Бременност-ескапел

  • 37 436
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 603
да си правила физически упражнения? Или да не си настинала? По-добре отиди на лекар.

# 31
Не, не съм правила упражнения..но съм наистина малко болна...нзм честно казано какво да мисля вече и какво да правя...Сякакви глупости ми се въртят в главата.

# 32
  • Мнения: 139
Това,че си отворила капачето няма никакво значение! Отиди на лекар,за да установят има ли бременност или не! Peace

# 33
zdraveite momi4eta! imam vypros i ako nqkoi pomogne 6te sym mn blagodarna Simple Smile pih eskapelle predi okolo 2-3 sedmici. polu4ih kyrvene malko sled kato izpih hap4eto no tova e normalno dokoloto znam. rabotata e tam 4e iskam da zapo4na da vzemam protivoza4aty4ni. za men nai-dobriqt variant 6te e tova da stane vyzmojno nai-skoro. trevoji me dali e redno da gi zapo4vam vednaga sled kato sym pila eskapelle. trqbva li da se iz4akat nqkolko cikyla za da se normalizira vsi4ko v organizma mi? 

# 34
Искам да попитам нещо и ако някой ми даде отговор ще съм повече от благодарна. Преди около 2 месеца и половина пих това хапче и от както го взех уж не е имало проблеми и ми идва нормално, правих си и два пъти тестове единия след първият път като ми дойде, другият след края на вторият път .. бяха отрицателни, но все се притеснявам да не съм бременна..толкова мн се притеснявам, че немога да си избия мисълта от главата...някой ако има мнение, моля...

# 35
  • Мнения: 924
Щом тестовете са отрицателни  Peace ако пък толкова се притесняваш отиди на гинеколог

# 36
denigs мерси много и стискай палци всичко да е наред

# 37
  • Мнения: 924
Не се притеснявай Hug

# 38
Здравейте.Преди около месец с приятеля ми сгафихме и пих Ескапел. Нямах кървене, както повечето дами споменаха,но ми закъснява с вече 4 дни. Адцки много се притеснявам,нямам симптоми че съм бременна,а по принцип цикъла ми е точен(от около половин година). Искам да попитам възможно ли е закъснението да се дължи от хапчето? Благодаря ви предварително.
Здравей!! И аз съм със същия проблем-това ужасяващо хапче го пих за 1-ви пътпреди около 2-2,5 седмици. По принцип и моя цикъл е супер точен, аз също като теб нямах кървене никакво, само 1-вия и после около 5-ия ден усетих нещо като тежест в областта около яйчниците(нищо по-различно от менструална болка). Около 6-8. Май трябва да ми е дошло ДАНО. А пък от вчера усещам леки болки в кръста така ме боли преди да ми дойде. Ще видим!! Ще ти пиша дали ми е дошло на време! Явно сме с едни и същи симптоми! Желая ти успех!!!

# 39
imam vapros 7 4asa sled kato se slu4i tova koeto netrqbva6e az priex eskapel trqbva da mi doide v kraq na meseca na4aloto na drugiq ima li veroqtnost da sam bremena molq vi pomognete

# 40
  • Мнения: 4 435
imam vapros 7 4asa sled kato se slu4i tova koeto netrqbva6e az priex eskapel trqbva da mi doide v kraq na meseca na4aloto na drugiq ima li veroqtnost da sam bremena molq vi pomognete

Естествено, че има вероятност.Ескапел не гарантира нищо на 100 процента.
Вече започвам да се съмнявам, че ги пиете след гафове, а че по-скоро се взима като противозачатъчно.Не мога да  си обясня иначе тоя бум на гафове.
Надявам се, че всичко ще е ок с теб.

# 41
  • Мнения: 5 790
....
Естествено, че има вероятност.Ескапел не гарантира нищо на 100 процента.
Вече започвам да се съмнявам, че ги пиете след гафове, а че по-скоро се взима като противозачатъчно.Не мога да  си обясня иначе тоя бум на гафове.
Надявам се, че всичко ще е ок с теб.

Е, темата е от 2007-ма година все пак.  Laughing

# 42
  • Мнения: 4 435
....
Естествено, че има вероятност.Ескапел не гарантира нищо на 100 процента.
Вече започвам да се съмнявам, че ги пиете след гафове, а че по-скоро се взима като противозачатъчно.Не мога да  си обясня иначе тоя бум на гафове.
Надявам се, че всичко ще е ок с теб.

Е, темата е от 2007-ма година все пак.  Laughing



Аз нямам предвид само тази тема. Пиша и в една друга за Ескапел, и всеки ден има поне по една девойка, която докато прави секс станало гаф, и пила Ескапел. Една от тях в момента е с два положителни теста, цикъла го няма...и знаеш какво следва. Confused

# 43
не не е така работата е там 4е това не ми се е слу4вало моя приятел ме пазе6е мн добре до сега но просто се скаса презепватива!Трябжа да ми доиде на 1-ви моля ви кайете голяма ли е вероятноста да сам ьванала зная 4е не е толкова лесно!Силно се надявам да ми доиде за6тото тои няма да иска да гледаме детеи 6те ме остави сама!Какжо мислите какжо да пражя моля ми моми4ета даите савети моля 6те 4акам

# 44
APAK I VSE PAK SAM VZELA ESKAPEL 7 4ASA SLED GAFA NADQVAM SE 4E TOVA 6TE MI POMOGNE ZA6TOTO POPRINCIP PI6E DO 72  Cry

Общи условия

Активация на акаунт