За най-чаровен Юлски татко бързо ти гласувай и не го умувай

  • 10 188
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 28

--------------------------------------------------------------------------------

Здравейте и от нас.Всеки ден ви чета но нещо с писането немога да смогна.Освен че Алекс си е вкъщи заради стачката имахме и проблем с малечко.Няколко дена бях като болна  защото направо бецежит ,това за първи път го чувам и виждам,това е много силна реакция от БЦЖ-то ,в болницата са му сложили по голяма доза  и той бил по чувствителен и цялото му рамо около самата ваксина беше в ранички.Немога да ви опиша колко е страшно и сега пие антибиотик и го мажем .Стискайте палци бързо да се оправи.
Дано всички останали бебоци са добре и никога не се случват подобни неща че наистина е ужасно.И днес времето е отврат и незнам как ще издържиме затворени.
Поздравявам ви за идеята за анкетите но още немога да издиря снимка на нащо тати.
Приятен ден на всички.


 

# 16
  • sf
  • Мнения: 10 197
Цитат
Публикувана от: Renie78 
Вмъкни Цитат
Цитат на: donsyy в сряда, 10 октомври 2007, 11:26
аз па няма да призная за кой гласувах, поне не без адвокат 

Аз пък шъ тъ издам   


ауууууууууууу  ни тъе срам  gydi

# 17
  • Мнения: 984
mama_magita стискам палци да му мине бързо на малечко. Дано нямате други притеснения с него  Praynig

# 18
  • София
  • Мнения: 3 414
Добро утро!
mama_magita   Hug защо са го направили?
Winx вие слагахте ли ваксини и какви,убягва ми да ли си писала?Добре дошла.  bouquet
Хубаво ще си признаваме ама да не се обиди някой Confused
Другия път като няма пак два дни нет,ще измисля нещо ново развлекателно Joy

# 19
  • Мнения: 910
Аз гласувах за един татко Peace.
Като казахте за коли се сетих,че когато се събрахме с половинката той имаше беемве,но като се роди Даниела реши да ми направи подарък и ми купи пежо206,но в последствие се наложи да продаде беемвето(хич не искаше,но нямаше как тъй като пежото е на изплащане) и сега му се кара беемве,но скоро май няма да го огрее.

Честити месечинки на всички празнуващи бебчета!

И бързо оздравяване на болните!

# 20
  • Мнения: 570
Уф, ние направихме една скорострелна разходчица. Тук грее слънце, но пък има ужасен вятър.

Мама Магита, стискаме палци да се оправяте  Hug

Аз пък първа гласувах, ама си замълчах,да не ме изловите за кои съм гласувала  Mr. Green .Аз не мисля че има нещо за сърдене, ама нали уж да бъде тайно  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 800
Ренка, ти можеш да видиш кой за кого гласува ли  Grinning леле каквато съм любопитна това е само за мен  Laughing

mama magita, да се оправяте бързо  Hug

ох така ми се ходи навън, но не искам към парка, за да избегна контактите с майки, че още не съм много здрава - ще си набележа някой бебешки магазин, ще си измисля неща за купуване и ще с чочончо в кенгуруто ще се запътя натам

Мими, как мина протеста - май не го отразиха в новините вчера, поне аз не видях

# 22
  • Мнения: 570
Даваха само по канал 1 за протеста. Нямаше много мами, аз на моя мъж съм му сърдита, щото не поиска да ме закара  Blush .

На мен заглавието за бебчетата ми харесва  Peace

# 23
  • Мнения: 329
Още веднъж поглеждам кандидатите и отивам да гласувам  Laughing
Мами кажете как да премеря температурата на Ева????Много мърда за под мишницата ,а в дупето ме е страх да бръкн.уЖАС...........

# 24
  • Мнения: 1 800
е, ,няма да казвам ако ще има обидени, но аз лично не бих се обидила. Например аз гласувах за двама, които най-много се доближават до моя тип мъж. Може да мисля за някой татко че е хубав, но да не ми е тип и съответно да не гласувам за него...

Ками, в гънката на вратлето  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 28
Благодаря за подкрепата.
Гоца-никой незнае защо така са направили, като го заведохме в ТУБдиспансера там докторката ми каза че не е първото бебе на което се получава такава реакция ,но и че не е често срещано явление.Сега ще му забавят всичките ваксини.Дано с тях да нямаме проблеми.
А мисля че вече има фаворити в анкетата Grinning

# 26
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Мими, как мина протеста - май не го отразиха в новините вчера, поне аз не видях
Аз съм другото Мими ама да ти отговоря. Гледах по новините за протеста.Не бих го пропуснала.Като видях мамите на протеста и ми стана едно такова...жално.Защо все насила трябва да стават хубавите неща.А филма за децата в Могилино-честно казано не изгледах целия.Просто не можах.Няма такъв ужас.Не мога да повярвам че това става в нашата държава.Жестоко е!  newsm45

# 27
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Още веднъж поглеждам кандидатите и отивам да гласувам  Laughing
Мами кажете как да премеря температурата на Ева????Много мърда за под мишницата ,а в дупето ме е страх да бръкн.уЖАС...........
Няма нищо страшно в дупето, пък и там не е точно. Ние сме с дигитален термометър и за нула време се мери.Не съжалявам че съм дала куп пари за него.Поне не стои голичка сума време докато я меря.А и като измерих с дупето се махат 5 единици.  Peace

# 28
  • sf
  • Мнения: 10 197
аз меря в дупето,странно е , че мирува, щото обича да е гол. ама ако се мери там, се махат 5 единици. а подмишницата го хващат бесните. и аз съм с дигитален, много ме кефи кат писка
а сега ще с епробвам за една разходка, 4е онзи се дере яко в шезлонга.
аз лично бих искала от любопитсво да знам кой е гласувал за моя, та ако може ддна сделка да спретнем да й  го подаря   Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 312
Аз дадох 2 гласа... ама ми е трудно да преценя в интерес на истината.
Нямам нищо против и сега да кажа за кого, ама да не се цепя от колектива ще кажа накрая...

Мерси за честитките Simple Smile

Ние ще ходим с Доротея пак да доказвам, че съм й майка Simple Smile))))

Общи условия

Активация на акаунт