Какво, къде, кога

  • 130 796
  • 1 202
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 7 154

Аз разбирам, че се дразните от запис "Запис" и може би нещо в моите настройки не е както трябва, но аз като натисна тоя бутон извести само започва да ми се пълни пощата със съобщения, че има нов отговор в темата.
А като дам Нови отговори на моите публикации тази тема не ми излиза.

Когато си натиснала бутон "Извести", проверяваш новите отговори по темата от линка, който си получила в съобщението си. Няма как темата да ти излиза в "Нови отговори на моите публикации", след като не си публикувала пост в нея  Peace

# 271
  • Мнения: 872
                                                                             Съюзът на народните читалища
                                                                         с подкрепата на Столичната община
                                                                                 имат удоволствието
                                                                                    да Ви поканят на   
                                                                                Г А Л А    К О Н Ц Е Р Т     
                                                                           на любителското изкуство
                                                                       в рамките на САЛОН НА ИЗКУСТВАТА 2008
                                                         
                                                                      на 14 май от 18.30 в Зала 1 на НДК.
                                                                                ВХОД СВОБОДЕН

Това го преписах от една покана, ако на някой му се ходи...  Grinning Ние ще сме там.

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 11:59 от pepa georgieva

# 272
  • Мнения: 168
Някой чувал ли е нещо за Панаира на книгата? Обикновено е около 24 май, а понякога и по-рано.

# 273
  • Мнения: 168
Някой чувал ли е нещо за Панаира на книгата? Обикновено е около 24 май, а понякога и по-рано.

# 274
  • София
  • Мнения: 1 715
Някой разбра ли вече от колко часа ще е празника в зоологическата градина
От 11ч на детската площадка пред залата на слоновете. Така ми казаха по телефона Simple Smile

# 275
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Мерси,ще отидем Hug

# 276
  • София
  • Мнения: 1 715
 Simple Smile И ние

Последна редакция: вт, 13 май 2008, 15:52 от Мила-мама

# 277
  • София
  • Мнения: 659
От 11ч на детската площадка пред залата на слоновете. Така ми казаха по телефона Simple Smile
Благодаря за информацията   bouquet. На мен ми беше неудобно да звъня само, за да питам за празника и мислех да отидем с дечко, пък ако хванем нещо хванем, но сега със сигурност сме там (стига да не вали де)

# 278
  • София
  • Мнения: 2 708
Когато си натиснала бутон "Извести", проверяваш новите отговори по темата от линка, който си получила в съобщението си. Няма как темата да ти излиза в "Нови отговори на моите публикации", след като не си публикувала пост в нея  Peace

Именно.

Затова всички пишат Запис, за да са написали нещо в темата. А другите им казват - стига с тоя Запис!? Имало бутон.
Да, но с бутона не се случва същото като при "Запис".

Съжалявам, че пиша извън темата.

# 279
  • София
  • Мнения: 7 242
За по-големите: музикално-танцов спектакъл  „Кръстопът”  на ансамбъл „Филип Кутев” в зала 1 на НДК, 26 май. Ще водя моята - предполагам много ще й хареса.

http://www.mp3.bg/news/2331.html

# 280
  • Мнения: 1 410
Ще има ли нещо за 1юни из София?Или за 24 май?

# 281
  • София
  • Мнения: 2 530
Да, на 31 май от 11ч в зоологическата градина. За подробности ще пиша по-късно като разбера.

# 282
  • На село
  • Мнения: 873
Може ли някой да ми каже дали цирк "Балкански"('Монте Карло") е още в София и ако да - в кой квартал?
Благодаря Ви предварително!

# 283
  • Мнения: 506
Може ли някой да ми каже дали цирк "Балкански"('Монте Карло") е още в София и ако да - в кой квартал?
Благодаря Ви предварително!

сега е в Люлин

# 284
  • Мнения: 132
За мамите от Младост и за всички други ,разбира се.Днес 18.05 от 11ч. в читалището на Младост1 ще има куклен театър.Весел и слънчев ден на всички.

Общи условия

Активация на акаунт