, чак сега успях да седна на компютъра. При изследване на урината ми откриха тези бактерии и сега ми правят атнибиограма, за да разберат какви са, резултатите чак в понеделник, че се правило някакво посяване newsm78. Като гледам трите мами с бебоци не са ли родили много рано?

# 306
  • Мнения: 148
Защо няма никой, да няма бойкот Joy

Общи условия

Активация на акаунт