МНОГОДЕТНИ МАМИ 26

  • 14 648
  • 320
  •   1
Отговори
# 75
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Пешеходке, мерси за линка.  Hug
Раде, не разбрах кога е тел. интервю, но съм сигурна че ще се справиш  Peace
За нощното хранене съм абсолютно единомислена с Юлето и другите с такова мнение. И аз първия го мъчих горкия - той реве в едната стая, аз в другата, иде ми да се гръмна като се сетя. Втория се роди много дебел и за 1 седмица го отказах от нощното без проблем, а следващите - наслаждаване на майчинството...
Нели, големи сладури са твойте момчета.
kaishka, успех, и аз все се каня да се образовам в тази област.
mama3 как е Венко?
ани69 от теб чух за "Слънчоглед"-а  и го навестих. Наистина има много интересни неща. Благодаря  Hug
Габи, липсваш ни  Hug

# 76
  • Мнения: 370
Привет и от мен! Не успявам много да се включа,  но все пак прочетох всичко!
Още не можем да свършим ремонта на терасата, защото май такъв ни е майсторът  newsm78 (Сега Шапчицата ще се възмути, че пак я обиждам на "професионално съсловие") Но аз й казах, да дойде тя да ми направи терасата, а не да чакам до безкрайност и да плащам на всичко отгоре!
Има вероятност да започна работа от 1.11. и сега съм малко в "предстартова треска", та съм като "тресната"
Но общо взето съм в приповдигнато настроение! Хем се притеснявам, как ще се справям с челядта и работата, хем се радвам от промяната.
Дано да мога да ползвам интернет в работно време, че в противен случай ще се наложи съвсем рядко да пиша!

# 77
  • Мнения: 3 326
А, без да се налага, а? Да не се уволняваме, ...нали!

Абе къде е мойто слънце Цоци, бе? Свате, де си, бе миличка!? Молим те пиши 2 реда ....

Елито да ни е живо и здраво, за гордост и радост на мама и тати!

# 78
  • Мнения: 293
Нели бебчовците са големи сладури-много обичкам да ги мачкам и стискам..... и после да ги върна на майка им  newsm03 . И аз се чудя де отиде нашта Цоци ...,,липсваш ни във ледените утрини..... -както се пее в една песен.

# 79
  • Мнения: 1 069
Благодаря ви момичета за хубавите думи.

Мама3, ядем някъде между 90-100мл нощем, например като хапнат към 9 вечерта и после през 4 часа си търсят млякото, а през деня ядат между 100-110мл на 3 часа

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Ох мамички - да ви кажа - мина предаването!
Такава треперушка бях....малко бърках си думите, половината от нещата, които исках да кажа - не ги казах, даже мъжът ми се разсърди че само това съм казала за него....
Чак съжалявам че не бях в студиото!
За сметка на това Кабо беше много спокойна и каквото пропуснах - тя им го каза!
Популяризирахме яко клуб Пълна къща!
Но трябва и да кажа, че водещия беше много дружелюбен - много ми хареса!

Та така - не знам дали го има някаде на запис - с удоволствие ще гледам пак, защото телефона ми е в друга стая и пропуснах част от това което каза Цветето - а искам да го чуяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя...........

Целувки за всички - и вие си знаете, но за тези които не знаят: децата не четат учебници и книги от сорта "Как да се грижа за бебето" Те знаят какво е глад, какво е да им се спи, какво е да им е комфортно или некомфортно - май се наричаше информацията от първата сигнална система - а нашата работа е да го разбираме инак ще ни реват на главата!

# 81
  • Мнения: 710
Добър вечер момичета,
и аз като Ани творя по цял ден ето резултата ,тя мама 3 много ме ласкае,чак красоти... Laughing
Радеток как мина ?
Абе,само аз ли съм противник на нощно хранене newsm78
Нямам търпение за празника,като малките деца  Mr. GreenПърви път не познавах никой,сега жадувам да се видя с вас,момичета,прекрасни сте и ви обичам,като Юлето съм щаслива,че ви познавам,лека нощ от мен  Kissing Heart

# 82
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Наталка  Hug супер,златни са ти ръцете...като сърцето  Heart Eyes нямам търпение да ми дойде реда за спалният комплект!

# 83
  • Мнения: 710
Другата седмица мила,скроила съм те,но да направя и ръкохватките,че да пътуват на едно,ти кажи колко бройки ти трябват?
Ани твоите творения можеш да пратиш на Дидка и тя прави базар от ДБМ в Горна.

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 23:19 от natalia_viktorovna

# 84
  • Мнения: 3 740
Аз да похваля радеток - беше много емоционална, много сладкодумна и всички в студиото много я харесаха.  bouquet И на мен ми беше много приятно да я чуя! Hug

А тайната на повторенията на предаването я знае Цоцоланка, но тя зачезна... newsm78

# 85
  • Мнения: 2 270
Тази сутрин почерпката е от мен.
Одъртявам с още една година

ето и една песен да послушате докато си похапвате
http://www.vbox7.com/play:7959fe7a

# 86
  • Мнения: 293
леле момичета вие не спите ли? какви са тези среднощни писания  smile3503  не съм гледала предаването, но не се съмнявам ,че Цвети и Радка са се справили чудесно  smile3501 Наталка това ти ли ги правиш- наистина са суперски.наистина всеки си има призвание-хич не мога да шия, а за плетене да не говорим  Embarassed но пък дано не прозвучи нескромно- за тортите съм...още ме е яд,че не успяхме да идем на празника на Цоци  newsm45, но ще си получи тортата по-нататък. трябва да бягам на работа и да карам Мимка на у-ще(при нас само момичетата учат) , но да ви почерпя виртуално за моя Митак- нали е Димитровден... и пожелавам на всички които празнуват днес много ,много радост и здраве-другото ще си го постигат сами лек ден на всички и приятно прекарване на празнуващите   love001Ани честит ти рожден ден-не одъртяваш ,а се разкрасяваш и помъдряваш  newsm51

# 87
  • Мнения: 710
Честито на празнуващите!

Ани нямам звук на песента,защо ли е така newsm78
Приятен ден момичета,отивам да творя   bouquet
Лилибон за теб мила

# 88
  • Мнения: 80
Добро утро мамчета днес е много голям църковен празникСв.вмчк.Димитрий Миротворец/Димитров ден/ на всички именници весело изкарване на празникът !По този повод да почерпя за здравето на моите двама именници малкият Димитър и дядо му Димитър да са ми живи и здрави!              знам че сладкото върви и с кафе ето ви и кафе   

# 89
  • Мнения: 1 744
Ани, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много радост и щастие в дома ти!
 
Честит имен ден и на именниците! Да са здрави и весели!

Весело празнуване на всички!

Нели, моите доста време хапваха нощно време - докъм 10ия месец. После известно време им давах само водичка и изведнъж спрях и това да им давам. На мен ми беше по-лесно да ги храня нощно време, отколкото да се чудя как да ги успокоя. Ту единия, ту другия. Ти знаеш, де. По-лесно ми е и да ги взимам нощно време като се събудят при мен на спалнята, макар че започаха да свикват така. Особено Ицо, види ли , че не съм до него и започва такъв рев...и по цяла нощ си спим заедно.
И аз като Натали, нямам търпение да дойде празника. Още не съм почнала гобленчетата, че уча. Но съм си извадила схемичките и ме сърбят ръцете да ги почвам. smile3508
Целувки на всички и весел празник! Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт