как отслабнах с 10кг за 10 дни.....

  • 134 434
  • 760
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 910
За първи път чувам за това сиропче.Ще прочета сайта внимателно.

# 16
  • Мнения: 68
Мацка, а колко време след като го поръча ти го доставиха и дали може да се намери по аптеките или само от сайта? Мерси предварително и поздравления   bouquet

# 17
  • Мнения: 145
Офиса е в София,аз бях в Шумен при родителите ми и пристигна за 2 дни.

# 18
  • Мнения: 636
Не се ли притеснявате за здравето си, приемайки подобни илачи ooooh!
Бионсе да слабее с чешки сиропи- как пък не Thinking

# 19
  • Мнения: 6 958
Оххх не... Няма вълшебен сироп, хап или нещо подобно не разбрахте ли...  #Crazy 10 кила и аз съм сваляла за 10 дни, (даже 13 кг. за 10 дни) с глад (чаша натурален сок или 1 ябълка) - това тук си е точно глад - неква блудкава течност и един фас в уста 15 по цял ден и готово -> хоп - 10 кила...  Whistling


Честито ти смаляване и гледай да поддържаш сега сваленото със стриктно следене на кантара и никакво отпускане...  Peace

# 20
  • Мнения: 27 524
Хайде, стига глупости.  Stop
Факт е, че хапче, чай, сироп, лекарство и каквото и да било, освен глад и спорт, за отслабване не е измислено в целия свят. Та, какво остава за този сироп  Wink

# 21
  • Мнения: 3 360
Не знам защо, но с недоверие гледам на такива продукти,а и не ми се струва здравословно.За себе си -не бих опитала.Даже и хапчета за отслабване  Confused

# 22
  • Мнения: 1 680
Ако сиропа е изцяло натурален продукт какво лошо има в неговото пиене. При това отслабването  е и на психологическа основа. Ако вярваш , че суропа действа той със сигурност ще действа. Бих си взела една дозичка и то не толкова за отслабване, а за пречистване.

# 23
  • Мнения: 59
момичета пазете здравето си,според мен това с този сироп трябва да става под лекарски контрол

# 24
  • Мнения: 145
Както казах в самото начало никого не убеждавам и не агитирам-за какво да го правя!Всички знаем че като се гладува се отслабва,но само глад изобщо не е за препоръчване-все пак организма трябва да има енергия за да функционира.Аз споделям радостта си от резултата,а който не вярва да си намери подходящ начин за отслабване(ако има нужда)или да си стои дебел.....

# 25
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Пролетта пробвах това 4удо и въоб6те не останах доволна.Тук се продава свободно по билковите аптеки и цената на кутийките от 1 литър е 43 евро.Препоръ4ват го за пролетно про4истване на организма
За 5 дни не мръднах нито грам Вкусът му е на  кленов сироп.Като се сложи лиутия пипер и лимоновият сок става малко гадни4ко, но може да се пие.
Като не видях никакъв резултат бях зарязала  в хладилника...  и после го изхвърлих, за6тото срока на годност( след като се отвори опаковката) бе6е минал...
Вярно е 4е вси4ко е много индивидуално, но според мен много по добри резултати дава плодово 4аеният режим.... или зелевата супа....

# 26
  • Мнения: 1 432
А не кърми6 ли?

# 27
  • Мнения: 145
Не ,не съм кърмила изобщо поради факта че нямах кърма.

# 28
  • Мнения: 6 958
според мен много по добри резултати дава плодово 4аеният режим.... или зелевата супа....

Абсолютно вярно  Peace

# 29
  • Мнения: 523
Все пак всеки решава сам за себе си нали! HugТя е избрала този начин,изпробвала го е,дало е резултат и тя ни споделя!Не прави реклама ,а само казва,който иска купува го,който не-не.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт