сливенски майчета-да протегнем ръка и да помогнем!

  • 7 789
  • 146
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 141
Включвам се и аз.Ще помогна с каквото мога.Поздрави за благородното начинание. Hug

# 16
  • Мнения: 7 430
Иве, вие към Коледа няма ли да си идвате newsm78....да направиш малко украса за елхата smile3534

Зоя като попрехвърлиш темата Странно хоби ще чакаме да  кажеш ти с какво ще ни зарадваш Hug

# 17
  • Мнения: 888
Иве, вие към Коледа няма ли да си идвате newsm78....да направиш малко украса за елхата smile3534

Зоя като попрехвърлиш темата Странно хоби ще чакаме да  кажеш ти с какво ще ни зарадваш Hug


   Peace  Peace  Peace  Joy  Joy

# 18
  • Мнения: 1 063
НЪЦ,аз ще давам идеи ти ще ги правиш Joy Joy Joy Hug

Надявам се, че ще успеем да дойдем,дори намерих вече адреса на един магазин за художнически материали, ще купя някой неща и с Мони ще се опитаме да творим... дано не изпоплашим хората с нашето авангардно изкуство Laughing
Дори си мисля,че можем да използваме нашият детски театър,за да изнесат едно представление за децата...разбира се благотворително.

За фирмата за дезинфекция,да се опитам ли да намеря координати?
Много ме интересува и въпроса с медицинската помощ в дома, вижте как стоят нещата,имат ли си изолатори за малките бебета,колко лекари работят там, имат ли деца с увреждания и т.н

# 19
  • Мнения: 888
НЪЦ,аз ще давам идеи ти ще ги правиш Joy Joy Joy Hug

Надявам се, че ще успеем да дойдем,дори намерих вече адреса на един магазин за художнически материали, ще купя някой неща и с Мони ще се опитаме да творим... дано не изпоплашим хората с нашето авангардно изкуство Laughing
Дори си мисля,че можем да използваме нашият детски театър,за да изнесат едно представление за децата...разбира се благотворително.

За фирмата за дезинфекция,да се опитам ли да намеря координати?
Много ме интересува и въпроса с медицинската помощ в дома, вижте как стоят нещата,имат ли си изолатори за малките бебета,колко лекари работят там, имат ли деца с увреждания и т.н

Супер,че си се навила да направиш нещичко    Wink а магазина-Слънчоглед ли е?
За другите неща-записах си  Peace
За фирмата за дезинфекция-нека видим първо какво ще каже директорката от бебешкия дом....за Медвен Роси ми писа,че трябват,ама нека да се чуя и с директорката.

# 20
  • Мнения: 1 063
Да, точно Слънчоглед е Peace
Дано и Меги се включи, че е много сръчна в ръцете Hug Peace

# 21
  • Мнения: 271
Записвам се и аз, с каквото мога ще помогна. Сега ще разгледам и темата с идеите да видя с моите две леви какво мога да измайсторя. Сещам се за една детска игра, продават я по книжарниците за отливане на гипсови фигурки, които стават и за коледна украса, гипса не е много, но после може да се вземе и обикновен, а да се използват само формите за отливка.

Тай като Вайлет спомена за дома в Медвен - имам два пакета памперси 14-22 кг. Не е много, но пак е нещо. За другите домове, където има по-големи деца мога да отделя доста дрехи, даже миналата година занесохме няколко чувала в дома в Кермен.

Само да допълня, че дома в Жеравна вече е закрит.


... имат ли деца с увреждания и т.н
Би трябвало да няма такива дечица - тях ги разпределят в домовете в Кермен и Медвен, ако има, то те са единични случаи.

# 22
  • Мнения: 888
Лони  Hug фигурките стават-идеални са...само,че трябва да са с коледна тематика  Laughing Ако намериш нещо подходящо-свиркай да взема и аз  Peace
Тази седмица ще говоря и с директорката в Медвен...
Знам,че там положението е много тежко  Cry ...за там се надявам да съберем и по някой лев като му дойде времето...
За там става да се дават и наши дрехи мисля  newsm78 ама това-като говоря с директорката.

Значи за бебешкят дом има ли желаещи да дойдат?
Засега сме :
-аз-вайлет
-Дидолинката

Ако има желаещи-да казват да мислим кой ден ще ходим  Hug

Аааайде,отивам да творя   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 063

... имат ли деца с увреждания и т.н
Би трябвало да няма такива дечица - тях ги разпределят в домовете в Кермен и Медвен, ако има, то те са единични случаи.

Лонка аз имах предвид деца с леки увреждания, форми на церебрална парализа,а не тежки увреди.Имам нещо наумено та затова... Peace

# 24
  • Мнения: 888
Да, точно Слънчоглед е Peace
Дано и Меги се включи, че е много сръчна в ръцете Hug Peace

Еххх,Ивеее....ако знаеш как ви завиждам с тоз вашият Слънчоглед  Laughing много сладурски неща има там  Peace

Меги,къде си?Ако имаш да нахвърляш разни идеи,които не са давани в по-горната тема  Laughing

# 25
  • Мнения: 7 430
Иве, ако ходиш до СЛънчоглед може ли дас и поръчам да ми купиш нещичко Hug

Лонка, добра идея Peace

# 26
  • Мнения: 54
Момичета аз немога да майсторя нищо но ще помогна .............ще ви дам пари когато събирате

# 27
  • Мнения: 1 063
Разбира се, че може Дидка Peace
Виждам, че е много известен Laughing

# 28
  • Мнения: 54
Аз имам и предложение да съберем пари за лакомства и в Къщата на приказките-ако Вайлет е съгласна - да организираме Коледно празненство за децата от домовете в Сливен.......

# 29
  • Мнения: 168
здравейте, момичета!

не живея в сливен, но пак мога да помогна щом има местна организация Simple Smile

през лятото ходих в бебешкия дом да нося дрехи, събрани в софия, та тогава оттам ми казаха, че нуждите са:
- памперси - ама искат на Памперс!
- лекарства
- лигавници
- няма никога да откажат пресни плодове и зеленчуци!

да ви кажа, оттогава се каня да купя 60-70 гумени лигавници, че да се реши проблемът за половин година поне!

аз работя в софия и се оглеждам дали има нещо, което може да се прати оттук, но както знаете, най-важно е децата да виждат хора. Водете мъжете си - на моя много се зарадваха, защото леличките са много, а чичковците - кът!

ще чета за пазара, може да включа мама!

поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт