На НОЕМВРИЙЧЕ в мама вече му е тясно-ще излиза скоро-то е ясно

  • 8 381
  • 305
  •   1
Отговори
# 270
  • Разград
  • Мнения: 277
Здравейте, да се запиша и аз, че не съм писала от сума ти време.
Казаха ми, че е хубаво всички продукти да са от една марка, защото ако бебето е алергично да знаеш от какво е. Аз си взех на Бюбхен, въпреки че исках Мустела, но в магазина нямаха. Взех си шампоан за коса и тяло, олио, крем против подсичане и още нещо, но не се сещам какво. После мисля да си взема същите неща, но на Мустела. Клоран нямат масажно масло.

# 271
  • София
  • Мнения: 672
Здравейте, да се запиша и аз, че не съм писала от сума ти време.
Казаха ми, че е хубаво всички продукти да са от една марка, защото ако бебето е алергично да знаеш от какво е. Аз си взех на Бюбхен, въпреки че исках Мустела, но в магазина нямаха. Взех си шампоан за коса и тяло, олио, крем против подсичане и още нещо, но не се сещам какво. После мисля да си взема същите неща, но на Мустела. Клоран нямат масажно масло.

Mustela няма по магазините, а в почти всяка аптека Wink И мен ме светнаха на скоро, защото и аз търсех по магазините Wink

# 272
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен!
Пак не съм писала от цяла вечност , но от време на време надничам!
Много се изненадах колко бебчета са се появили вече- НА ВСИЧКИ ЧЕСТИТО- ЖЕЛАЯ ИМ ОТ СЪРЦЕ ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА РАДВАТ МАМА И ТАТЕ!
Момичета незнам за вас, но аз вече нямам търпение.Някак си самото очакване, че всеки момент може да се случи нещо вече започва да изчерпва търпението ми.Simple Smile Иначе нямам оплаквания и ми е много тъжно, че не мога да ви следя редовно, но какво да се прави. Желая на всички УСПЕХ!

# 273
  • София
  • Мнения: 51
за козметиката - взех всичко на Бюбхен, знам че е качествена, а и имам слабост към немските продукти. Та взех душ гел за тяло и коса, кремче против подсичане, бебешко олио и тоалетно мляко.

# 274
  • Мнения: 560
И аз току що се сетих да ви питам нещо......ъъъъ...не знам....имам чувството,че съм ви питала,ама нищо де.
Как стои въпроса с телевизора и компютъра в стаята с бебето.
Чувала съм,че и двата уреда са вредни заради облъчването.
Айде,за телевизора ми се вижда малко пресилено.Но за компютъра се колебая.В интерес на истината нямаме къде другаде да го сложим и тук ще си стои,но наистина ли е толкова вредно облъчването от монитора???
И ако е вредно,кога все пак ще мога по-спокойно да го ползвам след като се роди бебончето?

# 275
  • София
  • Мнения: 672
Катеринке, на мен моя лап-топ за сега ми е в стаята на бебето и живот и здраве ще го махам в кабинета, при другите компютри. Телевизор в детската стая нямам ...Ам малко пресилено ми се вижда да няма компютър и телевизор в близост до бебето, но ще се съобразя, просто защото имам къде да го преместя и не ми коства нищо. Ама ако нямах, сигурно не бих го преместила...

Просто не знам до колко са бабини деветини или има резон в това да няма телевизор и комп в стаята на бебето... Тя мойта баба все се притеснява да не му стане нещо на моя беб от това цял ден седяне на компютъра, но тя си мисли че и пегледите на видеозон го облъчват излишно Simple Smile

# 276
  • София
  • Мнения: 51
Мома Катерина зависи какви са и компютърът и телевизорът. Ако компа от по-новите с плосък монитор, то излъчването е почти минимално. Много по-голямо е излъчването от телевизора ако не е наистина последен модел. Сестра ми специално питаше педиатъра за това, защото имат компютър в спалнята и той каза, че няма проблем за това. Но ако телевизорът ти не е нов не ти препоръчвам. Знам че е много по-безвредно да седиш цял ден пред добър монитор, отколкото да гледаш тв на обикновен телевизор /имам предвид не плазмен и LCD екран/

# 277
  • Плевен
  • Мнения: 238
Тук съм си,само малко се оспах  bouquet(малко до 1 часа Laughing) Сигурно защото днес да чукна на дърво нищо не ме боли.
честити бебоци на Мишунка и Jutoo да са живи и здравички
Леле много мъже се народиха дамите нещо изостават.
За козметиката взех Бюбхен,но кремче за подсичане ще си взема Бочко,всички познати мами ми го препоръчаха.
Какво ще кажете за новите изследвания които препоръчват да не се използват измиващи продукти на всяко къпане,а през ден.четох много но незнам как да постъпя,то си зависи и от това колко е чувствителна кожата на бебока,май.

# 278
  • Мнения: 327
Привет и отчет и от мен Grinning
Честито на обебелите се мами  bouquet
Аз и този път залагам на зехтина, щото аман от тез алергии Crossing Arms
А пък за компютъра и телевизора напълно съм съгласна с m_jov .То мойта челяд поради липса на възможност тогава израстна в една стая и с компютър и с тв.Резултатът, в такива случаи е, че свикват на шум и той не ги притеснява, щото съм срещала бебоци дето да скръцне нещо и вече са будни

# 279
  • Мнения: 884
Здравейте! Влизам само да честитя новите бебчета-много да радват семействата си и късмет им желая!
 А за козметиката-обърках се вече-скъпа, евтина, или просто мас, зехтин, сега пък да се ползва през ден-май в крачка ще решавам, ще наблюдавам реакцията на бебка, и така  ще отсея най-доброто, иначе колкото мами-толкова мнения. Дано поне няма моята кожа /защото синът ми я наследи/-лесно се обривам от прахове и ароматизатори, и от куп други знайни и незнайни неща, дори в момента имаме пъпки, подобни на нахапано от насекоми, ама вече не им обръщаме внимание /само дето сърбят ужасно/. Айде, че ние правим преговор на материало от трети клас-за един ден-един учебник, изнервено ми е , на малкия-също, направо ми иде да се  #2gunfire, а как ми се ражда вече-не е истина...

# 280
  • Мнения: 3 435
Аз за мазане твърдо съм решила да е мас домашна и преварена с невен,да не мирише гадно-според мен това все още си остава най-доброто средтсво,но всеки си решава.
Връщам се от докора-взех си дубликат на болничния и м/у временно му споменах за хемороидите,които ме мъчат толкова много и той ми каза,че като почне раждането ще изберем най-добрия за мен вариант за раждане за момента-според зависи,но ако са толкова възпалени сигурно ще се режем,че можело и да се пукнат Shocked и не само това,ами можело и "отдолу"също да ми се появило нещо при напъване Shocked
та това,че на момента решаваме най-добрия вариант ми хареса,но все пак,ако ще ме реже с тая пълна упойка без предварителна подготовка...не знам.... Crossing Arms

# 281
  • Мнения: 804
Козметика ни подариха на Мустела. И на мен ми се струва разумна идеята да не използвам всеки ден миещ продукт, но ще преценя в последствие.
А апетит си имам, вчера мина под логото: "Изплюскай всичко, което ти се изпречи пред очите" Embarassed
Един малко смешен за мамите с опит въпрос: В родилното кога мога да се изкъпя нормално? Тоест цялата. Има ли дни в които да пазя шевове и има ли разлика при нормално и секцио?newsm78
Сладурка, защо пълна упойка. Лекаря ли така ти каза?

# 282
  • София
  • Мнения: 672
Да бе сладурка - защо пълна упойка?

Все си мисля, че от местната по-бързо ще се възстановиш, а няма да усетип нищо, няма и да гледаш и ше видиш как ще извадат бебораната Simple Smile Ще имаш спомен за това как се е родила Wink

Като се завърне мама Галакси скоро съм сигурна че ще ти обясни че не боли и ще те разубеди...

Понякога ми се иска да се бях решила и аз на секцио - знаеш си, имаш си дата, раждаш за половин час и айде - минава... Ама нали пусто все си мисля, че нормалното си е нормално...

# 283
  • София
  • Мнения: 10
Дианче, не се обадих защото видях, че бързаше да влезеш, всъщност аз  ти  казах да влезеш  докато излизах Laughing Не видях с какво яке си, но седеше до вратата на кабинета и май говореше по тел. Simple Smile Би ли споделила какво ти е казала лекарката за инфекцията.
Клер много благодаря за споделеното инфо...имах нужда да чуя нещо такова, че така се бях ошашкала къде да раждам   bouquet

# 284
  • Мнения: 3 435
Ами момичета пълна упойка,защото тука при нас не с еприлага спинална и епидурална,друг е въпросът,че аз съм  спо-лабина психика и едва ли ще издържа да седя порната и да съм спокойна,иначе знам,че плюсовете при другите упойки са повече,а и именно мене от цялата раота упойката ме притеснява-при пълна е хубаво да си изчистен откъм стомах и черва хубаво-нещо,което при мен няма да стане ефективно май.Просто не мога да се начудя с какво спокойствие лекаря ми говори затова как,ако се наложело щели да ме режат,ми нали трябва подготовка....

Общи условия

Активация на акаунт