Отговори
# 75
  • Мнения: 337
Честно да ви кажа тази раздяла се отрази много свежарски на взаимоотношенията ни . За тези 3 години и двамата осъзнахме доста неща ,поправихме много грешки ,променихме се ,пораснахме . И сега  вече 6-та година се обичаме в пъти повече от преди (около 6 пъти повече Simple Smile) Grinning

п.п. И аз да не остана по-назад качих малко снимки на тоалети в албумчето   Sunglasses

# 76
  • Мнения: 686
Цитат на: Galchoo1 link=topic=232145.msg5262035#msg5262035 date=1192535867
[b
Мама Яни[/b]   bouquetдано не съм прекалила с приказките Embarassed
О не си,не си утре може пак да повторим.
  phoneuu Listen blahblah
Днес запретнах ръкави и завъртях една тортичка  chef на мойте хора(и на мен най-вече Embarassed)

# 77
  • Мнения: 70
Здравейте момичета Simple Smile,
Иве  bouquet

Клерче, я горе главата моля те, силни жени сме, радвай се на семейството си, мисли за  предстоящото събитие, това са най-важните и смислени неща в живота, да дадеш живот, да отгледаш, да възпиташ. Минало ни е времето, в което да преживяваме този род удари под кръста. Пък и не е необходимо да са много "приятелки" и Една да има, но да е Верния Човек!  Има много хора за маса, за компания, но качествените и истински хора са твърде малко. Много боли, аз съвсем наскоро го изпитах, Но от собствената ми сестра, тежко е, но се преживява!

Голди, аз също както и ти искам да е копие на баща си, Алекс е мое - всички казват, че ми е като клонинг Simple Smile, дано 2-то е на баща си.

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 4 728
До като отида до "Пинокио" да проверя за тези комплекти и хоп 4 страници  Wink
Та, казаха ми , че ги получават по принцип 36 лв. струват, но в момента нямало доставки. Но да проверявам от време на време.
Клерче , недей така  Hug С впечатление съм, че си много позитивен, усмихнат и слънчев човек . И нали знаеш : Всяко зло за добро !   bouquet

# 79
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Здравейте, писателки Mr. Green
За пръв път изпускам цяла тема, но я изчетох де за да не изпусна нещо интересно, че иначе нямаше да си го простя Twisted Evil

Клер, съжалявам за случилото се, но както забелязвам си широко скроен и позитивен човек така, че сигурно имаш още много приятелки, а тази я отпиши просто.
Аз пък за разлика от теб се сдобих с нова приятелка там, където бяхме на гости и изобщо въпреки 1500-те км, които пропътувах се чувствам прекрасно защото прекарахме супер и се запознах с много добронамерени българи. Сега сме решили да се местим там да живеем и живот и здраве до 2-3 седмици мисля да сме там и съм много ентусиазирана от предстоящите промени и просто не съм била по-щастлива от месеци може би. Дано само не строя пак въздушни кули както обикновено Wink Накупих си и още бебешки дрешки от там и ги цопнах в албума. Ами това се сещами макар, че едва ли ви вълнуват моите неща, ама аз да си споделя вълненията, че иначе няма с кой.

# 80
  • Мнения: 57
Здравейте момичета!Аз съм в болницата от 5 дни,а вие сте изписали 2 теми,но като ме изпишат ще ви чета,а сега ме пуснаха за 2 часа и нямам време.Целувки на всички  Hug

# 81
  • Мнения: 280
Добър вечер  Laughing
Макси  Peace
Иве ако докарат розов ще ти го взема ,ако искаш. Размера му идва колкото леглото ти 110/55.

Клер, аз съм изяла толкова л...а от "приятелки" заради добротата и наивността си и мисля ,че нито една от тях не заслужава и една сълза проронена от мен, въпреки че съм плакала доста. Ще ти мине  Wink Вече нямам приятелки и не искам да имам, имам познати и много добри познати. Споделям с тях неща ,които няма да ме боли ако изпортят някъде и така.

Днес на нашето Метро имаше купища от тези пликове за дрехи, та си взех един комплект 5в1 и утре ще вакумирам летните дрехи.

За коритцата, съм си избрала нормално корито със стойка и вътре ще слагам хавлиена подложка първите месеци на която да облягам бебчо.

# 82
  • Мнения: 534
dari76  Hug
Fifelota, какво ти е? Надявам се всичко да е ок и скоро да споделиш  bouquet

# 83
  • Мнения: 70
Дари, тази хавлиена подложка, откъде я купи, аз имах с Алекс и ми беше много удобна, но нещо не мога да я намеря сега и ще трянбва да купя нова.

