Слагате ли в спален чувал децата нощем?

  • 6 722
  • 154
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 19 355
лятото не,зимата да.

# 106
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Слагах го когато беше по - малък и по - малко шавлив.Сега не търпи, никакви такива екстри

# 107
  • Мнения: 1 288
досега винаги е спала с чувал- лятото с летен, зимата с по-дебел. отскоро обаче й купувам от тези поларени пижамки, които са цели и със стъпалца отдолу. така хем тя се чувства мобилна, хем и да се отвие, няма как да настине.

# 108
  • Мнения: 1 121
Чувалче не съм ползвала досега. Спи си с памучна пижамка, завит с две средно дебели одеалца, които вмъквам под него, за да не се отвива, когато започне да рита (а той рита и се върти адски много Wink)

# 109
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 586
Никога не съм ползвала чувал, по простата причина, че моето диване не искаше изобщо да заспи в него. Изчаквах я да заспи, слагах я в чувала, но при първото размърдване се будеше с плач да я вадя  Rolling Eyes

# 110
  • Мнения: 220
От няколко дни е мъча да спи с чувалче , но така се омотава и реве , че май ще се откажа.

# 111
  • Мнения: 801
тъй като й Радост много рита и се отвива, съм решила тази зима да й взема спален чувал.

# 112
  • Мнения: 4 621
Не Naughty Пробвала съм, но Яна не се чувстваше добре - не и беше удобно, потеше се и мрънкаше.

# 113
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
И Петя спи с чувалчета.Има тънко за пролет и есен,дебело за зимата,а лятото е по потник.Така и аз съм по- спокойна.

# 114
  • Мнения: 2 677
Вече не го търпи. Като по-малък беше екстра, но сега се върти, нощно време става, спъва се в него и драмата е голяма.

# 115
  • София
  • Мнения: 368
Слагам го почти винаги да спи в чувалче, не винаги се чувства комфортно детето, но поне не му е студено. Трудно го търпи вече защото става, изправя се и чувалчето му спъва движенията, та ще видим тази зима как ще е.

# 116
  • Мнения: 1 173
Мирабел спи в чувалче от както се е родила. Няма никакъв проблем с него.
Нямам сили и нерви да ставам по 100 пъти на нощ да я дебна дали се е отвила.
Пък и често се случва като влезна в стаята и да я събудя,
затова си предпочитам сигурният вариант с чувал. Даже и нося един и в яслата да спи в него.

# 117
  • Мнения: 674
 Никога не съм слагала моето в чувал. Тя толкова мърда и се преобръща, докато спи, че ако възпрепятствам така движенията й, ще ревне и така или иначе пак ще спи без чувал. Затова и често е открита, но иначе пък нито тя, нито аз ще спя... Mr. Green

# 118
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Спи само в чувал зимата, иначе все е отвит.........

# 119
  • Мнения: 3 069
Не търпи чувал или одеало.
Спи отвит...какво ще го правя замата не знам.

Общи условия

Активация на акаунт