Разкарах го, защото...

  • 7 047
  • 128
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Защото:

1) нямах усещането, че искам да съм с него в перспектива и че той е "крайната спирка"
2) не исках още да се обвързвам
3) често си говорехме на "различни езици"
4) бях изстинала вече към него
5) се влияех силно и от други хора
6) и в секса нещата започнаха да се развалят

# 46
  • Мнения: 3 423
Като спре да ме изненадва човекът
до мен, бягам. Винаги така е ставало.
Интересът ми трябва да бъде винаги
задържан, рутината убива всичко.

# 47
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Предишната ми връзка беше двойна. Не през цялото време, де.
В един момент реших да ги зарежа и двамата. Всъщност по-точната дума е да сложа край. В два поредни дни стана.
Единият,'легалният", защото не ми даваше почти нищо в емоц. план. Отнасяше се с мен добре, но толкова.
Другият, защото той не поиска да рискува с мен. Просто нямах сили повече да съм втора сюжетна линия.

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 16:14 от fam

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Защото ми беше скучно . Като му кажех обади ми се към 17ч. той винаги звънеше в 17.00,00секунди и 00 стотни.  Разделихме се, защото започнахме  да му се подиграваме с приятелките ми  "Ето сега след 1 минута ще ми се обади" . Иначе беше добра партия...

# 49
  • София
  • Мнения: 3 679
Уж той ме разкара,ама аз излязох победител в тази война в очите на другите.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 50
  • Мнения: 727
Защото:

1) нямах усещането, че искам да съм с него в перспектива и че той е "крайната спирка"
2) не исках още да се обвързвам
3) често си говорехме на "различни езици"
4) бях изстинала вече към него
5) се влияех силно и от други хора
6) и в секса нещата започнаха да се развалят
и при мен така,голяма скука настана Stop, и срещнах днешния си съпруг Flutter

# 51
  • Мнения: 2 237
Уф,никого не съм разкарвала.Все мен ме разкарват....Вече взех да се чудя дали не съм нещо сбъркана.    Sad

# 52
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Винаги ставаше по един и същ начин - уважението си заминаваше първо, после любовта и накрая - моя милост.

# 53
  • Мнения: 27 524
За от номер 1 до номер 236-ти, ако си в разположение на духа...  Heart Eyes  Mr. Green

Само до около 100 мога да ги докарам, ама пак цяла сага ще стане  Laughing
 Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 2 759
Защото връзката ни нямаше бъдеще в буквалния смисъл на думата... Изживях тежко раздялата, обичах го много, беше свестен...
                   Peace. Страхотна връзка, но съвместно съжителство би било абсурд. И двамата бяхме убедени.

# 55
  • Мнения: 27 524
Защото ми беше скучно . Като му кажех обади ми се към 17ч. той винаги звънеше в 17.00,00секунди и 00 стотни.  Разделихме се, защото започнахме  да му се подиграваме с приятелките ми  "Ето сега след 1 минута ще ми се обади" .

Хм, точността показва уважение.  Peace Аз бих разкарала някой, ако ми каже, че ще се обади в 17 и ми се обади след час например (в смисъл ако е неточен редовно, не за един-два пъти, разбира сеRolling Eyes
Колко сме различни хората  Hug И добре, че е така, че ще се изтрепем за едни и същи мъже  Grinning

# 56
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз го разкарах, последния, защото според него правех мокри стъпки по пода след като излизах от банята...

Имаше и други подобни абсурдизми...

Смешно е. Но като се замислиш, че от нещо такова се прави проблем, представи си какво би станало за големите неща в един евентуален съвместен живот.

Ами ако се върна от среща с приятелки от фОрома, пияна заляна и взема да повърна на пода... Направо не ми се мисли...

Мдааам...

# 57
  • София
  • Мнения: 3 099

Ами ако се върна от среща с приятелки от фОрома, пияна заляна и взема да повърна на пода... Направо не ми се мисли...

Мдааам...

Оуууу, приходи ми се на форОмска среща и на мен... мЪлчи, мъри, булка - бебе имам!  Crossing Arms

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Защото ми беше скучно . Като му кажех обади ми се към 17ч. той винаги звънеше в 17.00,00секунди и 00 стотни.  Разделихме се, защото започнахме  да му се подиграваме с приятелките ми  "Ето сега след 1 минута ще ми се обади" .

Хм, точността показва уважение.  Peace Аз бих разкарала някой, ако ми каже, че ще се обади в 17 и ми се обади след час например (в смисъл ако е неточен редовно, не за един-два пъти, разбира сеRolling Eyes
Колко сме различни хората  Hug И добре, че е така, че ще се изтрепем за едни и същи мъже  Grinning
беше предсказуем  Rolling Eyes  примера с тел. го дадох, защото в нашата връзка много ми липсваше вълнението "ох, кога ще ми се обади"

# 59
  • Мнения: 843
Б ившият съпруг ли...
    Не го разкарах, по - скоро се разкарахме. Въпреки идиотската причина / рухване на бизнес, слаба воля и слаби нерви, глад/ си останахме близки и до ден днешен.  Пък си имаме и една обща точка  - вече 21- годишна симпатична точка.

  Бившата " дълга връзка" / 10 г./, следбрачна.   Грешката е че започнахме  като  близки приятели.   Като две девойки - тинейджърки.
   Като оставим добрия секс... си останахме приятели.  А  се разделихме, защото нещата ми станаха  "тясни в раменете"  някак.
      Сега неговата  щерка и моята си играят.   Ние си пием питието.,  но сме 4-ма.
  ще ставам , защото ме геладт гадно   останалите трима на масата..Simple Smile)
     Включих се в темата  заради това... точно сега сме заедно. Семейно.

     Странно ....  няма наритани.  Няма и да има.. Добре е да се оставят приятели.. ако си е струвало, де.

Общи условия

Активация на акаунт