Фифелота, след като ни пишеш, надявам се, че не е нещо сериозно, очакваме те скоро отново сред нас  Hug

# 84
  • София
  • Мнения: 1 078
Фифелота,какво става?Каква болница? Shocked Надявам се всичко е ОК.  bouquet

# 85
  • Мнения: 1 210
Fifelota - Дръж се - малко остана.

Аз днес направих първите покупки. Разходих се до Пинокио в Дружба 1. Гледах разни комплекти за изписване, ама се отказах и напазарувах поотделно. Качих снимката в албумчето. При всички положения ще си имаме снежно бебче. Остава да донеса от село космонавта на баткото и някои и други дрешки за първите месеци, да поизпера и съм готова.
Но съм си казала, че докато не направят детската стая няма да правя нищо.

Амадис - много съм любопитна какво се е получило. Аз рисувах, рисувах, момчето ме слушаше, даваше идеи, ама явно и в нашата стая поне 1 година ще е тесничко (докато махнем детската кошарка). Та обеща въпросния младеж края на другата седмица да почне монтажа. После ще докладвам.

# 86
  • Мнения: 280
Анна , тук по нашите бебешки магазини ги има. Още не съм го купила ,но го видях и съм си го заплюла.

Русенските мами , да не забравите за срещата утре  Grinning

# 87
  • Мнения: 2 641
валка ама ти таман се отърва от квартирантите и сега ще се местиш  Mr. Green ние с мъжа ми бая сме харесали Испания и като че ли се каним натам да забегнем някой ден. брат ми говори испански ама ние май ще запишем по някой курс, че само с английски едва ли ще се справим. бяхме там в един увеселителен парк Порт Авентура и никой от служителите не приказваше английски. ужас - загубихме се с мъжа ми там в едно кино ли кво ли беше а то с 100 входа. едва сколасах да ги питам на испански колко входа има това чудо, я те ми викат много  Mr. Green е това и аз го знаех, ама добре че се намерихме, че тоя парк е огромен.
Клерче наистина ли имаш приятелки? за мен това е мираж. в училище имах и бяхме неразделни ама после всяка по своя път и така. а сега като сме вече големи какви ти приятелки. имам познати които са ми приятни и се виждаме из парка до нас, ходим на гости чат пат, но винаги отношенията ни са с мярка. самата аз неодобрявам вече задушевни разговори по интимни теми с който и да е. когато реша сподеделям с някой да ми олекне, а като цяло гледам всичко да ме разсмива, че по ред гадни причини не се бях смяла с години. позволявам си само с мъжа ми да обсъждам наши познати и да  се смеем примерно, никога не говоря пред 3 хора за някой друг. така ми е много лесно, нямам очаквания към никой и каквото и да стане ми е все тва  Peace от всичко дето съм чела и учила по психология най - важното е като че ли това дето се гради на очакванията. престанеш ли да ги имаш си решаваш лесно проблемите  Peace

сега отивам да позяпам покупките ви и както викат англичаните having fun  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 2 641
fifelota стискам палци всичко да е наред

бабо тонке мерси за линка с магазините, ще видим какво продават там   bouquet

# 89
  • София
  • Мнения: 210
Хей ме на след Хаус  Grinning
Предчувствам, че сезона скоро ще свърши и вЕрвайте ми, ще ме налегне голяяяяяяма депресия. Единственото, което мога да направя за себе си и е да си изгледам всички минали сезони епизод по епизод, вечер преди лягане.
По повод днешната, повдигната по неприятен повод тема за женските приятелства, аз смятам, че това е едно от най-хубавите неща, които могат да ни се случат. Не дай си Боже, но в някакъв момент с мъжа ще си омръзнете, децата ще порастнат и ще си хванат пътя, професията няма да е чак такова голямо предизвикателство, и ако човек си няма приятелки, с които да си сподели тези неща, сигурно ще му е безкрайно трудно. Аз сестра си нямам, но имам приятелки, които са ми повече и от сестри. И сме заедно от много години, преживяли сме толкова много и продължаваме да преживяваме заедно и хубаво и лошо. А миналата година, ми се случи да попадна за няколко месеца в една тежка ситуация в чужбина, където открих непознатото до този момент чувство на принадлежност към истинска и искрена женска общност. Знам, че никога вече няма да се събера така с тези жени, но чувството на преживяното ме топли всеки път като се сетя за тях.
Човешките отношения са толкова сложни, че ни се случва понякога да се объркаме. Особено ако в ежедневието си трябва да се срещаме и общуваме с много хора. Тогава успяват да се промъкнат и тези, които впоследствие ни използват или просто ни нараняват, защото не сме ги преценили правилно. Клерче, истински се надявам, че случилото ти се е просто голямо недоразумение. На всички ни се случва  да се почувстваме предадени от близки хора, но се случва и да не сме били прави в преценката си за ситуацията. Случва се и да сме провокирали реакцията без изобщо да подозираме. Но не бързай да се затваряш или да отблъскваш тези, които все още смяташ за приятели. Жените сме си кучки понякога, но за да те предадат трябва да са изключително подли, а ти не би търпяла подобни хора толкова близо до себе си, та да те разочароват. Доверявай се на чувството си за хората. Аз лично вярвам, че обичта предизвиква обич и когато си отворен, искрен и обичащ, и другите ти отвръщат със същото.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт