Клуб на многодетните родители - Пълна къща (8)

  • 18 183
  • 448
  •   1
Отговори
# 420
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Ако идвате по Околовръстното, южната дъга, посока И-З, трябва да подминете отклонението за Бояна, което на първата карта се вижда като напречен на Околовръстното - булевард България. След това имате два варианта: 1. завивате на дясно по първия по-голям булевард, който видите и той най-вероятно ще се окаже "Братя Бъкстон", след това карате 2-3 преки и завивате на ляво по "Иван Сусанин", пресичате някакъв канал и виждате читалището (надявам се  Mr. Green)
2. завивате надясно на първия изпречил ви се светофар и попадате на ул. Ал. Пушкин; карате докато стигнете кръгово кръстовище с много разклонения и завивате по втората в дясно, която е Иван Сусанин, карате около 2 преки и стигате до читалището (надявам се  Mr. Green)
За двата варианта вижте втората карта.

http://bgmaps.com/map.asp?sid=6e315a45f4d91a89e27758dedc20ad31&a … p;ix=30&iy=25

http://bgmaps.com/map.asp?sid=6e315a45f4d91a89e27758dedc20ad31&a … p;ix=26&iy=27

Ако решите да видите съботна София, инструкциите са съвсем други

Тук се вижда връзката към читалището от бул. Цар Борис III. Да обяснявам ли как се стига до там?
http://bgmaps.com/map.asp?sid=6e315a45f4d91a89e27758dedc20ad31&a … p;ix=26&iy=30

Джули, bgmaps.com дава възможност за печат на картата, която ти трябва - горе дясно "Услуги", най-долната опция.

Ако всичко е обяснено много объркано - съжалявам. тел. ми е 0885307586 за уточняващи въпроси.


А тук е отбелязано самото читалище, дано се вижда, че тоя сайт ми скъса нервите...
http://bgmaps.com/map.asp?sid=30943dca467741a7582e7f0bccca0ace&a … ame=&size=4x3

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 22:27 от albena

# 421
  • Мнения: 3 740
Цоцоланке златна, нищо не получих от тебе. newsm12
И в пощата ходих - и там нищо.  33uu

# 422
  • Мнения: 11 607
Цоцоланке златна, нищо не получих от тебе. newsm12
И в пощата ходих - и там нищо.  33uu

То...аз пазя текста...ама сега имам само черно-бял принтер....Пазя и бележката....Разписка 74/966 от 28.11.07г. Пратката е препоръчана, последна възможност - утре! Утре мини през пощата - съществува надежда...А аз все пак..да пусна нещо и на черно-белия????? Дори го пуснах преди да са взели пощата и казаха,че още същият ден ще пътува.....

# 423
  • Мнения: 3 740
Ще се опитам да мина през пощата и утре. Дано да е пристигнало.
Ако можеш, принтни няколко бройки на черно-белия за зор-заман.

Айде, отивам да точа и меся, че ще се боря за тортата на Нели. ПАЙ СЕ-Е-Е!

# 424
  • Мнения: 524
Момичета, шефа на читалището ще свали масите, украсил е половината зала и половината фойае.
Домъкнала съм десетки украски , които сме правили с децата от мойта група. На път сме да се справим... Само не знам как ще успея с кулинарната...
Радвам се за добрите вести от провинцията.
Моделите на картичките с отпечатъци са почти готови....

Ще имаме гости...незаписани и непоканени, но това е риска на живото предаване ....

Ще се справим...Ще вземем и техните пари  Mr. Green, а колкото до подаръчетата, Несторов каза, че ще ни даде пластики от Ателието по керамика

# 425
  • Мнения: 11 607
Айде, отивам да точа и меся, че ще се боря за тортата на Нели. ПАЙ СЕ-Е-Е!

Ама ти още ли не си започнала...С основание Адашката се притеснява! Адаш, ще оправим кулинарията...Една тава от Председателката, една от Зам.-а......

А в нашата поща служителките уж са ми приятелки.....

# 426
  • Мнения: 1 470
Съжалявам,че не се включвам по-често,но....
И отново засечка при нас!Тати пак няма да идва.Не ми се говори вече...И за това,ще дойда с децата направо в 16часът.Отново съжалявам!Исках да помогна но Преслав спи на обяд,и е невъзможно просто.

# 427
  • Мнения: 1 744
За тези, които ще пътуват по Околовръстното, вчера казаха, че събота и неделя ще бъде затворено в участъка между Симеоновско шосе и бул.България за ремонт. Така че имайте го превдид.

# 428
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Момичета, който е искал да моне по Околовръстното, да знае, че днес и утре ремонтират участък от него -  между бул. "България" и ул. "Симеоновско шосе", така че, вчерашните обяснения отиват на кино. Май ще ви се наложи да разгледате центъра на София.

А, Надето ме е изпреварила с малко   Simple Smile

Ако се влезе в София по Цариградско шосе, може да се мине по маршрута: Цариградско шосе до Орлов мост - в ляво по Евлоги Георгиев - бул. България до околовръстното - там вече го отварят и после по предишните обяснения.

Последна редакция: сб, 01 дек 2007, 09:18 от albena

# 429
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Спокойно пренасочвайте нашите подаръчета за някои други деца,добре че не си купих билети за влака  предварително,Павел продължава да си кашля,а снощи  се беше опикал яко,мокър от брадата до петата  Sick немога да го доведа сред толкова деца кашлящ,абсурд!Много съжалявам Cry,с приготвените продукти за кулинарните ми вълшебства ще спретна нещо за в къщи и ще ви гледам по канал 1  Sad ще чакам и снимков материал!  bouquet Днес имаме рожденничка Теди  на sexy_mama...да е жива и здрава....ако е там  Hug да я поздравите на микрофона  Mr. Green
  bouquetПриятно изкарване......като знам колко ще е хубавоооооооо Hug
    Heart Eyes благодаря на Теди за предложената помощ да ни вземат от гарата,да преспим в тях...ще се възползваме някой друг път непременно от гостоприемството и компанията им с удоволствие   bouquet

# 430
  • Мнения: 3 479
Айде, отивам да точа и меся, че ще се боря за тортата на Нели. ПАЙ СЕ-Е-Е!

Ама ти още ли не си започнала...С основание Адашката се притеснява! Адаш, ще оправим кулинарията...Една тава от Председателката, една от Зам.-а......


Е, голяма гаргара си направи с нас Ами, ако нищо не донесем Embarassed
Вчера смотах един кекс, поне децата закусиха с него  hahaha Сега пека един сладкиш Mr. Green Третият опит ще бъде в сладкарницата Flutter

# 431
  • Мнения: 1 470
Мами,и моят малкият още кашля.Лекуваме го от срядата,ама тя си е упорита...Та мислех да я пренебрегнем и да дойдсем,ама като гледам че се отказвате заради едната кашлица всичките...Ми ние нито температури сме вдигали,нито батковците ни имат проблеми,ама не знам казвайте,ако се пхритеснявате за здравето на вашите деца,и ние да не идваме?!

# 432
  • Мнения: 1 744
Шапчице, мен не ме притеснява. Peace

# 433
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Това с остатъчните кашлици и сезонните хреми не е сериозно, нормално е, за мен не е проблем.

# 434
  • Мнения: 524
Ей, някой си търси предтекст да не дойде! А глоби..., а бой?!

Общи условия

Активация на акаунт