На НОЕМВРИЙЧЕ в мама вече му е тясно-ще излиза скоро-то е ясно

  • 8 382
  • 305
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 324
Сладурка, ти както си със спина бифида, никой няма да ти сложи спинална или епидурална упойка, дори да се прилагаше при вас  Naughty

# 286
  • Мнения: 3 435
Сладурка, ти както си със спина бифида, никой няма да ти сложи спинална или епидурална упойка, дори да се прилагаше при вас  Naughty
това пък съвсем го пропуснах....права си...ми остава да се моля,да не съм преяла като прасе и да мине всичко благополучно...

# 287
  • Мнения: 160
Сладурка,неможе ли да отидеш на частна консултация при някои анестезиолог,ако трябва да ти направи тестове,да му кажеш доктора какво ти е казал и да си спокойна.Или няма как да го направиш без доктора да разбере.
За компютъра незнаех,но и да знаех няма къде да го сложа и аз като Катерина,не вярвам да е толкова вредно,а и беб няма да спи на клавиатурата  Joy  Joy ,надявам се  Party
За козметиката аз мисля да мажа с преварен зехтин,а другото е на Бюбхен.Ох,забравих "Часът на мама"...изчезвам пред телевизора.

# 288
  • Мнения: 560
Аз гладя  1ironing бебешки дрешки-голямо приключение-почти като да ги проснеш-толкова са микроскопични. newsm62

# 289
  • Мнения: 884
Козметика ни подариха на Мустела. И на мен ми се струва разумна идеята да не използвам всеки ден миещ продукт, но ще преценя в последствие.
А апетит си имам, вчера мина под логото: "Изплюскай всичко, което ти се изпречи пред очите" Embarassed
Един малко смешен за мамите с опит въпрос: В родилното кога мога да се изкъпя нормално? Тоест цялата. Има ли дни в които да пазя шевове и има ли разлика при нормално и секцио?newsm78
Сладурка, защо пълна упойка. Лекаря ли така ти каза?
Ами в нашето родилно въобще няма такава възможност. Сега с ВИП-стаите не знам как е- не съм много по ВИП-джаджите, но и аз съм решила, ако там има баня, и аз да съм там...

# 290
  • София
  • Мнения: 2 437
Azade, аз и утре ще съм в ТК. След 10ч трябва да си взема изследванията и да продължа с обиколките по лекари. Ако някой ще е там по това време да свирка Whistling

За козметиката наистина е важно да е от една марка. Моят юнак се обрина зверски от Бюбхен. Ще ползвам само зехтин за мазане. За измиване ще купя на Мустела пяната с/у крустички за коса и с нея ще мия и тялото.

Компютъра си стоя в детската стая. Не мисля, че им апроблеми с това. Монитора е важен да не е с лъчева тръба.

Медхен, можеш да се къпеш с водонепропусклива лепенка на шева. Мисля, че на втория ден си се изкъпах. Всъщност на визитация ще кажат можеш ли или не, в зависимост от това, как зараства раната.

Сладурка, пълна упойка заради спината, нали? Така е най-безопасно. Тест се прави за няколко минути, споко. Може и един ден по-рано да е.

Ви, да вярно, че говорех по тел ooooh! Ами каза, че жената си е дошла с инфекция. И тук много пъти сме коментирали колко е важно да се изследва влагалищен секрет за бактериите и че има такива, които пукат околоплодния мехур. И че всеки човек носи всичките тези опасни бактерии и вируси в себе си, а при подходящи условия те се активират. В случаят лекуващият й лекар не е направил такова изследване или не е лекувана адекватно. Общо взето това ми каза.

# 291
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
И на мен ми каза мойта лекарка, че жената със бебчето в кома е имала освен пневмония и влагалищна инфекция Sad Sad
Утре, около 10-10.30 ще си взимам изследванията от там.
Ако те има на снимка ( щото мене ме няма) в албумчето, ще те разпозная и ще ти се обадя.Иначе съм с дълга къдрава черна коса и ще съм с керемидено ( бие леко към оранжаво Simple Smile)  яке Simple Smile

# 292
  • Мнения: 3 435
Дианче,звучи успокоително..знам,че тест се прави за минути,дано само да не съм алергична,тогава не знам какво се прави Rolling Eyes

# 293
  • София
  • Мнения: 672
Дианче,звучи успокоително..знам,че тест се прави за минути,дано само да не съм алергична,тогава не знам какво се прави Rolling Eyes

И от това имаше изход, ама забравих какъв беше  newsm78 Аз най-вероятно ще дам положителен тест за алергии към някои опойки, но Док каза, че имало изход...

# 294
  • Мнения: 3 435
Дианче,звучи успокоително..знам,че тест се прави за минути,дано само да не съм алергична,тогава не знам какво се прави Rolling Eyes

И от това имаше изход, ама забравих какъв беше  newsm78 Аз най-вероятно ще дам положителен тест за алергии към някои опойки, но Док каза, че имало изход...
ох,хайде сети се моля те Blush,че то времето си напредва и може всеки момент да тръгне раждане,а може и д апренося,което хич не ми харесва също Rolling Eyes

# 295
  • Мнения: 14
   Честити момченца на   Mishunka  и Jutoo , да са им живи , здрави , много да слушат и много много да ги рдават.  bouquet Hug
  
   Гледам сте говорили за козметика , аз съм взела бебешко олио и пудра на Джонсън! По- рано с Митко ги ползовх и нямах никакви проблеми. Сега незнам , дано пак е така. Шампоан смятам да не взимам , ще къпя за начало със сапунче - пак на Джонсън. Като начало се надявам това да е като козметика , но - знае ли човек???

Едни мокри кърпички за обтриване съм взела също , че не винаги може да се мие дупето , пък и за всичко вършат работа.
  

# 296
  • Мнения: 324
За мен това с вътреутробната инфекция или зараза при раждане си е измиване на ръцете.
Докторите са опасно племе, гарван гарвану око не вади и няма осъден доктор досега.
Не може при още седем бебета да се излолира същата бактерия и да твърдят, че нищо няма.
Но вярвам, че са взелеи мерки и опасността от нови инфекции е ликвидирана.

# 297
  • Мнения: 177
Честити бебоци на новите мами!!!

Аз преди малко се връщам от консултацийка. Цяла нощ имах какви ли не болки и по случая се наложи доки да "ме бърка". Оказа се, че шийката ми е скъсена. От видеозона резултата е седмица напред в развитието и започнало "смъкване", от което са и болките.
Та заключението на доки е , че надали ще устискам до термин ShockedУж съм смела, ама сега се паникьосах Confused
Отивам да се занимавам с нещо не-бебешко, за да се окопитя малко, че ме друсна шубето

# 298
  • Мнения: 112
Здравейте майчета!

Честито бебче на Mishunka и от мен!!!

Да е здрав и щастлив малкия юнак!!!


Аз днес бях на лекар - слушахме тоновете и всичко е Ок.
Малко съм притеснена, че имам кистички по плацентата...и само се моля
всичко да е наред с бебчето ми  Praynig
Лекарката каза, че ще следим тоновете и така ще разберем дали бебо е добре...
Мои познати и те са имали и ме успокояват, че е нещо нормално, но аз съм се изпошашкала...

# 299
  • Мнения: 804
sladurka, мисля, че ако си алергична ти бият и още нещо с упойката. Обяснявали са ми но пусто да остане като не ме интересуваше тогава ooooh!
Нети, спокойно! Ще се подредят нещата! Peace

Общи условия

Активация на акаунт