Разкарах го, защото...

  • 7 044
  • 128
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 740
Мен ме зарязват. Аз все нямам сили да си тръгна първа, въпреки че ми е идвало до гуша. То и този сигурно това ще направи ...
Не вярвам в доживотната връзка  ooooh!

# 31
  • Мнения: 2 891
И аз не съм от зарязващите. Дон Кихот съм в това отношение  Laughing

# 32
  • Мнения: 436
писна ми от неориентираност! Ту така, ту онака. Иска да сме заедно, ама да не се женим, да не живеем заедно, той да си гушка маминка всяка сутрин...  Crossing Arms
Писна ми от скъперничеството му, от нерешителността му, от втелясването и вдетинясването му!
И го зарязах..., даже избягах в друг град - далече, далече, да не може да ми се натрапва!
Че беше и голям досадник, най-малко три пъти се опитвах да го разкарам, а той пак ме преследваше и висеше пред вратата ми!
Ужас просто! На никого не пожелавам подобен индивид  ooooh!

# 33
  • Мнения: X
Този голям симпатяга ще да е бил....

Да. Rolling Eyes
Това е една малка част само.
Ама любовта била сляпа, казват.

# 34
  • Мнения: 7 474
 Rolling Eyes Ми, смених го с друг  Flutter

# 35
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Изневери ми,лъга ме и какво ли още не...Но аз съм муня и му простих един път,е вторият ми дойде в повече.Още сме приятели с индивида,даже наскоро пак правеше намеци да се съберем,но твърдо отказах  Naughty

# 36
Защото позволяваше на майка си да взема решения вместо него, слушаше я за абсолютно всичко. Не можех да си представя, че един ден като се съберем, нейното присъствие ще е толкова силно. И точно кагато вече ми беше  дошло до гуша, се появи следващият\съпруга ми\

# 37
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Никой, никога не съм зарязвала. Flutter bowuu Най-дългите ми връзки продължаваха до следващата сутрин Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 212
"Далеч от очите, далеч от сърцето" се оказа вярна в него случай. Но иначе си падам малко тип, да не ми тежи на съвестта на мен после раздялата, правя така, че той сам да поиска да ме остави.  Blush

# 39
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Зарязах го защото ми омръзна да се боря с вятърни мелници....10 години.
Зарязах го защото беше наркоман и ми омръзна да го спасявам от него самия.
Трябваше да помисля най-после за себе си.

# 40
  • Мнения: 26
Защото много ме обиди и унизи,докато бях бременна в последните месеци,се захласна по една шматка и и написа много смс-си как я харесвал и желаел и колко секси била(пък аз с големия корем тогава не),на всичкото отгоре пред много хора го направи публично....
Та му набих канчето с един шут в гъза..... Joy

 Абе не е баш така,ама щом казваш!.... само една -две от вас са си признали че са изоставени...всички останали сте набили шута на любимия,така ли?Ами щом е така,не се оплаквайте че сте изоставени!!!'щото има голяма разлика между двете думички!.... Crossing Arms  

# 41
  • Мнения: 389
Е, какво да се оплакваме ...

Понякога нещата не вървят, ясно е като бял ден, но отсрещната страна не желае да вземе решението и да поеме "отговорността" за раздялата.


Все някой трябва да го направи, нали?  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 274
 Абе не е баш така,ама щом казваш!.... само една -две от вас са си признали че са изоставени...всички останали сте набили шута на любимия,така ли?Ами щом е така,не се оплаквайте че сте изоставени!!!'щото има голяма разлика между двете думички!.... Crossing Arms  

Темата е разкарах го, а не е как приключват връзките ви? Та тези който сме разкарали ние тях описваме!

# 43
  • Мнения: 3 459
Той ме разкара,ама сега като се сетя малийййй как се радвам  Grinning
Благодарение на него сега си имам чудесен мъж  newsm44

# 44
  • Мнения: 1 187
Защото влезе във френския легион и стана снайперист  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт