Нежно галим НОЕМВРИйски кореми,а те от ден на ден стават все по-големи

  • 8 736
  • 306
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 672
Добро утро и хубав ден и от нас!

# 31
  • Мнения: 560
 smile3507Добро утро и от мен.
Нещо съм кисела и недоспала днес.
Нощес пак повърнах от тия тъпи киселни.Вчера привечер изядох един кремвирш и до 3 ми се разхождаше из стомаха.
Мечтание,не свикна ли вече почти 9 месеца да ти хвалят и плюват болнични заведения и лекари?Хич не се впрягай.Аз вече започнах да подвигам рамене и да викам "Не знам къде ще раждам."
Сещам се да споделя с вас един проблем с бебешкото легло,което купихме.
Значи на него решетката отпред не му се вдига или маха.Захванато е с болтове за страниците на леглото.Също матракът не може да се вдигне на по-високо ниво и фактически е положен на дъното на леглото.
А аз пък имам проблем с лявата ръка.Имам частична пареза и не мога да я опъван до край.По този начин като се положи бебето в леглото и аз като се наведа да го вдигам,с дясната ръка бих могла да го подхвана,но лявата малко увисва и май няма да ми е много полезна.Пък да вдигаш бебе с една ръка не може. smile3518
Мислихме,мислихме и накрая измислихме да изперем 2-3 одеала,да ги положим на дъното на леглото под матрака,да ги завием с чаршаф и отгоре на сложим матрачето.Така то ще се повдигне.
Звучи много хамалско,но какво друго да направим?
Което ме сеща да дам един непоискам съвет на мамите,които чакат по-едри бебета.Въпросната пареза на лявата ми ръка по народному се нарича акушерска пареза,тоест придобита е при раждането.Родила съм се естествено,а съм била доста над 4 кг.
Препоръчвам секцио на всички,които чакат дебеланковци-бебоци.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 437
Мечтание, ама вярно шантав ден Laughing

Клер, винаги можеш да си вземеш болничен  Peace Не вярвам някой лекар да ти откаже.

А пък аз снощи си имах едни стягания на корема..викам си хайде, бебока тръгна  Laughing Ама много се ядосах вчера с майсторите и мъжа ми...такава неорганизирана и разпасана работа, че думи нямам! Мебелите ни готови с месец по-рано, хората ме видяли, че съм много бременна, а нашите се бавят...аа...пак взех да се ядосвам. Сега вместо да сме си у нас, още киснем тук, щото на някой му дреме на оная работа,  ана друг пък не му стиска да тропне с крак.

Ейй...Jutoo, ние с теб сме яхнали метлата от сутринта  Laughing

# 33
  • Мнения: 3 205
Аз също съм била с акушерска пареза (и други неща) - малко под 4 кила бебе, ама майка ми е била с тесен таз. Няма да обяснявам, защото аз се ядосвам, като се сетя какво ми е разказвала. Била е за секцио (даже са и правили рентгенова снимка на таза), но докторът на смяна не позволил. Сега аз съм добре, ама майка ми си носи последствията все още след толкова години.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 679

Ейй...Jutoo, ние с теб сме яхнали метлата от сутринта  Laughing



Май, май така сме направили.  Laughing Дано ми се оправи настроението до към края на деня, че...мъжо ще си го отнесе после.

# 35
  • Мнения: 157
Добро утро!
Аз вчера се сдобих със кошарка за бебчо и снощи до никое си време брах нерви със свекъра и мъжо как се сглобява да ви кажа незнам какво имат във главите направо съм бясна накрая я сглобиха и сега остана само чекмеджетата.И накрая мъжо вика идвай ти да ни казваш кое къде да го сложим че нямали представа хората идваше ми да ги #2gunfire
Мома Катерина тези като твоита маи са на две нива сигурна ли си че е само едно.Нашата е на три даже но ще го слагам по средата защото най отгоре като се сложи матрака остава разстояние и то доста голямо и всичко каквото има във чекмеджетата си остава открито.
Ние сега със моита щерка се каним да отиваме на разходка и да пазаря някой неща.Желая ви приятна сутрин на всички и до по късно Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 3 679
Сега се сетих да ви питам - понеже сме 4 пъти кумове и всичките ни кумци ни питат какво да вземат за бебето. Дайте някакви идеи, че на мен нищо не ми хрумва, пък хората настояват. Нещо може би не толкова практично, но пък което би ми влязло в употреба, понеже основните неща съм си ги взела или ги имаме от каката.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 437
Jutoo, то зависи от финансовите им възможности, ама...тъй като могат и да се групират  Wink бих ти предложила някои глезотийки...Например електронен термометър за ухо/чело, подгревател за ядене, подвижна кошарка (ако ходите някъде), бънджи, термобокс или чанта, активна гимнастика (има много и разнообразни).

# 38
  • Мнения: 560
Jutoo,и на мен вече доста хора ми задават тоя въпрос.Хиля се и винаги отговарям "памперси".Ми какво да им кажа.Вече всичко си имаме без столче за кола и столче за хранене,което не ми е и изтрябвало все още.И мисля,че точно тия две неща ще ни ги вземат най-близките роднини.С дрехи ме напълниха.Пък да не говорим,че на една погача живот и здраве,почти всички подаряват дрешки и играчки.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 679
Jutoo, то зависи от финансовите им възможности, ама...тъй като могат и да се групират  Wink бих ти предложила някои глезотийки...Например електронен термометър за ухо/чело, подгревател за ядене, подвижна кошарка (ако ходите някъде), бънджи, термобокс или чанта, активна гимнастика (има много и разнообразни).
Всичко това го имаме, явно затова не мога да им отговоря на хората . някакви други идейки да имаш  Simple Smile  bouquet

# 40
  • София
  • Мнения: 3 679
Jutoo,и на мен вече доста хора ми задават тоя въпрос.Хиля се и винаги отговарям "памперси".Ми какво да им кажа.Вече всичко си имаме без столче за кола и столче за хранене,което не ми е и изтрябвало все още.И мисля,че точно тия две неща ще ни ги вземат най-близките роднини.С дрехи ме напълниха.Пък да не говорим,че на една погача живот и здраве,почти всички подаряват дрешки и играчки.
Ми то наистина памперсите са голямо перо в бюджета  Laughing
А иначе имам и кошница и слоче от 9 до 18 кг, каката вече я возя в столче от 15 до 36. И столче за хранене имам...пфу, голяма презадоволеност, голямо нещо...да се чуди човек какво да измисли  newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 2 437
Ха-ха...ми освен една детегледачка за след време Laughing
Не, серизоно..може още една активна гимнастика, имамного готини и най-различни. Да не омръзва на бебока http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=78
или пък от тези шазлонги (вибриращи, люлеещи и т.н.) http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=69
може и една бутаща се проходилка, надали имате от преди, скоро излезнаха на мода http://www.pakostnik.com/bg/products.php?cat=70, а ми се виждат много удобни. Моят юнак прохождаше с табуретка, но сега май ще си поръчам от тези Simple Smile
Абе, трудно ще ти е, щом си имаш всичко от преди Simple Smile

# 42
  • Мнения: 160
Добро утро!!!

Катерино моме,ние мислехме да си взимаме същото,когато попитах продавачката в магазина дали има второ ниво,тя ми отговори,че можем да си направим.Така,че на Василчо ако му се занимава,да продупчи четири дупки и си вдигнете подматрачната рамка и готово.

Jutoo ,ако имате място за това http://family-bg.com/prX_1541.htm?products_id=1541 или нещо подобно,да става и за каката.

# 43
  • Мнения: 3 419
"Добро утро" и от мен Laughing,аз преди малко станах Blush и едва гледам в това време,като се сетя днеска какво чистене ме чака ooooh! и аз кто вас трябва да яхам метлата,ама имам куп неща още..птибиране на летни чехли и сандали,чистене на котлони и фурни(смятам да ги разглобя и основно чистене с Доместос..),трябва да си намеря място за цветята и да си ги прибера незнайно още къде,че в стаята на бебока не можело...та няма да броя прахосмукачката и бърсане на подове и прах Whistling ooooh!
Корема ми е определено се е смъкнал,а чак м/у краката мога да го стисна Joy
Катеринке,хубу са ти казали-впрягай Василчо  да направи още един "етаж",аз поне в това отнощение от моя не мога да се оплача,идеи всякакви и златни ръце,пу-пу Flutter
ПростоАз,ее ще си види бебока,аз не съм го виждала от 6ти месец Sad и поне ще знаеш как да си планираш секциото,пиши-чакаме те!

# 44
  • София
  • Мнения: 5
Здравейте момичета Hug
   Аз сега се прибирам от Тина Киркова - ей, голям смях пада с докторката, която слуша тоновете...една контракция да имаш и веднага те качва на черешата..."ау,ужас, раждаш"...Посмях се малко, защото едва ли не според нея ще раждам всеки момент...опитах се да й обясня, че когато легна по гръб, кръста започва зверски да ме боли и от там и бебето започва да рита и контракциите си идват веднага, но уви Heart Eyes  Важното е, че според моето доки сме добре и двамата с бебчо.
   Вчера бях и на нормален преглед при нея - видях бебчо за последно на ехограф - следващата ни среща ще е на живо newsm32
   А тази сутрин, да ви се похваля, за първи път се събудих от алармата на телефона, спях си къто пън, но се наложи да ставаме - нали на изследвания трябваше да отида...
   Такива работи при мен...и моето пране не съхне, но вчера открих прекрасните възможности на сушилнята..та оправих положението малко Grinning
    Хайде цунки и до после Hug

Общи условия

Активация на акаунт