Разкарах го, защото...

  • 7 043
  • 128
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 099
Малеее, за кого точно питаш  Laughing

За от номер 1 до номер 236-ти, ако си в разположение на духа...  Heart Eyes  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 660
Защото много ме обиди и унизи,докато бях бременна в последните месеци,се захласна по една шматка и и написа много смс-си как я харесвал и желаел и колко секси била(пък аз с големия корем тогава не),на всичкото отгоре пред много хора го направи публично....
Та му набих канчето с един шут в гъза..... Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 3 099
Защото беше/е обвързан. Жена му ми беше много близка и беше бременна. Защото трябваше да се сложи край на всички лъжи.

Това е ... хм, прекалено, дори по моите стандарти...

# 18
  • Мнения: 2 161
Разкарах го,защото беше женен и от прекрасна и неангажираща превърна връзката ни в тегоба за мен.Реши,че е влюбен,че ще се развежда и аз се уплаших,а също и отегчих.От силен и влиятелен мъж,с авторитет и достойнство се превърна в смешник.

# 19
  • Мнения: 2 070
От последния избягах, защото исках повече в емоционален и не само план.
Беше въпрос на време да го направя.

Това звучи забавно, макар че едва ли ти е било забавно. Помогнах на една приятелка веднъж да избяга от гаджето си. Буквално и събрахме багажа за отрицателно време, намерих транспоррт, издебнахме да е със сигурност извън района..Чувствах се добре тогава, съпреживявах с нея. Сега би ми било налудничаво и смешно...

# 20
  • Мнения: 6 993
Истината е, че с времето винаги съм "изстивала" към повечето ми бивши и започвам да търся нещо ново. Труден характер съм и е още по-трудно да ми задържат вниманието и да свикнат с мен.
Това е вярно и за мен и за краищата на повечето ми връзки. Специално момчето, с което бях преди съпруга ми - беше ужасно добър и кротък, същевременно много инатлив. Обичаше изведнъж да млъкне, да се завърти и да си тръгне, ако не съм казала или направила нещо както трябва. Няколко пъти тичах след него и го спирах. Последния път просто си казах "Дотук". След това ми звъня, но аз нямах повече нерви Embarassed А ми беше много криво за него .

# 21
  • София
  • Мнения: 1 176
От последния избягах, защото исках повече в емоционален и не само план.
Беше въпрос на време да го направя.
Помогнах на една приятелка веднъж да избяга от гаджето си. Буквално и събрахме багажа за отрицателно време.
Браво на теб за подкрепата Grinning
Аз в буквалния смисъл на думата избягах, багажа, автобуса и софия. Нямаше друг начин.
Хич не беше забавно, но се събудих олекнала някак.  Grinning

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Единият защото беше скучен, другият защото беше ревнив, следващият защото беше нерешителен, по- следващия защото беше меркантилен, още по-следващият защото беше женен, сегашният в началото на връзката защото спря да общува  на необходимото емоционално ниво с мен/после се поправи де/  аааа и един защото смятах, че има проблем с алкохола и това е май... Crazy

# 23
  • Мнения: 1 897
Разделихме се,защото отдвна вече не го обичах и не можех да продължавам да бъда с него за да не го нараня,за да не съсипя живота му, заради криворазбрана отговорност и това 'какво ще си кажат хората'.
Време беше да помисля и за себе си.

# 24
  • Мнения: 52
Това е моята тема! Днес просто съм на такава вълна. Но в моя случай е за настоящ...ако се престраша по-нататък ще споделя, защо...мисля да го разкарам Confused

# 25
  • Мнения: X
Разкарах го, защото...
1.беше мамино синче;
2.не искаше деца;
3.държеше ми сметка на парите, които аз съм спечелила;
4.беше ревнив;
5.в секса беше дърво;
6........

# 26
  • Мнения: 6 164
Не беше мой тип. Забавно беше с него, но не беше човекът за мен.

# 27
  • Мнения: 492
1. Приятелите бяха на първо място / след 3 години още забравяше за срещите или най-малкото закъсняваше с по 2-3 /
2. Футбола - някоя вечер ми се гледаше и друго Laughing
3. Вързан за полата на майка си
4. Понякога го хващах ей тъй   Outta Joint и т.н.

# 28
  • Мнения: 799
Защото беше/е обвързан. Жена му ми беше много близка и беше бременна. Защото трябваше да се сложи край на всички лъжи.

Това е ... хм, прекалено, дори по моите стандарти...
Прекалено, гадно, отвратително, долно, низко... много са епитетите. Но е факт и част от живота ми, с която все още свиквам да живея.

# 29
  • Мнения: 3 268
Разкарах го, защото...
1.беше мамино синче;
2.не искаше деца;
3.държеше ми сметка на парите, които аз съм спечелила;
4.беше ревнив;
5.в секса беше дърво;
6........
Този голям симпатяга ще да е бил....

Общи условия

Активация на акаунт