Нежно галим НОЕМВРИйски кореми,а те от ден на ден стават все по-големи

  • 8 744
  • 306
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 37
Galaxy, току що прочетох, че си си взела помпа. Обаче изобщо незнам дали трябва да се стерилизира. Чувам много различни отзиви за тези помпи. Едни казват, че ако не е някоя скъпа голяма нищо не ставало (дори и лекарки), което доста ме съмнява. По-скоро вярвам на една приятелка, която имаше малка ръчна и каза, че и е свършила много добра работа, само от време на време си е облекчавала гърдите с нея като и натежат много. А тя кърми още, дъщеричката и е на 1год и 1 месец.
4етох опътването и там пише, 4е преди позлване е нужно да се измие с топла вода и да се остави да изсъхне.Изглежда 1:1 като тази на Авент,питах какви са им разликите толкова, били марката и комплекта с шишета и т.н. разервоар4ета за запазване на кърмата.Ама ще видим,сега сме с тази,пък за по-нататък само ще си покаже.

# 271
  • Мнения: 160
Ехееее,какво правите бе мацки,изписали сте темата,още едно бебче сте родили Laughing
Лили,да ви е живи и здраво синчето,много да ви радват с каката, а на теб бързо възстановяване!!![/b] Hug

Сега...исках много неща да ви пиша,ама май забравих половината...
1.talyyy   ,на мен ми казаха да си мажа гърдите още от 7 месец,така че ако не си започнала още,давай...аз се мажа с гармастан.
2.Канела,за патронажа никой не ти завидя,ама с този доктор, току виж свършили билетите до Нова Година за Будапеща!!! smile3534
3.Zitabg,нещо ми липсва. newsm78
4.Galaxy,ти 45 дневния болничен ли не си си взела още?
5.Caramelche,къде ти е леглото да го видя,обърнах албумите с краката на горе Joy Joy
6.Сладурка,защо не пазаруваш от интернет магазините,като не си харесваш нищо там?
7.Последния ми въпрос може би не трябва да го задавам тук,но съм много объркана,мисля че реших да раждам в Т.Киркова,а не в МД,но нямам никакво инфо за там.Предложете ми лекар за секцио.Не искам да пускам тема,защото на вас ви имам доверие и ви чувствам някак си близки,т.е. мога да ви се доверя на избора.

Е,това май беше...    love001

# 272
  • Мнения: 37
4.Galaxy,ти 45 дневния болничен ли не си си взела още?
Aaaa НЕ, 45 дневния болни4ен съм си го взела отдавна, ама сега трябваше да взема направлението за хоспитализация-за родилното.Не можело:)

# 273
  • Мнения: 3 205
Честито бебе на Лили! Да сте живи и здрави и двамата!

Аз днес съм много зле, малкия не се оправя от това проклето разстройство, дупето му вече е огненочервено и пищи на всяко преобуване - което е горе-долу на половин час. И да го намажа с крем не помага, защото кремът въобще не се заседява на дупето му. Направо сме трагедия, ревем двамата заедно.

# 274
  • Мнения: 160
4.Galaxy,ти 45 дневния болничен ли не си си взела още?
Aaaa НЕ, 45 дневния болни4ен съм си го взела отдавна, ама сега трябваше да взема направлението за хоспитализация-за родилното.Не можело:)

Тъпа гъска и аз преди време псувах една коза,ама хем се разревах от злоба,хем и казах каквото мисля.Гледаше ме като зомби.Добре де,ти си планирана за след 10 дена,да не се случва,ама ако тръгнеш да раждаш преди това,как така няма да ти даде документи,не ми се струва редно.Ама то пък,какво ли е редно последно време newsm78

# 275
  • София
  • Мнения: 3 679
Ехе, аз докато се прибера от пазар и вие почти сте привършили темичката.
Да се похваля - намерих си чаршафчета с ластик за кошарата  Simple Smile на Вис Виталис.
За помпата - аз съм я стерилизирала и прибрала вече в багажа.
Канела, тоя лекар от къде го намери   Laughing - верно може много мами да се запътят да раждат при него  Laughing

# 276
  • София
  • Мнения: 63
4.Galaxy,ти 45 дневния болничен ли не си си взела още?
Aaaa НЕ, 45 дневния болни4ен съм си го взела отдавна, ама сега трябваше да взема направлението за хоспитализация-за родилното.Не можело:)
а на мен ми дадоха направлението за хоспитализация заедно с 45-дневния болничен  newsm78, а само казаха,че ще ми оправят на следващата консултация тая карта с изследвания /нещо и забравих името  Embarassed/.абе...всеки си прави каквото знае, а ние се шашкаме  ooooh!

# 277
  • Мнения: 160
Сетих се още нещо,от къде да си купя такива гащи за еднократна употреба и точно така ли се казват???Нощницата изцяло ли трябва да е с копчета отпред или може само с  няколко,колкото да мога да си вадя гърдата???

# 278
  • Мнения: 2 126
мерги,само с наколко копчета колкото да вадиш "папото" Mr. Green
юлче,много гадно за детенцето.С крем мисля че няма да се оправите,наклепай го с пиоктанин или фуксин - за 2дни ще изчезне инфектираното.Наскоро една мама сподели и за някакво мазило Витасин от аптеките,много помагало.Дано се оправите бързо Hug

# 279
  • Мнения: 324
Честито бебе на Лили! Да е жив и здрав малкият Димитър и да носи много радост на цялото семейство!   ura

Юлче, дано се оправя бързо малкият! Лъжичка нишесте, разтворено във вода действа безотказно, но незнам дали пък не по-добре да се изчисти, ако е някакъв вирус. На лекар ходихте ли? За подсеченото, обикновено от разстройството хващат гъбички. С нещо противогъбично опитахте ли да намажите?

Канела, на този доктор тарифата ли е висока или пациентките много, че  за Ферари успя да спести?  Laughing

Не ми казахте, на превръзките Либрез какъв цвят е пакета? Кой си беше купил такива?  Rolling Eyes

# 280
  • Мнения: 160
Maми ,пак сте се изпокрили?каде е ношната смяна? Joy

Абе,Лили снощи е търсила нощна смяна,а днес вече си гушка малкия принц,леле колко бързо стават нещата!!!Браво,браво...

# 281
  • Мнения: 3 205
Нямам идея от какво е разстройството - няма температура, не повръща, когато не го преобувам е жизнен и весел. Спи спокойно и не го боли корем. Ходихме днес на лекар, тя му изписа хидрасек и хумана, но аз вече му ги давам от вчера - полза никаква. За дупето му изписа тридерм, той е против гъбички и бактериални инфекции. За съжаление се слага веднъж дневно, а се застоя на дупето му около  15 минути, след това пак беше наакан. Тия разстройства при децата са нещо кошмарно.
Дес, мерси за идеята за пиоктанина, утре ще действам с него.

# 282
  • Мнения: 560
Айде да позавършим старата тема с моите поредни мрънканици.
 smile3511 smile3514 smile3512
От тия мои зъби ще мръ вече.
Още един зъб ми е изтрещял.Гледа го зъболекарката-външно нищо му няма,има си пломбичка.Като го отвори-той изгнил.Аман вече  smile3515

За помпите-и аз подочух от приятелки,че малките и евтини помпи не вършат голяма работа.Аз за сега имам една малка на Чико,като вляза в 9-я месец ще я стерилизирам заедно с едно шише,пък ако върши работа-върши.Ако не ще му мисля.
За зърната-и моите са огромни,грозни и чувствителни.От вчера ги мажа с Гармастан.

# 283
  • София
  • Мнения: 63
ей, sh0k0lad4e, ти се появи, а защо не пишеш при нас  Rolling Eyes-да не си обидена нещо???
хайде, бързо казвай какво става?

# 284
  • Мнения: 421
ЛИЛИИИ честит да ти е малкия сладур! Да е жив,здрав и голям късметлия - в любовта,работата и приятелите! Радвам се,че сте добре  Hug

Канела какви са тия лекари,какво е това чудо.Добре,че моя не е такъв,че туку виж съм направила някое тайно братче на беба   Laughing  Laughing  Laughing  Joy Моя си ми е добър!

За помпата и аз мисля да я стелиризирам
Тели и аз не си мажа зърната още с нищо...може би е време и аз да почна.Утре щ си купя крем,дори да е късно  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт