Започнаха градинските неволи, но ДЕКЕМВРИЙЧЕТАТА са готови - 2

  • 21 223
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 987
Фастьче, това с ангажираността знаеш ли от кога сьм го замислила. проблемьт е , че още е доста мальк и никьде не искат да го вземат. преди месец видяхме един сьученик на яно , който води школа по карате - каза , че ще направи изключение като за познати и ще го вземе при него от януари... Laughing .да знаеш как искам утре да е януари.... Mr. Green  иньче навсякьде вземат поне от 4-ри годинки.  проверявала сьм на всевьзможни места - навсякьде ми казват - " много е мальк . като стане на 4-ри , заповядайте "  ooooh!

# 31
  • Мнения: 951
Запис! Peace
Отивам да чета предната темичка,а докъде ще стигна... Blush не знам...За сега съм на 6-та страница...

# 32
  • Мнения: 1 568
Kво прайте? Няма ви днеска ...

Диди, ти хубаво си се зачела в условията на картата, аз не бях, а и тия чафки по телефона нищо не ми обясниха. Наложи се да върна куриера. Отказах се. Излагация  Embarassed
Та и ние сме без билети за неделя.

Ужасно ме мързииии ...

# 33
  • у дома
  • Мнения: 708
 работим си..

Мони, ама тия хора срам нямат.  #Crazy   ooooh! Имаш малко талантче вкъщи жадно за знания и умения пък те го чакат да стане на 4. Стискам палци за каратето. До януари май ще действа люта чушка.
Оздравявате ли вече?

Ванилийке, вие къде се загубихте? Как е Дани?

Нелка, значи картата наистина излиза скъпичко, с това ли мотивира отказа си? Или по-скоро с неосведомеността на "чафки"те които не са снесли необходимата ти информация. newsm78
Чоча, ти поръча ли?

 

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Какво да съм поръчала?Карта ли?!Не,само като прочетох за първите 20лв от изброените и затворих страницата Crazy Не съм такъв  театролюбител,че и толкова пари да им ръся.Като ми се приходи на театър ще си дигна дупето и ще купя билети  Laughing
Ние снощи минахме да купиме билети за събота 12ч,защото за 10,30ч. нямаше хубави места.Пак сме на 3-тия ред,но дано да вижда Виктория

# 35
# 36
  • Мнения: 6 390
Лелеле то има нова тема, а аз още не съм се записала...
Да ви кажа днес за пръв път валя сняг в чз

за уикенда дават мах. 3-4 С...  cold
Голям клинчар ми се вижда...

# 37
  • у дома
  • Мнения: 708
Eli, и тука същата прогноза.  Засега тука само духа много силен студен вятъъъър...бррррр
Иде зима ...  Rolling Eyes
Как е бадемката? Докъде стигнахте с английския?  Wink

Смайли .. Ясен4о много е пораснал малкия сладур пу-пу.  Hug  Hug Колко е наддал досега?
На снимките ми изглежда доста възмъжал, като 9месечното бебе на моя колега.   Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 2 493
Лелееее Елииии! Ужас! Направо замръзнах докато гледам Simple Smile

Смайли, на мен също ми се ходи на Хензел и Гретел. Да взема да купя билети ли? К'во ли? Макар че ми е много студено и не мис е излзиа. Ако успея да убедя Мартин да отиде като ходи за Мая... Ако не ще го гледаме друг път.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 062
Хм, къде пък сте всички в това гадно време?

За спортовете - аз знам, че ги взимат от 4 годишни, защото тогава им заякват повече ставите и костите. Иначе има опасност да се набият. Поне това ми казаха като питах за ските. Та навярно това е причината да ги взимат на спорт от 4.

Имаме си вече пясъчник. Но за сметка на това времето се развали Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 567
Брр, и тук е студ, нищо чудно по Алпите и сняг да има. Няма лошо, ще караме ски  Hug
К'во ще кажете за това чудо?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233297.0

# 41
  • на езерото
  • Мнения: 263
   Здравейте и от нас Hug, много сте изписали аз докато се назлъндисвам да изчета и пиша.
 Смайли, Ясенче Heart Eyesе голям сладур, наистина е леко променен, както Фастъче казва възмъжал.
 Шоши, това с тестовете е много готино, ако искаш да знаеш пола разбира се , някой предпочитат изненадите Laughing
 Минимо, не зная дали става въпрос за един и същ Данте Thinking, нашият е от комп. игра "Devil may cry", мъжът ми е дръпнал и някакъв сериал.Ако искаш и Данте разбира се е същият може да ти запишем сериала да диск и да ти го пратим по пощата или да ти дам линка на торента, както предпочиташ.Това щерките са луда работа а  Mr. GreenУспех на Каратето,били ни казала какъв точно стил го записваш, аз като ученичка тренирах стил Шотокан (той е по-мек), много готино ми беше Mr. Green.
  Фастъче, антибиотика ни е " ORELOX", с активно действуваща съставка Cefpodoxime.Повечето лекарства който изписват са произведени тук във техни фармацевтични фирми и са с много страни имена за мен ThinkingВажното е че действат, спа цяла нощ като къпана и налитана на ядене, като мечка стръвница Laughing
  При нас времето е все още меко, подухва леко студен вятър но има слънце и аз лично бях навън по дънково яке, дано се запази по-дълго така меко.

# 42
  • Мнения: 1 568
КРИСИ, ЦВЕТЕ СЛЪНЧЕВО,
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!

КАКВО ДА ТИ ПОЖЕЛАЯ КАТО МИ СЕ СТРУВА,
ЧЕ ИМАШ ВСИЧКО, КОЕТО ТИ Е НУЖНО ЗА ДА СИ СИ ТИ?!
БЪДИ ЗДРАВА И РАДВАЙ СИНЧЕТО СИ,
ДРУГОТО И БЕЗ ТОВА ГО МОЖЕШ.
ЦЕЛУВАМ ТЕ!

пс. Специални поздрави от Румен!
http://www.youtube.com/watch?v=yj6cbM-h8xg

# 43
  • Мнения: 772
аааа, скъпа Криси, честит рожден ден!!! много топло настроение да те заобникаля все, въпреки мразовитото вятърче вън! Наздраве!!!!


здравейте, всички!

извинявайте, че така не съм писала, ама някакви нетски проблеми имахме, а и работа не малко....

Браво за снега в Чехия - тук студът е неприятен, но ще се радвам тази година да има повече сняг от миналата все пак!

Всички болни да се оправят!

Впрочем, и Савко имаше някакви проблеми напоследък - когато се върнах от срещата миналия петък, той взе да се буди през час и да пищи, казвайки съвсем ясно, че го боли ухо; първо му капнахме капки (отипакс) и дадохме панадол, успокои се, но за час и тъй като нямаме много опит с проблемни уши, решихме да ходим на лекар - отидохме първо в пирогов, откъдето ни върнаха, защото нямали спешен УНГ кабинет, и ни пратиха в исул (може би трябваше да се досетя де), където се оказа, че му е зачервено едното тъпанче, за щастие не ни предписаха антибиотик, а нашият педиатър пак твърди, че това е от въпросната трета сливица и уж отново за да се изчисти всичко и да решим какво да правим, Ежко не ходи на градина тази седмица (т.е. вчера отиде за 1/2 ден, защото нямаше как), ама пък унг-то, при когото ходим, го нямаше тази седмица, та така и не разбрах кога какво ще решаваме... дали ако я махаме, не е по-добре точно сега, преди сезона на рождениете дни? или пък все пак на пролет?

Аз вчера бях на екскурзия (мини тийм-билдинг) до Кюстендил - Марци, много приятно, но студенко беше...

Алекс, не съм забравила, но никак време нямах да ти звънна, а ми се щеше, дано се чуем скоро!

ние за театър май нямаме сега планове - и малко още ме е страх да го събирам с много деца, а и днес и баща ми има ден-ден и ни поканиха неочаквано на обяд...

но ми се иска да ви видя пак, и с децата, и то не само по телевизията - Смайли, снощи те чух за детските площадки, но не схванах това къде беше? ти сама ли беше, или не съм забелязала Тигърко? сега ще гледам снимки Simple Smile

# 44
  • Мнения: 987
криси , честит рожден ден, мила.   bouquet  бьди все така всеотдайна и с голямо сьрце. весел празник.  Heart Eyes

pinka, ми май за сьщият Данте става вьпрос  newsm78 ще сьм ти благодарна , ако ми пуснеш торента да си го дрьпнем. мисля , че с пращането ще те затрудня повече , но благодаря за предложението ти все пак    bouquet

ох , и тук днес е много гадно и студено.  ooooh!  отивам след малко да тьрся книжката за цирка , щото вече незнам с какво да ги занимавам в кьщи.
вчера ходихме до градината на марто ( онзи ден имало родителска , ама аз не отидах , та ме привикаха по спешност) . ще е в друга група - не в тази на яна. запозна се с децата . уж му хареса - не плака поне. даже целуна госпожата за довиждане.  а иньче целта на срешата беше , че трябва да се брькна сьс 100лв. за добре дошли   #Crazy  щели да купуват разни неща за групата и за учебните материали за децата. на 3.12. трьгваме .
Маймунка,  сьветвам те да поизчакаш с махането на третата сливица. при отит тя по принцип се подува , ама не е причина за отита , а следсвие от него.  третата сливица е причина за ангини и други подобни , а доколкото си писала , савко не боледува често от такива....до кьм 7-мата годинка закьрняват третите сливици и ако не ти прави сериозни боледувания до тогава не я махай.  от дядо ми ( който е хирург ) знам , че нищо не трябва да се маха без сериозна причина. дори и уж безполезната трета сливица. в момента имам чувството , че в болниците си тьрсят операции , само за да лапнат пари от здравната каса. а не защото те са наистина належащи.  така , че те сьветвам да изчакаш или най малкото да се консултираш с още някой.

Общи условия

Активация на акаунт