имате ли сродна душа във форума?

  • 7 105
  • 177
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 629
Не бой се, Кифло! Невър няма да те поканят в групичката с фурлите. Стой си в ЧИФГто и индивидуалствай. Лиси, като влезе една кака с фурла и обяви, че си и сродна иди после обяснявай ама аз таковата...

# 151
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Учудена съм колко народ възлюби сърцето ми тук. Heart Eyes
При това жени, бре-бре.
П.П. Кифлата и Франзела често се изказват вместо мен.

# 152
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Само фурли ли раздавате или и други маркови чанти, ъ?  Blush

# 153
  • Мнения: 822
Аз като една почитателка на многоточията,някак много лично приемам дразненията спрямо тях...При мен не са равносилни на недоизказана мисъл,а по-скоро на загуба на мисълта или загубена в мислите си,все тая...Понякога минава доста време докато се намеря,а не искам да злоупотребявам с търпението на четящите...Психиатрите сигурно имат термин за това състояние?(не обичам въпросителните)

# 154
  • София
  • Мнения: 408
Още не съм я открила Party

# 155
  • Мнения: 1 629
Психиатрите сигурно имат термин за това състояние?(не обичам въпросителните)

Ето сега, да не долюбваш въпросителните си е сериозен психо проблем. Въпросителната предполага отговор и нов въпрос...път към някъде. Или си социопат или просто отклоняваш вниманието от себе си, но то си е пак социопатия  ppp
Днес ръся мъдрост наред, не ме извинявайте, подминавайте.

# 156
  • Мнения: 435
Да и то не само 1 Hug

# 157
  • Мнения: 3 447
Седма страница не е ли подходяща за редефиниране? Какво е това сродна душа? Някой в когото се оглеждаме. Потвърждава собственото ни статукво и щом го потвърждава, значи не е толкова лошо.
В моя случай - изразяват аспекти на личността ми, които аз самата не показвам тук. Невинното ми аз. Мрачното ми аз. Заради това не мога да напиша "подписвам се" под техните постинги, но винаги си го мисля.

# 158
  • Мнения: 6 029
Пфуй, чета я тази тема вече сто пъти
с надеждата някой да има моята мила
милост за сродна душа, ама йок, нищо.
Чак не мога да повярвам, че никой не
ме споменава писмено. Болни ли сте?

имаше те някъде спомената, Лисо...

След като са минали Василиса или Лиса, оставам безмълвна. Така прекрасно и стегнато израдяват мисълта ми.  Grinning

ето.

# 159
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Имам си ,даже няколко Mr. Green И ни е голям купон Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 160
  • София
  • Мнения: 3 099
Имам си ,даже няколко Mr. Green И ни е голям купон Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ето ме!  Flutter

# 161
  • Мнения: 1 134
Аз като една почитателка на многоточията,някак много лично приемам дразненията спрямо тях...При мен не са равносилни на недоизказана мисъл,а по-скоро на загуба на мисълта или загубена в мислите си,все тая...Понякога минава доста време докато се намеря,а не искам да злоупотребявам с търпението на четящите...Психиатрите сигурно имат термин за това състояние?(не обичам въпросителните)

Еее, тъкмо реших, че ще се сродяваме, но това с въпросителните ме разплака... Защо така, бе момиче? Знаеш ли колко плам има в една въпросителна? Колко надежда? Колко поредни петъци?  Mr. Green

Седма страница не е ли подходяща за редефиниране? Какво е това сродна душа? Някой в когото се оглеждаме. Потвърждава собственото ни статукво и щом го потвърждава, значи не е толкова лошо.

Сродна ми е тази душа, която поставя третата точка, втората въпросителна и първото тире...
Проблем с душите нямам. Виж, тела ми липсват понякога... Grinning

# 162
  • Мнения: 2 723
От известно време си падам по постовете на Касиди, но си трая, щото ме беше срам да си призная.
Ама сега ме заля една такава вълна и просто не мога да се стърпя.

Каси   bouquet

# 163
  • Мнения: 4 762
И аз да се обясня публично Blush Привличането е взаимно  Heart Eyes

# 164
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз да се обясня публично Blush Привличането е взаимно  Heart Eyes

Извинявайте, не можах да се сдържа: "И тук всички плачат..."

Общи условия

Активация на акаунт