Клуб на многодетните родители - Пълна къща (8)

  • 18 192
  • 448
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 479
Обадиха ми се от БНТ, че търсят връзка с вас, дадох им тел на първа страница от темата на Мама Цоцоланка, дали ви намериха?

Да, вече са говорили с Цвети, мисля.

# 406
  • Мнения: 3 740
Да, разбрахме се. Благодаря за съдействието, Каспър.  bouquet

# 407
  • Мнения: 1 470
Джулка наистина има и лоши дни!Но дано отминат вече,и при вас,и при всички ни!Ще се радвам все пак да се видим Hug.
Кобо,като шефка,а аз като на малоумно,моля те напиши с големи червени букви,от колко часът се събираме,за да подреждаме,и къде точно!Аз читалището на последната спирка на 5 трамвая го знам,за него ли става въпрос?!От колко часът ще подреждаме,от колко ще идват децата?!Ми нямам си нет вечер,пък сутрин все бързаме,и преглеждам темите по диагонал,и все не съм в час.Но вчера им вдигнах скандал на тези от подръжката,и обещаха да дойдат да видят какъв е проблема.Но това ще стане сигурно другата седмица.

# 408
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Момичета,на косъм съм....малкият беше спрял с кашлицата и пак почва,незнам някое болно ли имат в групата  #Cussing outдо довечера ще се изясни картинката
Юлка....малкият дявол бил...добре че мъжът ти е жив и здрав и щетите не са големи...да се спира с негативните случки при вас вече  Praynig

# 409
  • Мнения: 3 740
Подреждането започва в 13.30
Началото на празника е в 16.


Дидке, кашлицата я оставете за след празника и идвайте! А най-добре я забравете!

# 410
  • София
  • Мнения: 1 677
Шапчице,не е това читалище.Нашето е в Павлово на гърба на 5-то училище.Опитай се да го намериш,моля.На 4 стр. май имаше адрес.

# 411
  • Мнения: 3 740
Пристигнаха нещата от Юлето. newsm68  newsm68


Юле, супер са! newsm51 newsm51

# 412
  • Мнения: 11 607
Вече съм празнично настроена...За мен работната седмица - приключи!

Ще се опитаме максимално навреме и бързо да дойдем в събота за да се включим в подготовката. Но...вие си знаете....Дръжте мобилните близо да себе си,че уж мъж каза,че района му е познат, но все пак...за заблудени като нас.......

# 413
  • Мнения: 3 326
Моя не работи да знаеш!

# 414
  • Мнения: 1 744
Момичета, тъй като Натали каза, че няма да идва на празника, в нас е свободно. Ако някой иска да заповяда! Peace

# 415
  • Мнения: 2 433
Цъ, цъ, цъ Crossing Arms
никаква активност преди празника Mr. Greenсофиянки се покриха
нещат да пишат
неказаха кой кого и къде ще посреща Mr. Green Mr. Green
Ние не знаем пътя - съвсем серьозно ви говорим!!!

# 416
  • Мнения: 11 607

То тебе с това ще те запомня.....

Цъ, цъ, цъ Crossing Arms
никаква активност преди празника Mr. Greenсофиянки се покриха
нещат да пишат
неказаха кой кого и къде ще посреща Mr. Green Mr. Green
Ние не знаем пътя - съвсем серьозно ви говорим!!!

Нека ги няма, Юле! Те се подготвят за мила среща утре с нас...Председателката и зам. Председателката месят, втасват тави...утре с хляб и сол и духова музика да ни срещат....това е затишие пред буря!

# 417
  • Мнения: 1 744
http://www.ukazatel.com/sofia_map.php?l=Г
Доколкото виждам по тая карта  Бул. Суворов пресича бул. Цар Борис ІІІ/дето минава покрай Пирогов/  след Красно село. :peace
:

# 418
  • Мнения: 2 433
има ли начин да ни покажете точно сектора във вид на разпечатване - щото съм голям ламер относно това

# 419
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
ей сега, след 10-15 мин.

Общи условия

Активация на акаунт