Нежно галим НОЕМВРИйски кореми,а те от ден на ден стават все по-големи

  • 8 723
  • 306
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 560
Я и аз да се запиша..... smile3534
Обаче си лягам-ми я го виж-то станало късни доби  newsm62

# 16
  • Мнения: 37

 Порция сладки, малки, поспаливи беб4овци  smile3534
Ах,х,х,ххх как ще ги нама4кам само, лелелееее, само да ми паднат., мишки с мишките им.

# 17
  • Мнения: 421
Simple Smile уф кви сладури  Heart Eyes  Напусна ме апатията  Flutter

А за прането...абе то иде зима,ама аз сега не пускам още никъв килматик вътре,нито печки и даже вутре не искат да съхнат...просто влагата навсякъде е огромна   Tired  а пък още не съм свикнала - лятото на ден по 5 перални мога да врътна и докато се върти едната,предната изсъхнала  Laughing 

# 18
  • Мнения: 37
Simple Smile уф кви сладури  Heart Eyes  Напусна ме апатията  Flutter

А за прането...абе то иде зима,ама аз сега не пускам още никъв килматик вътре,нито печки и даже вутре не искат да съхнат...просто влагата навсякъде е огромна   Tired  а пък още не съм свикнала - лятото на ден по 5 перални мога да врътна и докато се върти едната,предната изсъхнала  Laughing 

хайде, хайде.....това ли ти е проблема?Абе я остави тези глупости,съхне-несъхне, ще се оправим.....Усмихни се, Simple Smileхайде....не се давайте на тия гадни хормони:))))

# 19
  • Мнения: 343
Днес бяхме на лекар,  с бебчо сме добре Когато отидох да потърся лекаря в стаята имаше две акушерки на сладки приказки На въпроса ми къде е доктора едната от тях ми зададе въпроса
Вие за аборт ли идвате ? Аз трябва да родя вече а тя какъв въпрос ми задава в деветия месец
 newsm78 Преди малко една приятелка звъни да ме пита кой лекар ще ми прави секциото и като и казах името му тя ми отговори О ти пък при кой си отишла той не може да прави секцио
сигурно само ще асистира  newsm78 Мисля да ходя да си лягам защото на днещния ден се наслушах на толкова много бисери Радвам се само че бебчо е добре

# 20
  • Мнения: 2 126
Упссс голяма съм заспа,що не свиркате че заглавието ми е до половината бе мадамииииии...............Кво да го правя сега,то няма място за останалият текст newsm78

П.С. Смених заглавието,просто неможах да измисля как да го съкратя онова.А така ми харесвашееее Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 23:43 от Дес

# 21
  • Мнения: 3 416
бе и аз сега забелязах,че заглавието в отчетни е едно,а тука друго и тъкмо щях да питам Rolling Eyes,а сега вече всички спите,жалко,ще си пусна игричката поне Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 112


ДОБРО УТРО!!!
Слънчев /макар и дъждовен  Wink/ ден Ви желая!
Черпя ви по едно кафенце и тръгвам за лекцията на сп.9 месеца...

# 23
  • Мнения: 421
Добро утро!
Ей сега ще се опитам да го съкратя (да има все пак нещо да бабите) ... пък за дръгия път да бъде евентуално

    Шут отляво,после пък юмруче - баба съзерцава с любов Ноемврийското си внуче! ... така може и да се хване (не че... няма други заглавия де  Laughing )

      Аз сега се оправям и отивам на чичо доктор. Днес в 10ч съм на 3Д-то ... после от 2.30 съм при този,който ще ме изражда и мможе би ще се решава как ще излиза бебка  Rolling Eyes

  Мечтание - по-добре разпитай хубавичко,защото все пак е секцио трябва да се направи прецизно ...
    Тедка,мерси за кафенцето   Heart Eyes

# 24
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Добро утро, мами!
Ама вие големи приказливки сте били бе! Кога отворихте нова тема, че и втора страница вече...
Айде да се похваля, че капарирахме кошарата на малчо снощи! В събота ще ходим и за други покупки и ще пиша. Ми не издържах! То, нищо предварително, това-онова, ама не става!
Хубав ден ви пожелавам!
Теди, мерси за кафенцето, ама свиркай друг път като ходиш на лекции да идвам и аз!

# 25
  • Мнения: 7
Честито на сдобилите се с бебчета smile3525.Радвам се за вас,пожелавам ви да са здравички,послушни и кротки бебочи и да ги гушкате мнооооого.

# 26
  • София
  • Мнения: 614
Добро утро и от мен! Hug Един сив и мрачен ден се е заформил....яд ме е, че не мога да се нарадвам на красотите на есента - да ударя една Борисова градина или някъде извън София. Само некви сиви панелки около мен, и "Тина Киркова" под терасата ми, да не забравя случайно накъде съм тръгнала  Laughing  Та златната есен ще си гледам таз година май на снимки само или на опаковката на бисквитите.....
Prosto Az, и аз същия проблем имам с прането, ама вкарвам вътре походната сушилня  и пускам от време на време духалката да суши въздуха в стаята. Еми мъка си е, ама става работата...сутрин като изпера и вечерта са готови. Ич не се шашкай.

Мечтание, и аз имах подобен проблем, че нямах много инфо за моя доктор, та на какви ли не  отзиви се бах наслушала и начела - и хубави, и лоши, и се бях шашнала. Ама накрая се оказа, че си е много добър човекът, и си оперира всеки ден, и никой не е пострадал още от него  Grinning Беееее, хич не слушай никви приятелки, тя при него ли е раждала, че толкова знае?! Те по селца и паланки вече правят секцио, не е някаква сложна операция, даже е по-елементарна и от апандисит. Айде стига вече, то дойде време дасе ражда, няма за кога да се притесняваме. Пък на акушерките не им се връзвай, и мен редовно в магазините за бебешки дрехи ме питат за кой ги купувам и колко голямо е детето, се едно не ми виждат тумбака.

Днес ще ви поизоставям по някое време, че съм на ЧРД с преспиване. Тоя път и биричка няма да посмея да пийна, че знам ли, нещо ако стане, няма да ме хване упойката.

Мимиииии, казвай как си?  Hug  Hug Засука ли вече бебокът?

# 27
  • Мнения: 3 205
...Вие за аборт ли идвате ? Аз трябва да родя вече а тя какъв въпрос ми задава в деветия месец
 newsm78

 Joy  И акушерка казваш, че била, а?

Добро утро и от мен. Много е мрачно днес, а така ми се иска да излезем с Ивки на разходка. Снощи го изведох малко да потича навън, много ни беше хубаво и на двамата. Дано следобед да се пооправи времето.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 679
Добро утро,

Теди, мерси за кафенцето   bouquet
Аз снощи не успях да спя много спокойно - ставах 100 пъти, но в крайна сметка устисках до 8 в леглото, че то преди това е тъмно навън.
Днес ще ходя по магазините за последни покупки, че то не остана...малко съм се притеснила и само за това си мисля. Вчера спорихме с мъжо дали да кажем на бабите и кога да им кажем и дали да идват по-рано или не...не стигнахме до консенсус, та днес ще продължим спора. Само се разбрахме, че като ме изпишат от болницата не искам никви баби да спят у нас - като е сам ако иска да вика майка си да му помага за Таня, но...после - да ходи или при брат му, или при сестра му - всички живеят в София и има къде да отиде. Тя мойта свеки не може и да готви...незнам освен за суматоха за какво ще ми е полезна, ама...и по кюто онзи ден взе да ми дава напътствия кво да питам доктора, пък аз съм една дето обича да я съветват...та се поизнервих #Cussing out Още не съм родила и се почна...Майка ми и тя е едно мрънкало станала...като влязат в критическата и ... като вземе да ме гледа с един поглед съчуствен та чак ми иде да и кресна. Мен ме е яд примерно че ме боли кръста и не мога да се наведа, а тя ме гледа жално жално...та съвсем ми избиват чувиите #2gunfire Това дали е от бременността  newsm78
Леле какъв пост написах за добро утро - спирам Simple Smile
Приятен ден ви желая, мрачно е но е топло - в неделя го дават голям студ.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 846
Добро и от мен!

Ох, много ми се спи. Вие всички сигурно вече сте в болнични, ама аз ще се мъкна на работа до 23 октомври. А вече нито имам ищах, нито ми се занимава. Искам да си стоя вкъщи и да спя!  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт