Защо?

  • 3 207
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 502
Здравей 777,аз подкрепям твоята теза,че изследванията трябва да се правят преди забременяване,а не след като стане лошото...
Така чисто и просто могат да се спестят много мъки на родителите...
Но за съжаление никой нищо не ти казва,и ако човек сам не се заеме да понаучи някои работи,незнам докъде ще я докара.
Важното е ,че се подкрепяте и си давате сила взаимно.Дай малко време на жена ти да се съвземе малко.Изчакайте си и срока от 6 месеца и подновете опитите.Всичко ще бъде наред,просто трябва да вярвате в това Hug.А и нали ще си направите необходимите изследвания.Жалкото е ,че винаги го има  този процент за аборти в начална бременност,което обаче съвсем не означава,че пак ще се случи.

Успех ви желая  bouquet

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
благодаря ти за думите rita_zita за съжеление естеството на работа на съпругата ми не и позволява да пише тук,защото може да се приеме доста отрицателнои да има проблеми както тя,така и фирмата за която работи.

честно казано, не разбрах горното  Embarassed
но вие си знаете най-добре де  Peace
просто се чудя  newsm78 какво общо има фирмата на жена ти с този форум

# 17
  • Мнения: 7 114
честно казано, не разбрах горното  Embarassed
но вие си знаете най-добре де  Peace
просто се чудя  newsm78 какво общо има фирмата на жена ти с този форум
Предполагам, че достъпът на жената до интернет е само на работното място. Потокът се засича. Имам познати с подобен проблем,  но все пак разполагат и с домашен.  Peace

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Рони, благодаря ти за отговора! Може и така да е...  Embarassed

# 19
  • Мнения: 123
не,не е това.ще се опитам да обясни.
съпругата ми работи във фирма която е насочена към продажбата на някой неща за бебета който са забранени за реклама и от фирмата и се опасяват,че дори да пише под чуждо име някой от конкуренцията може да приеме,че не е във форума за да сподели болка,а за да рекламира техните продукти и за да нямат проблеми шефовете и са я помолили да се въздържа да пише тук
пак и не може да докопа компа от мен Simple Smile
съжалявам,че обяснявам така с недомлъвки,но само това мога да кажа.

# 20
  • Мнения: 3 591
пак и не може да докопа компа от мен Simple Smile
Ауууууууууу, къш! Марш от тука! Я дай компютъра на жената! Може ли такава дискриминация  Wink
от утре - влизате и двамата под график  Sunglasses 20 минути ти, 40 - тя  Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 1 098
Съгласна с Деската.  Peace

# 22
  • Мнения: 7 114
777, извинявай. Малко ме разсмя.  Grinning Съвсем малко, почти неудържимо.  Mr. Green
Според правилата на форума е забранена целенасочената реклама.
Имаш ли идея от над 60 000 потребители тук се занимават с близка и предназначена за децата дейност?
Я марш от компютъра и да засяда съпругата ти.  Hug

# 23
  • Мнения: 123
момиче от вас не съм го очаквал.засегнах те ме дълбоко.
сега сериозно,наистина фирмата на жена ми изисква да е коректна в това отношение,макар че знаят,че много други не са.все пак започнахме да обсъждаме какви съвети ми давате,но колкото и да ви е тежко ще се задоволите с моето мъжко присъствие.стига да не сте против?

# 24
  • Мнения: 3 591
Eй...няма да се засягаш Simple Smile Не виждаш ли че се шегуваме...а и малко или много искаме поне виртуално да прегърнем и съпругата ти.
Но сме сигурни,ч е ти ще го направиш и заради нас  Hug

А за мъжкото присъствие си добре дошъл. На нас то ни липсва тук. Хубаво е да можем да видим как е и от другата страна...

# 25
  • Мнения: 123
Eй...няма да се засягаш Simple Smile Не виждаш ли че се шегуваме...а и малко или много искаме поне виртуално да прегърнем и съпругата ти.
Но сме сигурни,ч е ти ще го направиш и заради нас  Hug

А за мъжкото присъствие си добре дошъл. На нас то ни липсва тук. Хубаво е да можем да видим как е и от другата страна...

знам,че се шегувате.аз винаги съм се смятал за човек с изключително чувство за хумор(което доста ми е помагало дори в момент като този).винаги съм обичал да си правя шегички и никога не съм се обиждал когато с мен си правят.
да си призная и аз доста се почудих дали да пиша,но сега се радвам,че го направих и вече нямам удържане Simple Smile .
и двамата сме ви благодарни за подкрепата.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 098
777, хубаво е че не се притесняваш да пишеш тук, а и знаеш как е измежду толкова много жени  Mr. Green .
А и да не казвам , че може би си единствения дълго задържал се ( в кръга на шегата ), и си те пазим като писано яйце.
Ще се радваме , ако ви помагаме и на двамата, макар и виртуално.

# 27
  • Мнения: 123
777, хубаво е че не се притесняваш да пишеш тук, а и знаеш как е измежду толкова много жени  Mr. Green .
А и да не казвам , че може би си единствения дълго задържал се ( в кръга на шегата ), и си те пазим като писано яйце.
Ще се радваме , ако ви помагаме и на двамата, макар и виртуално.

твоите думи стоплиха душата ми Simple Smile .
лично на мен мога да кажа до известна степен помагате и се чувствам доста по добре от времето преди да започна да си пиша с вас.надявам се,че след време аз ще помагам на някой така както вие сега го правите за мен,защото винаги някой се нуждае от нечия подкрепа.
а щом ще ме гледате като писано яйце искам да ти кажа,че отърване от мене няма.ще стана мъж за завиждане с толкова жени дето се грижат за него  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 1 098
777, да ти призная, че и на нас ще си полезен. Ще можеш да кажеш и от мъжка гледна точка каквото ни притеснява.
Аз съм имала нужда от такава помощ но да си призная не съм я намирала тук. Така че ще те изцеждаме. Mr. Green А и трябва да ти завидят по голямата част от подфорума "Татковци".

# 29
  • Мнения: 123
rita_zita можете да разчитате,че винаги ще помагам с каквото мога и винаги ще бъда насреща,ще помагам до пълно изтощтение  Simple Smile.
що се отнася до мъжете от подфорума от раздела "Татковци",честно казано в момента аз изпитвам една благородна завист към тях,защото когато пишех там бях на седмото небе от щастие и исках да зная всичко за да може бременността на моята съпруга да мине леко и какво мога аз да направя като мъж за това,а сега  от вас научавам как да бъда до нея в този момент.благодаря ви .
да си призная когато започнах да пиша там не се замислех,но някак темите бяха по лекички(или на мен не ми е било толкова тежко),докато тук ми трябваше известно време да се преборя със себе си и пак ще кажа-не съжалявам,че го направих.

Общи условия

Активация на акаунт