Започнаха градинските неволи, но ДЕКЕМВРИЙЧЕТАТА са готови - 2

  • 21 215
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 390
Честит Рожден Ден, Кристинке!
Бъди все така всеотдайна, бъди щастлива, обичана майка и съпруга.
Бъди все така истинска! Hug


# 46
  • Мнения: 2 567
newsm59 Честит празни, Крис! Да си здрава, все така истинска и съпричастна към чуждата болка! Hug newsm51
Мамун, стискам палци за Савко. Диана 3-4 пъти е боледувала от уши и знам, че е доста неприятно. Според педиатъра ни до 10 пъти в годината е нормално за малки деца  Sad
Ели, почна ли работа?

# 47
  • Мнения: 4 195
Ей тоз Руменнн, Нели благодари му от мое име
Благодаря на всички за пожеланията, да ви се връщат стократно Hug Hug Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 6 390
"От понеделник няма шега" - братя Аргирови


О-о-о-о.
Днес нямам време,но в понеделник,
ще бъда вече друг човек.
О-о-о-о. (x2)
Ще лягам рано,ще карам бавно,
и с нервите ще съм във ред.

 Mr. Green

Но сега треска ме тресе  Crazy

# 49
  • Мнения: 1 568
Студ не студ, ние се разходихме покрай езерото с лилиите.

Ели, кво те е стегнала шапката, душа? Ти всъщност къде се връщаш на работа? Твоята работа не беше ли в Прага? Нещо, свързано с Дафне ... не помня.

Неви, излови ме. Надявах се никой да не гледа канал 1. Явно е станало много модерно да се зарибяват предизборно майките, защото онязи вечер на нашата площадка цъфна Дончевица с некъв плешо уж много заинтересовани. Бяхме се събрали цяла кучина майки, но другите се разбягаха и пак само аз останах да пледирам  Twisted Evil Радвам се, че са изрязали 99,9% от разговора, защото аз бях яхнала метлата и им казах, че сме поласкани, че 6 месеца преди изборите започна някакво съмнително мацване на боичка по скапаните железни катерушки, но това е супер лицемерно и никак не е достатъчно. Ще почерпя опит от Раичка и ще задействам машината след изборите. Може пък напролет и ние да си имаме хубава площадка. Питаха и за детските градини ... ама нищо не обещаха  Mr. Green Тигърко беше в кенгуруто на гърдите ми, но не влезе в кадър Simple Smile

Видя ли сниките с маймуната? Специално за теб съм ги направила  Hug

Момичета, това бебе/дете наистина много е порастнало. Не съм го мерила от консултацията преди месец, но е станал огромен. Тази седмица ще ходим и ще дам отчет.

За третата сливица ... гадно ... аз съм чела, че ако операцията е направена твърде рано, тя може да се появи отново. На Румен му е рязана 3 пъти. Елексир може да сподели вече как се влияе от хомеопатия. Тя ми сподели, че е меко казано очарована.

Нещо за ски споменахте... Румен е ски учител по образование и според него момичетата могат да започнат на 3, а момчетата на 4. Причината не е в "набиването" на костите, а в по-развития вестибуларен апарат на момичетата.
Мони, сигурно в детската ще имат разни занимания и няма да има нужда да търсиш допълнителни. Защо чак декември ще тръгва? Хареса ли ви книжката с цирка? Ние още не сме я налепили.

За утре имаме билети за "Принцесите и змеят", а за другата събота - за "Хензел и Гретел" в случай, че някой иска да се присъедини.

Криси, не е ли рано за коледен базар?

# 50
  • София
  • Мнения: 2 493
Оооо и аз се присъединявам към поздравите за Криси! ЧРД скъпа моя!

# 51
  • Мнения: 166
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, КРИСКА!

Какво мога да ти пожелая... Бади здрава, бъди все така силна, бъди прекрасното същество, което си! Бъди обичана и имай точно толкова и от това, което даваш ти!
И тук е студ. Стоим си вкъщи и от нямане какво да правим  Wink написахме писмо на Дядо Мраз. По-късно може да го заснема и да ви го покажа. Имаме девет пожелани подаръка - СИНИ коте и куче, елха / Laughing/, гримове, две кукли, сервиз за кафе, комплект тенджери, акордеон /в най-лошия случай пиано/, флумастри. Скромно ми е детето. Тая година се приготвяме по-отрано. Дори подаръка за РД съм намислила - една напълно оборудвана кухня за малката ми помагачка /имам документирано как ми мие чиниите детето Embarassed hahaha/. И за родата съм измислила поръчки... Mr. Green
Смайли, пак звездица в ефира. Избори значи. И ние в завода вчера бяхме посетени от настоящата кметица, също предизборно. А миналата седмица /не помня казах ли/ единият от кандидатите ни за кмет стана Кръстник на групата ни в детската. Confused Почна се. Щях да забравя Тигърко - при него времето тече с друга скорост - много ти е пораснал героят! Hug
Дилката се опитва да си докара и вирусче. Дано успеем да му попречим, че антибиотикът тогава няма да ни се размине. Praynig
Пинче, Маймунка, ушичките да се оправят на дечицата! Hug

# 52
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, КРИСКА!
Желая ти здраве, щастие, любов и много незабравими моменти с любимите хора!


Смайли изпуснала съм те по ТВ, жалко. Много са сладки снимките на Тигърчо, няма ли вече да го доведеш насам да ни запознаеш. Laughing
Вики ми е малко болничка от вчера, в градината и има вирус .Още не съм я водила на лекар, дано и не се наложи. Sad
Тука също е гадно времето, ама сутринта се разходихме до зоопарка да нахраним на Вики приятелчетата. Laughing
По бързо оздравяване на всички болнички дечица. Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 951
[

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 19:04 от Ванилийка

# 54
  • Мнения: 951
Здравейте,
вече сме си у Немско. Вкъщи ме очакваше изненада- бленувания от мен крос тренър  Hug Та вече нямам извинения, че съм дебела  Grinning
Аз пък си зех карта за 3 месеца за фитнес,аеробики всЕкакви,тай-бота,йоги,неограничен вход,ако щеш да изредиш всичко без почивка-заповядай,и нови маратонки и долнище за 250 лв и ВЕЧЕ НЯМА ДА ИМАМ ОПРАВДАНИЯ ДА НЕ ХОДЯ НА ФИТНЕС!Днес съм в градска,пих кафе,бях на фитнес,после на фризьор,закотвих се тук и вече сем прочела цялата темичка,където намерих страхотни пожелания по повод мой РД!Момичета,много ви благодаря,толкова хубави думи и в това количество!А аз даже не успях да ви почерпя,поне виртуално!
НЕЛА,ах ти,благодаря за напомнянето,че вървя към 30-така,много си мила,не си забравила моето пожелание към теб  Mr. Green  Mr. Green Между другото коя от вас,30 годишните ,смята,че на 18 е изглеждала  или чувствала по-добре?Смятам,че на тази възраст жената става Жена,чувствена и достатъчно опитна и в хармония със себе си!Вече е приела външният си вид какъв,какъвто е,но вече знае,какво й отива,и какво не,как да прикрие недостатъците и до покаже достоинствата си.Не сте ли обърнали внимание,че сега,макар и да сте с деца,мъжете ви обръщат повече внимание?
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,КРИСИ!!!Пожелавам ти всичко най-хуБаво,което искаш да ти се случи,полицаят да те слуша  hahaha и бъди все така естествена и чаровна!
Алекс ,ако си получила някои смс-и да знаеш,че Вики е виновна Mr. Green
Laughing Дани също изпраща СМС-и на първият номер,започващ с "А",добре поне,че номерът е стационарен и смс-те не минават! Laughing Mr. Green

# 55
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Криска, Честит Рожден Ден  bouquet
 Желая ти , много късмет и поне няколко сбъднати желания!
 Тук също застудя доста, но и ние ходихме на една кратка разходка иначе звяра ще лудне Crazy
 Минимо сайтовете в който можеш да търсиш нашият, приятел Данте са :  http://download.animes-bg.com/
http://chise.ludost.net/Anime/ , за съжеление трябва да поровиш из директорийте, но всичко е добре подредено, субтитри за сериала можеш да изтеглиш от http://subs.unacs.bg/ .Успех

# 56
  • Мнения: 951
Пак съм забравила доста неща да напиша...А трябва да се оправям,ще вземам малкия.

# 57
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
КРИСКА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН    bouquet Hug  bouquet

# 58
  • Мнения: 772
Е, аз вчера, като споменах, че тази зима ще е хубаво да има малко повечко сняг, нямах предвид да завали същия октомврийски следобед, ама все пак: Честит първи сняг!

Смайли, трогната съм от маймунските снимки - забелязах ги, разбира се, но, отново разбира се, Ясен си е по-сладък и от най-сладката плюшена маймуна!!! Simple Smile

за 3-та сливица - да, Савко през пролетта няколко пъти боледува от ангина, по принцип има постоянно почти запушен нос без други признаци на настинка и т.н. - все разни признаци за проблемна трета сливица, но разбира се обмисляме внимателно ситуацията; знам, че има и нещо като мода в това отношение сред лекарите, в момента махането на лсивици не е толкова популярно; от друга страна повечето хора, които са с махнати сливици (включително аз самата, пак на 3 годинки, но 3 не съм имала) или са махали на деца и внуци, говорят все за подобрения след това... ще ви държа в течение! мерси за съпричастността!

Ежко се беше научил да отлага разни неща с израза "ей сега", и трябваше да му се обяснява, че това е наистина ей сега, но той се усети, че и ние самите така се измъкваме и сега той честичко ни обяснява, че "сега е ей сега".

Я да питам - да сте виждали някакви розови пантери някъде напоследък? той доста си пада по филмчето и аз намерих една от нашите стари - тези гумените, дето се увиват, но ако и някоя друга намерим, сигурно ще се радва. А всъщност има ли книжка за Пинко?
 

# 59
  • София
  • Мнения: 2 493
Маймунк,а ние  с брат ми едно време имахме голяма розова пантера (Пинко). Мисля, че съм виждала все още в някакви магазини (нпр. тип Бокал)... Но не мога да се стя конкретно... ако трябва ще позакърпим нашия Пинко и ще ти го дам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт