Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 409
ееееее Клер никога не е късно да се разведете и пак да се ожените, двойна сватба, два пъти булка с един и същи човек, голям кеф! какво пък! нали имаш семейството ти, мъжа ти, малките сладурани, настоящата и бъдещата - ИМАЛИ ДРУГО КОЕТО ДА Е ПО-ВАЖНО И ДА ЗАСЛУЖАВА СЪЛЗИТЕТИ ! ми аз ще отговоря вместо теб - НЕ!!!

малеее само ако ме чуе мойто мило на чието рамо съм ревала и тръшкала хиляди, не милиони пъти, за такива предателства, несправедливости т.н.  ще ме одуши с голи ръце каква съм силна сега

# 61
  • Мнения: 684
Клер не мога да си представя тази грейнала физиономия от поста да е тъжна и то заради една "Кокошка", не че всички жени не сме такива, но... #2gunfire #2gunfire #2gunfire Приеми го като един от уроците на живота и толкова.От теб лъха само позитивизъм, така че ще се справиш...ти не губиш но другата страна със сигурност.
Амадис какво толкова те изнервиха тези с мебелите...снимай я тази стая да я видим...ще и свикнеш, макар аз ако си бях поръчала нещо и н е така както го искам го връщам веднага....да си го оправят...нищо че си го чакала доста време...

# 62
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ЦВЕТИНКО, мерси!  newsm51

# 63
  • София
  • Мнения: 2 849
Благодаря за подкрепата! Наистина ми помагате! Страхотни сте! Hug

Розик, пожелавам ти каквото си пожелаваш ти! Лично аз, обаче, предпочитам и това да прилича на мен, както предишното!

Що се отнася до поредния брак - Лиз Тейлър ми е знаме! hahaha

Шегата настрана - още не сме се венчали в църква, та го планираме, ама първо да отслабна, де! Mr. Green

# 64
  • Мнения: 337
Запис ...препис

Момичета , аз ще си кажа , а вие не ми се сърдете просто смятам , че тези постинги от сорта на "Запис!" и първа, втора, трета ....са напъло излишни според мен . Доста е неприятно , като отвориш новата темичка и първата , а понякога и втората страничка да са изпълнени с постинги от този сорт . И вместо да прочетеш нещо смислено и интересно започва една надпревата и едно записване.....Това не е нужно никому , както вече някой майчета споменаха тук не сме на състезание , а и ако искаш да се запишеш е по-добре наистина да имаш да кажеш нещо , все пак е добре  да ценим и труда и времето на Ивето , която се грижи да имаме навреме нови теми . Хубаво е , че напоследък сме по активни в писането , затова хайде  и  съдържанието на постовете ни е да е максимално изчерпателно и полезно за всички нас. Съгласте се че , постове изпълнени само с емотикони и разни запис - напис не са полезни никому.Благодаря ви за вниманието
сега по темата...

Пу 73-та !!!! Stuck Out Tongue

Сега сериозно ...
Дари, много е хубав обиколника със здраве да си го ползвате
Момичета , а какви коритца сте взели или харесали ?Аз оня ден се замаях в магазина от видове. Накрая си взех ето това http://www.babyage.com/products/08084_summer_infant_summer_infan … tm_campaign=45108
То е само за до към 6-тия месец и май не е много функционално , но поне ми се събира на плота в банята ,та за на първо време ще сме с него , а и за малки бебчета ми изглежда удобно и сигурно, да  не се пързалят и да ти бягат из коритото . А за после ще мислим нещо по голямо .
вие на какво сте се спрели?

# 65
  • Мнения: 482
Нашето коритце е ето такова http://family-bg.com/prX_476.htm, абсолютно същата е като тази http://family-bg.com/prX_453.htm.
Все още използвам същата и за сина ми, в която си го къпех като бебе, сега се къпе седнал в нея, защото така не се страхува, че може да се подхлъзне във ваната.

# 66
  • Мнения: 219
Макси, напълно съм съгласна с теб за началото на темите (макар, че и аз се "записвам" напоследък).
Да кажа за коритцето, до сега не съм се заглеждала и не съм виждала такива, но това ми се струва много практично и удобно, като за новородено.
Клер и ние не сме се венчали в църква, и не мисля и да го правя. Още повече, че аз дори не съм кръстена, та ако трябва да минем през църква, 1-во трябва да ме кръстят. А пък на мъжа ми му е 2-ри брак, и май 2 пъти в църква не може да се жени, поне така знам.
zhaygarova като споменаваш за подхлъзване...какви изпълнения съм имала като малка, какви салта съм правела във ваната. Ама явно не ми е било писано да се удавя във вана  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 337
ееееее Клер никога не е късно да се разведете и пак да се ожените, двойна сватба, два пъти булка с един и същи човек, голям кеф! какво пък! нали имаш семейството ти, мъжа ти, малките сладурани, настоящата и бъдещата - ИМАЛИ ДРУГО КОЕТО ДА Е ПО-ВАЖНО И ДА ЗАСЛУЖАВА СЪЛЗИТЕТИ ! ми аз ще отговоря вместо теб - НЕ!!!

малеее само ако ме чуе мойто мило на чието рамо съм ревала и тръшкала хиляди, не милиони пъти, за такива предателства, несправедливости т.н.  ще ме одуши с голи ръце каква съм силна сега

Хе хе ние с мойто мъж сме така - два пъти женени . След 3 години раздяла пай се зехме  Joy ... и това ако не е либоффф.. Mr. Green Heart Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 165
Tsvetito, мисля, че църковните бракове са до 3 - или поне на третият не можеш да получиш развод. Нещо такова беше.
И ние нямаме църковен и догодина лятото ще си спретнем един. На мен ми е втори брак, но при първият нямаше църковен, та венчанието ще ми е първо  Joy

РозичкеPeace стискам палци

# 69
  • София
  • Мнения: 165
maxi_d&d верно ли ? Страшни сте. Евала на такива двойки.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 078
Честно казано,Макси,и аз в началото се дразнех,когато първите 2 страници са запълнени с това,но после ми стана забавно.Но,като цяло ,си права,много ценни страници се губят.
Що се отнася до коритцето (сега съм на работа и не мога да видя вие какви снимки сте сложили,че тук мноооого бавно се отварят страниците,а аз бързам да пиша и да работя Mr. Green) имах с 1-то тъй наречено анатомично.Много ми беше удобно - не се плъзга детето,лежи си облегнато и не го мислиш.А за по-късничко ще взема специална седалчица (нещо като проходилка,само че проседялка Laughing ) и ще я слагам в голямата вана.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 849
Йети, това: http://www.zazz.bg/play:c1176fc6 наистина е страшно готино! Разсмя ме с глас! Благодаря ти!

# 72
  • Мнения: 469
Здравейте момичета и от мен!

Клерче, много ти съчувствам и се надявам да преживееш предателството колкото се може по-бързо и вече да си имаш едно наум с тези хора.

Днес със dix6 и rorina37 бяхме на отворените врати в Токуда. Бяхме към двайсетина нетърпеливи мами и не беше много добре организирано, защото голямо чакане му ударихме за акушер-гинеколога, а той се оказа и в процес на израждане, така че не успя да ни каже много. Иначе вътр отделението е наистина много хубаво - чисто, с нова и доста модерна мебелировка, хубави бани. Може би защото е много малко отделението е и много спокойно. Надзъртахме във стаята, където спяха бебешоците през стъклената стена. Показаха ни предродилните и родилните стаи. С две думи много добре изглежда. Цените са както сте споменали - казват че отделението е прекалено малко (16 легла общо) и ако искате да родите само по здравната каса не ви обещават нищо и могат да ви върнат. Затова си избирате екип предварително (800 лв) и тогава мястото ви е гарантирано. Отделно има пакети и за грижите на бебето, които са 100 лв ако не искате да му се правят допълнителни изследвания извън задължителните или пък 200 лв за нормално раждане (300 за секцио) ако искате пакета с допълнителните ехографски изследвания. Бебетата могат да бъдат при майките или в отделна стая по преценка на майката. Могат да са само на кърма или на дохранване. Могат да ви покажат как точно да къпете и обличате бебето. Стаите са с по 4 легла със завески. Леглата са с регулируем наклон, храната ви я носят в стаята. Можете имате и телевизор.

Това май е всичко, което се сещам. Целувки на всички!  Hug

# 73
  • София
  • Мнения: 1 078
Сега да ви кажа за "носленцето на тати" ... миналата бременност четох в някакво "бременно" списание за разни идиотски ритуали,които са се извършвали по света с бебетата,като например изсмукване от свекърви на зърната на бебенца момиченца Shocked и тем подобни глупости.Та имаше и това как някъде са търкали носленцето на новороденото от двете му страни с цел да стане тъничко и финничко,та аз взех ,че реших и аз да го приложа,че ...на тати носленцето... Mr. Green

# 74
  • Мнения: 219
veshti4ka аз като малка съм била с много изпъкнало чело. Баба ми все ми го разтриваше с палците от средата на вън. Мисля, че определено е имало ефект. Така, че нищо чудно и с нослето да е така, все пак тъкмо децата растат, ако го сложиш в някакъв модел, то ще се деформира по модела, та...има си своята логика Simple Smile
анима благодарско за инфото   bouquet
макси, с тая либоф направо ме разби, ама пък сигурно си знаете и кътните зъби и сте се разбрали по всички въпроси Wink

Общи условия

Активация на акаунт