Октомврийска дама или мъж , заваляха като проливен дъжд

  • 14 374
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте
4естито на вси4ки мами да са живи и здрави бебоците и много да слушкат
новата теми4ка е страхотна, гале успех утре
да ви питам давате ли води4ка на мъниците, моя дивак не иска, изплува вси4ко, едвам му давам по няколко капки да измием усти4ката
освен това от няколко дни се нау4и да ръмжи като ме4е и докато яде си ръмжи и така се дава и повръЩа, после запо4ва да пла4е
освен това сме много страхливи плашим се от вси4ко, хълца милото страшно много и се стряска от самото хълцане незнам какво да го правя
за коликите на нас ни помага еспумизан ( пробвайте, дори пак си поръ4ха да ми изпратят от бг тук има много хубави 4ай4ета но като не искаме вода не мога да му ги давам)
а и оЩе един въпрос как сте с лъжливите биберони и това не го искаме
опасно е моето звер4е иска внимани да му говорят и да го глезят оЩе от сега, не мога да го залъжа с ниЩо но биберони ни игра4ки ни дрънкални ни ниЩо
незнам дали ви се похвалих, може и да се повтарям бяхме на консултация от изписването (на 01.10)  до консултацията на 15.10 сме наддали 830грама, ве4е сме на нормални памперси не на мини и прили4аме на 4ове4е

# 16
  • Мнения: 1 195
Здравейте и от мен Simple Smile
Още не съм родила  Crazy нашия бебо се оказва послушен разбра се с баща си че ще чака за скорпионче и май ще си удържи на думата Hug ама вече всички имат бебчетааааааааааа  newsm45 и само гледам ли гледам и после  newsm45 много са сладки всички бебоци  Hug да са живи и здрави  Hug

Честито на Мимето, Вярката и Марина! Да са ви живи и здрави слънчицата !!!

ГАЛЕ стискам палци утре Praynig Praynig Praynig

# 17
  • Мнения: 533
Здравейте аз съм от майските мами,но Галчето (gal4eto|е при вас и съм вестител с блага вест!gal4eto  днес18.10.2007 в 15.45 роди момченце Максим.Юнакът е 4кг. и 52см.Бил най-красивия на мама.Тя е добре и каза,че е много щастлива Hug
Честито на всички мами с бебоци и на тези които чакат кураж!

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 10:17 от ina_ana

# 18
  • Мнения: 276
честито на новите ни мами Вярката и Галчето!!! Да са ви живи и здравички малките бонбони и само щастливи мигове със тях!!!
Mpulle идва и твойто време бе душа - само още малко търпение! то ще стане когато най не очакваш.Всичко ще е наред и ти ще гушкаш бебоче съвсем скоро!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 524
Вярката, gal4eto ЧЕСТИТОООООО да папат и растат малките шушулки, а вие бързо да се възтановите!!!

ГАЛЕНЦЕ стискам палци за утре, целувам те и лягай да спинкаш, хич не го мисли.


ANETT ние от 01.10 до днес сме наддали 650, браво на вас.   bouquet


Alyona пробвай еспумизан, може пък и да помогне, аз мисля да пробвам ако тормозът продължи.

Mpulle още малко търпение и ще се радваш на прекрасно бебче, сега се опитай да спинкаш много, че след това.......

Джена къде си, как сте, липсваш ми.

Наде, Алекс ухажва други мадами а?  Party Добре че Ноли за сега ни е верен  Mr. Green

ох и аз лягам дано малката днес е милостива и не плачка през ноща.

# 20
  • Мнения: 249
честито и на gal4eto и бързо въстановяване на мама и да расте малкия юнак[/color][/glow]

# 21
  • София
  • Мнения: 1 524
КОЛИКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!  smile3511 smile3511 smile3514 smile3514

# 22
  • Мнения: 1 593
Днес влизам с голямо закъснение, но това е, защото си докарах мастит на главата и цял ден се боря с температура над 40 градуса и болки в гърдите. Много ми е гадно, че не мога да си гушна детенцето от тези цици гадни  Confused

Иначе имаме страхотни бебе новини

Галчето, Вярката, Мимето честити малки сладки бебчовци!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Азалея, много е хубав този малък Вартан  Heart Eyes

Браво на Марина - направо не е за вярване нейният мъник какъв голям мъж се оказа!!!

Меги, миличка, много кофти, че таткото няма да го има толкова време... уф.. и сега и колики...

Ох отивам да полегна, ще се включа утре да чуя новините за Галето - чакам Патканиш с нетърпение..

# 23
  • Мнения: 1 919
 newsm53 ето ме след малко ще потеглям, стискайте палци.Късмет на всички които потеглят към родилния.
 smile3508 smile3508 smile3508 отивам да се запознавам с Дребешунеца Патканиш Дупеврътльото !

# 24
  • Мнения: 214
здравейте, мам4ета
много благодаря на вси4ки за поздравленията Hug
от понеделник сме в къщи, но не мога да стигна до компютъра.
с нас вси4ко е ок. понесох много добре пълната упойка и раждането. операцията ве4е не я усещам.
усещането да си майка е невероятно. не съм предполагала, 4е две малки шушулки могат да те дарят с такова огромно щастие
отивам да ка4а малко снимки в албум4ето
целувки

# 25
  • София
  • Мнения: 1 228
Добър ден  Hug

Честити бебчовци на всички нови мами - Галчето, Вярката и Мимето   bouquet
Много прекрасни мигове с малките съкровища им пожелавам!

Галя, стискам палци, макар че може би вече си мама   bouquet

Галини, добре дошла отново. Ох, как ви се радвам на близнашките майки - всичко на квадрат  Heart Eyes

Гледах досега снимчици - много са сладки всички нови бебоци, най - хубавите са октомврийските бебета  Crazy

Ивон, вчера съм пропуснала поканата, ама и без това колата беше у милото, пък другата на ремонт - нямаше как да дойда. Иначе ние вчера бяхме почти цял ден навън, като за последно (макар че гледам и тази сутрин ще стане една бърза разходка, че утре Мартин е на рожден ден и избрахме подарък, ама да отида да го купя), кърмих навън, не се цедих. Супер си е така Simple Smile
Наде, ще има още хубави дни, ще се видим пак по паркове и градинки Simple Smile

А, да с Меги направихме първото бебе гости - ние ходихме до тях да претегля дребния. По кантарчето на Меги би трябвало да е около 3750 г. грубо, което си е доста добре, вече спрях почти да се цедя, кърмата като че се урегулира, хапва си човек и спи доволно, през нощта се буди веднъж или нито веднъж.
Ивко май няма колики или поне не ги разбирам - много добро дете - будува си кротичко или спи  Simple Smile Вчера не успяхме обаче да събудим Кари да се запознаят  Heart Eyes

Меги, за количката неприятно, моят дивак е обратно - само спи в количката. Ама ще се оправи капризната мома  Hug Браво за мерките и теглилките  Simple Smile И коликите ще отминат, дано скоро  Praynig

Наде, Алекс ухажва други мадами а?  Party Добре че Ноли за сега ни е верен  Mr. Green

Ама тя и Кари си кани други мъже, комшии  Heart Eyes Mr. Green Heart Eyes


Джена, оправяй гърдите, ако имаш възможност, намали малко цеденето.

МираВ, и при мен си я имаше втората следродилна депресия, и то доста, ако си спомняш и тука се жалвах ... Ще мине, на мен вече ми е едно готино, дори за килата не страдам толкова (не ги и знам колко са, ама май полека започват да си отиват по малко - вчера дънките мааалко по - нагоре минаха  Mr. Green) А за снахите има време да се терзаем - той Мартин сега е на тема за коя мома ще се жени ... засега си е избрал госпожата от детската, дето е с около 27 години по - голяма, аз даже и за нея съм съгласна  Heart Eyes

Даже за идната седмица съм сигурна, че ще се оправя и с двата дивака - Мартин ще го водят и взимат съседите, те така или ианче си водят тяхното. Те са ни приятели и ни станаха съседи постфактум, вярваме си, гледаме си децата и си ги взимаме от детска. Сега ще ги натоваря малко повече, но те нямат против  Simple Smile

Вчера говорих с Преслава. Вкъщи са си, бебчо се казва Денис, редактирах заглавната страничка, добре са, макар и малко объркани, като за първите дни с първо дете. Надявам се, че ще се включи скоро, засега явно не е стигнала до форума още  Heart Eyes

Оф, аз пак изписах ферман, ама то понеже веднъж на ден влизам ...  Embarassed

# 26
  • София
  • Мнения: 1 524
galentinass Чакаме новини, сигурна съм всичко ще мине по вода и мед.


Jenna Бързо да се оправяш, пробвай зеле, картоф, сигурна съм че си ги чела в кърмаческия илачите за мастит. Милата, стана ми толкова жал, маститът е много болезнен , дано скоро се оправиш.  Praynig

rally винаги с добре дошла, ама следващия път поне бонбонче да си вземеш, даже и от водата не пи. И за по-дълго да останеш.

galini страхотни са малките, а последната снимка ми и фаворит, гордият татко. Аз ли си въобразявам или двамата си приличат доста?

Неве - Ния-Катерина и каката са страхотни бонбони.



# 27
  • София
  • Мнения: 1 555
Влизам набързо само и после ще пиша пак.  Hug

Честити бебчета Вярката, Мимето Ив и Галчето! Много щастие им пожелавам с малките бебоци!


Стискам палци и на Галчето! Като гледам още  десетина минути и остават да срещата с Патканш! Party

# 28
  • Мнения: 295
Ми, аз да си кажа, че скоро няма да раждам Confused
Плацентата е добра, води все още се намират.
Не ни станаха теглилките и мерилките, щото бедрото просто като размер го няма в таблиците Rolling Eyes
Последният размер в таблицата е 76, пък нашия бедър е 77,2 Shocked
За това и килата ни не са реални.
Нещо беше притеснен звяра, бързичко му биеше сърцето, ама нормално то и аз да съм на толкоз тясно и мойто сигур така ще бие  Wink

Прегледаха ме и ръчно Joy
Шийка високо и твърда, нито грам разкритие.

Ми т'ва е. Няма да се ражда скоро.
Следващия преглед е на 26ти - на термина, за да обсъдим колко мога да пренося Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 1 173
Ми, аз да си кажа, че скоро няма да раждам Confused
Плацентата е добра, води все още се намират.
Прегледаха ме и ръчно Joy
Шийка високо и твърда, нито грам разкритие.

Ми т'ва е. Няма да се ражда скоро.
Следващия преглед е на 26ти - на термина, за да обсъдим колко мога да пренося Joy Joy Joy

Здравей,моят термин също е на 26,а на прегледа ми казаха същите неща - шийка високо и твърда, нито грам разкритие. Но прегледа ми беше в понеделник и незнам сега как стоят нещата,от време на време имам контракции,но са безболезнени. В понеделник пак съм на преглед,ще видим как ще е тогава,стига да не съм родила дотогава  Simple Smile
 Ти къде ще раждаш?

Общи условия

Активация на акаунт