За най-чаровен Юлски татко бързо ти гласувай и не го умувай

  • 10 191
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 521
Да си призная, че нямам физическа възможност да участвам в гласуването. Зараи гадното време бебка е много кисела, а и ми е сърдита заради инквизицията на която я подлагам - промивам и носа.Май ви казах вече, че снощи повърна сополките.
А за децата по домовете - наистина е ужасно.Роботех към домошен патронаж и към нас имаше дом за деца с увреждания и детска градина за та кива деца.Докато не си видях детето ме преследваха спомени за тези деца. Които имаха много добри условия, но разбира се това немаже да компенсира другото.
От времето ли от какво ли, но и на мен ми е кисело. Беба беше се ококолила нощес, а предишната вечер беше като за митинга на учителите - такива гръмки речи държа.
Аз съм гузна по повод тази стачка - въпреки 100% ми подкрепа, онзи ден избягах защото беба се разсърди, а нямаше на кой да я оставя за да се присъединя.

# 46
  • Мнения: 570
Ками, на пазара на Дружба 1 има един магазин - Пинокио, големичък е и има избор за дрешки и играчки, знам че имат и гимнастики, но не съм ги разглеждала.

Мая, сладурко е Цеци  Hug , а ти си му като сестричка  Grinning .

В тоя ред на мисли, може и за бебоците да имаме право на два гласа, като се гласува за смешни калпазан и хулиганка  Mr. Green Може накрая и да ги питаме дали искат да се женят, като в "Кой е по-по-най"  Joy

# 47
  • Мнения: 640
Али, моя вече си заплю мома - щерката на Томасе-то Simple Smile Само какви свалки бяха в Заимоооов...

# 48
  • Мнения: 329
Алибабали-мерси много ,сетих се за него  Hug

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 559
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ пропуснахме анкетата, докато се наканя да сложа снимка и анкетата започнала.   Crossing Arms   Нищо, поне гласувах, да се включа все пак и аз. И аз като донси не казвам за кой.   Crazy

Там ТАм и ние много се лигавим, вече си ходим редовно с лигавник, а това най го мразя, обаче няма как.

Може накрая и да ги питаме дали искат да се женят, като в "Кой е по-по-най"  Joy


Е за това предаване ми е много чудно, как си водят там децата. А "водещия" по добре да не го коментирам, по голям идиот едва ли има.

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 15:00 от mds

# 50
  • Мнения: 701
Здравейте юлски мами!
След дълго отсъствие ето ни и нас с Владо!Малкият характер въобще не ми оставаше време за компютър до днес-все около него да си!
Виждам бебоците пораснали и заприличали на малки човечета вече!
Нацелувайте ги всичките от мене,а момите и от Владо,че той отсега започна само на девойки да се смее. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 1 800
В момента се боря с ипей системата за дарение, ако не стане /регистрирах се но ми дава грешен потребител или парола - не може да съм го забравила за 5 мин/ ще направя стандартен превод
Али, добра идея за конкурса за бебета  Laughing

# 52
  • Мнения: 616
Така и аз си дадох гласа и сега безгласна отивам да си приспя момчето а може и той мен да приспи Mr. Green
Ама и аз нема да кажа за кого си дадох гласеца Twisted Evil

# 53
  • София
  • Мнения: 17 592
Леле, момичета, какви сте млади... Завиждам ви (благородно!) Аз пък за малко да закача и комсомола - ама понеже не ме кефеше идеята и се подмотвах с последните, та ми се размина... на косъм!

# 54
  • София
  • Мнения: 153
Ха, здравейте,

От сутринта се каня да се включа та чак сега.
Бяхме малко на вън, вече си е есен, гадно става.
Гласувах и аз, не успях да включа нашия тати, но вие сте много бързи и бързо пишете  Heart Eyes

# 55
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Али, моя вече си заплю мома - щерката на Томасе-то Simple Smile Само какви свалки бяха в Заимоооов...
Ааааа, недейте така. Деси ще ревнува.  Joy

# 56
  • sf
  • Мнения: 10 197
ей ся се прибирам, кико спа повече от два часа навън  #Crazy чак не вярвах на часовника

# 57
  • София
  • Мнения: 3 414
Предлагам за бебетата да има най много по две снимки че ще стане тарапана Simple SmileАз като съм с две ще се огранича с по една снимка за да не ме линчувате.Имам още една страхотна идея,но ще я запазя като се изчерпим и почнем да изписваме темите бавно Joy
Winx защо не бият БЦЖ? а тази подобната на Пентаксима не включва ли и това?Разясни ми малко че аз се колебая за първия прием.
Ние пък само от време на време се срещаме с Ема на Цвети и вече почвам да се притеснявам само мъже Wink

# 58
  • Мнения: 570
Али, моя вече си заплю мома - щерката на Томасе-то Simple Smile Само какви свалки бяха в Заимоооов...
Ааааа, недейте така. Деси ще ревнува.  Joy

Абе то на такъв млад мъж доверие можеш ли да имаш  hahaha

Гоца, що да те линчуваме,няма само зора да ти е умножен по две я!

# 59
  • sf
  • Мнения: 10 197
ауууууууууу, па кви сте властни майки, бе, отсега им избирате спътниците в живота.
аз на моя ще му дам право на избор  smile3534

Общи условия

Активация на акаунт