Новата седмица 04.04 - 10.04

  • 7 266
  • 137
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 266
Я да се похваля, че си взех вчера държавния (устен) по педиатрия (и радиология)  Tada
С 5, но за германците 5 е направо супер Simple Smile
Още не мога да повярвам, ходя като замаяна, няма уроци, няма паника...

По време на изпита така се тресох от нерви, че бях отслабнала за 3 часа 1,5 килограма Simple Smile

# 76
  • Мнения: 4 212
Цитат на: Котката Марта
Я да се похваля, че си взех вчера държавния (устен) по педиатрия (и радиология)  Tada ..


Честито, как няма да го вземеш, то4но на празника не се къса на изпит. Имаш да 4ерпиш, май 2 станахте до тук Rolling Eyes  Mr. Green .....сега задоволи любопитството ми моля те. Коя година си?

# 77
  • Мнения: 1 266
Той беше вчера, не днес Simple Smile
Коя година следвам ли? Сега ще съм шести курс, само държавен стаж ми остава. Него ще го карам в БГ.

# 78
  • Мнения: 353
Аз явно съм първата за петък:)
Днес ще бъде един прекрасен, невоятен, хуб ден  Grinning
Поне за мен, надявам се и за всички вас също!
Сега да ви кажа защо съм настрена тоооооооолкова положително, ми има няколо причина - първата е, че любимия днес се връща след 3 седмична командировка в чужбина  #Milti, втората е, че се премерих и съм отслабнала с 3 кг в негово отсъствие (сигурно от мъка  Shocked ) и последната е, че вчера шефа каза, че се е отказал да ме праща при едни клиенти в русе за 2-3 седммици, ще ходи един фруг колега, ма той дори се изкефи Simple Smile
А и все пак е петък! любимия ми ден Simple Smile
Хайде, на всички усмивки и добро настроение - дано поне малко съм ви заразила   Laughing

# 79
  • Мнения: 1 930
Добър ден ,девойки прекрасни
Аз днес съм особенно щастлива- първо, че е петък, следователно утре ще спя до 12 newsm48 , второ май ще раздават заплатки днес, но не е сигурно де....
 и в неделя съм на погача, на момиченцето на приятелката ми- та дайте ми идея кво да му купя на детенце, щото идейки не ми идват- значи то си има всичко необходимо, което затруднява ситуацията, но ще се радвам да помагате с идеи.
В събота грабвам мъжото и по магазините newsm62
 Аз ви пожелавам щастлив и слънчев последен работен ден newsm51

# 80
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте момичета! Sunglasses
Тея, радвам се да те намеря в добро настроение и самочуствие! Наистина вчера имаше голямо затишие, но се надявам днес, по петъшки , да сме по-активни.
Коте Марта, поздрави за изпита! Ето кой ще ни консултира за бъдещите бебчета Wink
Туити, разбирам как се чувстваш, след като толкова време сте били разделени. Сега вероятността да забременееш е голяма, защото сте се нахъсали един за друг. И моят мъж довечера се връща от командировка, но дали ще има сили още тази вечер Rolling Eyes
Ако не, утре го нападам и да му мисли smile3508
Гея, приятна разходка по магазините! За момиченца има толкова красиви дрешки - все ще избереш нещо.
А сега, залавям се за работа, че имам мноооого за днес. Ама ме мързи. Tired Като ми доскучае, пак ще пиша! Чао!

# 81
  • Мнения: 92
Привет и от мен, мили момичета.....
Напрежението при мен вече нараства не с всеки изминал ден, а с всеки изминал час....
Очаквам утре да НЕ ми дойде вече нямам никакво търпение. Този месец въпреки всичките изследвания, инжекция и хапчета вместо да се чувствам по-бременна от предходните месеци, нямам никакви усещания, че нещо е станало  Cry  Освен гърдите и леки придърпвания няма нищо, което да ме кора да си мисля, че вече сме двама.
С лекарката сме се разбрали да направя тест чак на 5-тия ден закъснение за да не се психиясвам докато отида на преглед, а на мен хич не ми е ясно как ще издържа до тогава.
Обаче съм взела решение - и този месец ако не е станало  ще спрем за малко с бебеправенето -2-3 месеца поне, защото психически се обременихме сериозно и двамата.........

Та така ....

Стискайте ми палци, моля Ви .......

# 82
  • София
  • Мнения: 4 272
Стискаме палци, Мария fingerscrossed Това, че нямаш признаци, нищо не значи. Аз като бях бременна, имах най-обикновени предменструални признаци и след 3 дни закъснение като направих тест, се учудих, че съм бременна.
Надежда винаги има! Само бъди спокойна! Stuck Out Tongue

# 83
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Здравейте сладки момиченца!

Tweety, ухаааааааа колко много причини за добро настроение. Запази го същото дълго време и не позволявай на никой и нищо да го разваля!

Gea, е хайде дано да ви спонсорират днес, че аз имам да чакам още цяла седмица. За бебока, вземи някое сукманче, но преди това се увери в размера. Аз купувах на моята следка племенница скоро, но не го уцелих и се наложи да го сменям. Идеи сега ми идват много, но трябва да пиша 100 часа, а и бъди сигурна,че като разгледаш магазините ще избереш нещо много лесно. Както каза Леа има нистина страхотни неща.

Котнеце Марта
, специални поздравления за изпита. Ще почерпиш като си дойдеш в BG.

Миме 23, опитай се да не мислиш само за това. Знам, че е трудно, при нас всички очакващи стои същия проблем. Предполагам знаеш, че колкото повече мислиш и очакваш симптомите, толкова повече време минава докато желанието се сбъдне и те се появат. Не се отказвайте от опитите, просто  luvbed  наслаждавайки се на момента, а не мислете ще стане ли или не.
С теб сме и ти желаем скоро да ни изненадаш с  EFP

Lea, не му оставяй и минутка спокойствие.  Grinning  Grinning Действайте и чакаме  EFP
Как е малкия сладур, има ли още терзания с Ана Мария?
Целувам ви всички
newsm51  newsm51  newsm51

# 84
  • Мнения: 861
Здравейте момичета,

И аз ще започна като много от вас с думите, че ви чета отдавна, но не съм се включвала в коментарите, защото започваме с бебеправенето от следващия месец, поради което нямам много опит и все още се "ориентирам в обстановката". От няколко месеца меря БТ и досега имах ясно изразена двуфанза графика. Установих, че овуто ми е между 15-17 ден на цикала. Проблема е, че този месец все още нямам повишение на БТ, вапреки че вече е 20 ден от цикала. Вазможно е овуто ми да закъснява, тай като имах излючително напрегната работна седмица. Въпросът ми е, ако все пак този цикъл се окаже ановулаторен, дали трябва да очаквам БТ да се запази все така ниска до следващата М? Моля, споделете вашия опит.
Предварително благодаря и ви желая слънчев петък и приятни почивни дни!

# 85
  • София
  • Мнения: 4 272
Здрасти Мур! Добре дошла при нас.  Stuck Out Tongue Наистина може при стрес или от смяната на сезоните овуто ти да закъснее. А в случай, че имаш ановулаторен цикъл БТ няма да се повиши.
Теди, здрасти! Моят Боби сега измисля какви ли не подаръци за имения си ден, който наближава /2 май/. Последното желание е 3 малки зайчета "ама инстински". Отговорих му, че баща му не дава, а той ми каза да го помоля. Казах, че той е твърдо против всякакви животни, а отговорът на Боби беше:" Тогава ще го помолиш насила!" Grinning
Е, кажете ми, мили девойки, как се моли насила? Още не съм го прилагала тоя метод.
Май днес доста се разписах. Ако съм ви досадила, извинете.

# 86
  • Мнения: 1 266
Хихи, lea, страхотно! Simple Smile
Този лаф го вземам назаем, имам му приложение Simple Smile
Което ми напомня, че щерките на моя приятел трябваше да получат GSM-и за рождения си ден, които тепърва предстои. Обаче се чуваме на Коледа и те дружно викат ”ние получихме GSM-и!!!”. Добре де, казвам, нали чак за рождения ден. А те: ”ние всеки ден по няколко пъти повтаряхме на мама колко много искаме GSM-и за Коледа!”  Shocked  Laughing Та мисля, че нещо такова е ”да помолиш насила” Simple Smile Брат ми също успешно го прилага.

Пък аз, моля ви, сънувам педиатрия. Разните му там казуси. И ме боли главата още от насън Sad

Хубав петък на всички Simple Smile

# 87
  • Мнения: 861
Леа, да "помолиш насила", означава да молиш упорито   Grinning  Ето, детето вече се е ориентирало как са постигат успехи (поне понякога)!

# 88
  • София
  • Мнения: 4 272
Мерси за съветите. Аз нямам нищо против малките пухкави зайчета /даже като малка си гледах зайче/, но мъжът ми е по-упорит от рогато животно / а уж е Близнаци!/. Много трудна ще е борбата Sad

# 89
  • Мнения: 1 266
О. В ролята си на астролог и Овен, препатил с Близнаци да ти кажа, че няма по-упорито създание от заинатил се (взел решение) Близнак. Защо не опитате с коте, вместо със зайчета?

Общи условия

Активация на акаунт