Разкарах го, защото...

  • 7 058
  • 128
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 532
...връщайки се от работа видях детето ни пребито от собствения му баща, с разкъсани дрехи и "смачкано" душевно, защото ми беше казало истината. В този момент поисках да не съществувам. Чашата беше преляла, всяко нещо си има граници, моето търпение също.

# 76
  • Мнения: 524
Той беше на 23, аз на 17. Той искаше да се жени, аз бях прекалено малка и се дърпах.
и при мен се получи нещо подобно с предишното ми гадже. аз на 18, бяха ме приели студентка в друг град, изпълнена с жажда за нещо ново, заредена с амбиции, въобще за нова страница от живота ми. а той на 31, улегнал, с фанатично желание за брак и деца. иначе беше чудесен - хубав, стабилен, интелигентен, с добри финансови възможности. просто се срещнахме в неподходящ момент и в неподходящо време. просто заминах в друг град, разредих вижданията и обажданията, колкото и трудно да ми беше, и срещнах чевека, с който съм сега.
иначе с бившия запазихме добри отношение. и до днес ми казва, че е трябвало да се разберем със съдбата да се срещнем след 10 години. но мисля, че и двамата намерихме това, което търсим.

# 77
  • Мнения: 2 386
А на мен просто ми доскучаваше..

Wright, мама Мери - замръзна ми кръвта от думите ви... Пожелавам ви много щастие!!

# 78
  • Мнения: 27 524
но онова чувство в корема под лъжичката е толкова сладко  Heart Eyes

Ох, не ми говори, така ми липсват пеперудите  Tired Tired Tired

# 79
  • Мнения: 4 294
Последния който разкарах беше твърде непредсказуем. Беше ми интересно първата седмица, след това стана едно непрекъснато ходене по нервите. В секса си пасвахме идеално, но и това не помогна.  Embarassed Емоциите ми дойдоха в повече, та му бих шута - три пъти при това  Laughing Laughing В крайна сметка, успях да се откопча някак.

# 80
  • Мнения: 740
...връщайки се от работа видях детето ни пребито от собствения му баща, с разкъсани дрехи и "смачкано" душевно, защото ми беше казало истината. В този момент поисках да не съществувам. Чашата беше преляла, всяко нещо си има граници, моето търпение също.
Познавам те от друг форум. Винаги съм искала да бъда като теб - силна и добра жена и не на последно място - прекрасна майка! Ти си чудесен човек Hug

# 81
  • Мнения: 3 611
... се смачка... 



Не харесвам безперспективни, смачкани и ник`ви "мъже", за които с ходенето им всекидневно на работа, им се изчерпва "живота" (Супер тьпо го каzах)

Имах едно иzключение... него го zаряzах zаради репликата "Сьбуй си гащичките"...  hahaha

# 82
  • Мнения: 27 524
Имах едно иzключение... него го zаряzах zаради репликата "Сьбуй си гащичките"...  hahaha

Аз имах по-гадно - "как е катеричката"  Confused

# 83
  • Мнения: 738
Имах едно иzключение... него го zаряzах zаради репликата "Сьбуй си гащичките"...  hahaha

Аз имах по-гадно - "как е катеричката"  Confused

Буахахах...аз пък имах "чука ми се"... Joy hahaha

# 84
  • София
  • Мнения: 6 999
Хъм... Не е точно "разкараване", защото той поиска да се разделим /както 10-тина пъти преди това/, само дето този път аз се съгласих и на следващи ден отказах да се върна назад.

Иначе: Това, което ми преля чашата беше, че осъзнах как този мъж няма никакъва вероятност да ме обича. Поне не така както аз имах нужда да бъда обичана и както аз го обичах /по това време/.

# 85
  • София
  • Мнения: 228
Той замина. Аз не го последвах.

# 86
  • Мнения: 3 405
За кого от всичките да споделя?

# 87
  • София
  • Мнения: 3 099
За кого от всичките да споделя?
Ако тЪ не е срам - карай поред...  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 6 315
Заради психически и физически тормоз. Добре че се разведох - до сега със сигурност вече щеше неколкократно да ме е пребил.

# 89
  • Мнения: 4 371
Защото се заиграваше с приятелката ми Tired
Срещнах мъжа си и го зарязах от раз.
Иначе и мен са ме зарязвали, беше гадно, защото не се обади да каже. Всъщност още един го е правил същото с мен. Много се ядосвах, че мъжете са такива задници, а после и аз започнах да го правя Rolling Eyes По-лесно е просто. Чак ме е срам от мене си Confused

Общи условия

Активация на акаунт