За най-чаровен Юлски татко бързо ти гласувай и не го умувай

  • 10 207
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 414
ауууууууууу, па кви сте властни майки, бе, отсега им избирате спътниците в живота.
аз на моя ще му дам право на избор  smile3534
Няма къде да ходиш,от сега е характер Joy

# 61
  • София
  • Мнения: 3 524
ето ме и мен, и коки спинка 2 часа навън, а времето не е чак толкоз гадно.
аз не се похвалих но вчера се накупувах на играчки за коки(марти, като твоята за количка) серията се казва The Coloria и мисля че е на Bertoni. Та му взех 1 за количка от тези по-дулгите и 3 единични и направих страшен удар, коки умира да се забавлява с тях. Слагам му ги и на активната гимнастика с едни цветни панделки (купих си ги на метър от един магазин, че на нашата гимнастика няма никакви играчки, изчезнали са безследно и няма и кукички съответно) и стана чудничко.  Mr. Green
за лигавенето- милото и мойто се лигави много ама май му е рано за зъбета според мен. newsm78

# 62
  • USA
  • Мнения: 559
БЦЖто е против туберколоза. Не знам защо не я правят в САЩ. Един мой познат ми каза, че разпознава жените от Източна Европа по белега на рамото. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 616
Кати аз и комсомолец съм била  Mr. Green ама кво да се прави сега с младите мами и аз млада Joy

# 64
  • София
  • Мнения: 3 414
Winx полио правят ли?спирам с въпросите.Добре се е орентирал приятеля ти,не бих се сетила Wink

# 65
  • USA
  • Мнения: 559
Да. Тази инжекция дето е като пентаксима включва ДТаК (дифтерит, тетанус и коклюш), полио и менингит. Кристиан много леко я понесе.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 204
Здравейте и от мен!
 newsm51
И аз след малко смятам да гласувам, че сега се връщаме от разходка.Тук лятото се върна за малко-беше топличко днес.А сега един майтап.Преди малко докато гледах снимките на татковците и покрай компа мина свеки , която в момента ми е на гости и прояви интерес.Разказах и за нашите анкетки тук и тя взе , че прояви интерес  hahaha . Надяна очилата и взе да разглежда.Оказа се че фаворитите ни се различават, ама и казах че само аз мога да гласувам  Mr. Green Много готина мойта свеки и много помага да е жива и здрава.   261uu

# 67
  • Мнения: 4 300
За днес заслужавам медал. Цял ден подреждам, пера, суша, сгъвам, даже завеодх Ники при баба му и при дядо му. И всичко това по собствена инициатива, чак не мога да се позная.
Гоца, явно са ти интересни имунизациите, те по принцип си зависят освен от района и от расата. На мен понеже са ми интересни разни медицински теми, та съм чела доста. Например беше ми много странно защо азиатците са предимно нулева кръвна група newsm78 Отделно има болести, от които не боледуват.
Сега ще разгледам татковците, че още не съм я свършила тая работа като хората.
Дес76, все забравям да ти кажа че съм наполовина от Габрово и миналата година водих няколко колеги на екскурзия на Етъра, та пътьом ги заведох на Глинените гърнета- останаха очаровани и на другия ден се върнахме, за да можем да опитаме още от манджите и десертите Mr. Green. Така че да знаеш че ти завиждам малко...

# 68
  • Мнения: 73
Здравейте, мили мами! Надявам се приемате още попълнения в юлския отбор! Отдавна ви “гостувам” и беше крайно време да се регистрирам  Wink . Моята сладурана Гергана се роди на 11-ти юли, 2.750 кг, 46 см. Скоро ще кача и снимки, но нещо се боря с намаляване на пикселите  /мъжът не е наблизо да помага/.
Похвална е идеята за анкетите  Hug.
И да ви попитам мислите ли да се ваксинирате против грип, дали не е противопоказно за кърмещите  newsm78?

# 69
  • USA
  • Мнения: 559
Рокси и на мен са ми интересни тези неща за расите - като бях бременна забелязах, че някои от генетичните болести важат само за някои раси. При нас нали има всякакви и отвсякъде и се отнасят много сериозно към ваксинациите.

Като гледам снимките на татковците ми е много интересно как някои бебчета направо са одрали кожата на бащите си.  Flutter

Gerundi, добре дошла! За грипната ваксина, мисля че не е противопоказна, но не съм сигурна. На мен ми биха докато бях бременна.

# 70
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Здравейте, мили мами! Надявам се приемате още попълнения в юлския отбор! Отдавна ви “гостувам” и беше крайно време да се регистрирам  Wink . Моята сладурана Гергана се роди на 11-ти юли, 2.750 кг, 46 см. Скоро ще кача и снимки, но нещо се боря с намаляване на пикселите  /мъжът не е наблизо да помага/.
Похвална е идеята за анкетите  Hug.
И да ви попитам мислите ли да се ваксинирате против грип, дали не е противопоказно за кърмещите  newsm78?

Добре дошла! И моята принцеска е родена на 11ти юли.  Hug
За ваксината питай педиатъра си.Може би той(тя) ще е наясно.
С каква програма се опитваш да ги намалиш снимките си? Аз използвам Irfan view.С нея е адски лесно.

# 71
  • Мнения: 4 300
Нашия бебок е от тея, одрали кожата на татковците си. Ама поне нема да има подозрения Joy Joy
Ваксината против грип според мен е пълна глупсот, да ме прощавате. От работа всяка година ни дават и не съм забелязала тея, които се ваксинират да боледуват по малко ( имаме избор между инфлувак и ваксигрип). Даже с един колега си говорихме, той вика "Четвърта година се ваксинирам и все се разболявам". Чувала съм че грипът има мнго щамове и не се обхвашат всичките от ваксините- все остава някой, срещу който не си ваксиниран. Може и глупости да говоря, ама така мисля. А и грипът ако го хванеш навреме се лекува, най много да се наложи да се спре временно кърменето.

# 72
  • Мнения: 73
NaMeLeSz, мислех да ги намаля с Кодак-програмата, но май не може. Както и да е, здраве да е, ще изчакам до другата седмица татито да ги намали.
А за ваксините - и аз мисля, че не защитават на 100%, но все пак нищо не губя. И на мен ми ги предлагат безплатно от работата, но миналата година не си сложих, тъй като забременях и докато се чудех дали да ми я бият, то стана декември...

# 73
  • Мнения: 1 886
Gerundi, добре дошла  Hug
Моето джи пи не ми дава да се ваксинирам, както и да пия респивакс докато кърмя
И моят бебон одрал кожата на татко си...както и Коки на еlpet  Wink
Аз пък съм обратното на Хриси днес -  за цял ден една пералня съм пуснала, обядвах и си измих чинията после - през останалото време си се гушкаме с чочончо. Понеже на Никола днес му е ден за спане явно, така и не го изведох...

# 74
  • Мнения: 910
Р0кси,хубаво си е тука и ние обичаме да сядаме там,но сега правят ремонти по центъра и хич не е за разглеждане.
Ако идваш към Габрово се обади Peace

Gerundi,добре дошла!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт