Декупаж (салфетна техника) 10

  • 37 486
  • 302
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 167
 Hug ДОБРО УТРО НЕУМОРНИ ПЧЕЛИЧКИ!!!
Докато човек честити новата тема , вие я напълнихте бе , я и аз да се цопна с една дамаджана http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179380.
vdlary- много красива  купа си измайсторила ,а и шишето не лъже!
мираж-както винаги професионално ,перфектно просто нямам думи!
А кой беше казал нещо за отказване-  smile3516 такива думи са просто забранени!!!

# 76
  • Мнения: 167
Пак съм аз, нещо тоя номер с отварянето на точната снимка неможах да го издокаросам. Та въпросната дамаджана е на стр. 8

# 77
  • Мнения: 511
Добро утрооо!  Hug
Еее Фансичка,като се сещаш що не споделяш и ние да се посмеем,а Naughty.А за лака ползвам си от моя акрилен полумат-мацнах го 2 пъти,бързо съхне и не мирише.Между другото той е на Polısan -супер качество,струва си парите
Хайде спорен ден на всички! newsm44 newsm76

Таблата е страхотна.Ако е за теб, дано всяка сутрин получаваш закуска в леглото  BlushОт къде мога да го намеря този лак, и колко струва?!
Мираж,моля те кажи къде се намира магазинчето ти, да те посетя другата седмица  Hug
А фигурките ги направих от самосъхнеща глина, от Метро.
Днес съм заредила едни цветенца, ще покажа по- късно, ако станат нещо   Confused

# 78
  • Мнения: 415
Момичета, такива красоти сте сътворили  Hug


А фигурките ги направих от самосъхнеща глина, от Метро.


Би ли я снимала, не съм виждала в Метро такова нещо? Костенурката е страхотна   bouquet

# 79
  • Мнения: 440
ккаатт дамаджанката е супер  bouquet,чака само да я напълниш с ракийка и да почерпиш newsm74 Drunk
Дива лака като дойдеш ще го видиш-адреса ще го видиш на сайта ми/кликни долу в wwwто/-намира се една уличка под Македонски дом/до Синьото пазарче с/у Катедралата/. Hug за отзивите

# 80
  • София
  • Мнения: 135
Добро утро и от мен! НАПРАВО МЕ ШАШНАХТЕ! #Crazy

1.Кампари вдигнала съм и аз мерника на една стара клавиатура, ама мисля и в/у монитора да поработя.
2. Fancy N чинията ми взе акъла, щото аз си падам много по феи, разпечатала съм си една колекция, ама принтера ми е гаден, та ще трябва отгоре и с бои да ги довършвам.
3. valary Бутилката ти е върха. Казвай от какво е. За сега не съм виждала по магазините алкохол в синя бутилка.
4. kkaatt Завидях ти за тая дамаджанка ти пък ми кажи виното в нея добро ли е, че да съчетаем полезното с приятното Wink
5. Мързеливката на Мираж ме разбива не само като красота, но и като предназначение. СТРАШНО полезна вещ Grinning
6. diva nova сладки ягодки  Grinning
7. Кой пропуснах? РАДИНА - там нещата са ясни - стилно, красиво и професионално изработено.
А мене ме мързи и си мързелувам.  Embarassed

# 81
  • Мнения: 278
Кампари (по Сопранов) тези цветнотии ми идват малко ХАРД #Crazy #Crazy Rolling Eyes Синята ПО ми харесва, сигурно щот ПО си падам по синьо Laughing Laughing Sunglasses Ако трябва да съм честна ми се струват кичозни, но идеята си я бива, дори смятам да се пробвам на нещо по-старо Sunglasses Хора всякакви Нали е казано "На вкус и цвет, товариши нет" Simple Smile (не ми е съвсем ясно дали това се пише така Embarassed)

valary сега след ремонта като си починеш достатъчно и като се развихриш...... Sunglasses Шишето е повече от свежо  newsm74 bouquet сигурно защото е синьо, както казах по-горе Joy Joy

diva nova единственото, което мога да коментирам по отношение на твоите магнити е това, че много ми харесаха, а НАЙ ПОВЕЧЕ от всичко костенурката  bouquet
Ауууу, Мираж изключително стилно е това. Страхотна табличка, страхотна Днес определено ми върви на синьо hahaha hahaha hahaha

kkaatt твойта дамаджана и шишето преди нея просто ме ошеметиха #Crazy #Crazy #Crazy Много ми допаднаха като стил. Какво е това зеленото?

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 10:27 от looloo

# 82
  • Мнения: 167
Ами честно да си кажа  и аз не знам какво е newsm62 обадих се на щерката да ми купи материали от Мира. Та това зеленото ми е от Миражчето,имам си и синичко, на кутийката не пише какво е - обаче на мен страшно ми допадна - малко прилича на фрост но оцветен .С две думи Мираж може да каже най точно какво е

# 83
  • София
  • Мнения: 316
Леле всички творят ли творят smile3525
Кампари,мн. готина идея си дала за клавиатурите Peace
valary,страхотни са ти цветята и вазата  bouquet
diva nova,магнитите са направо  newsm74,особено костенурчето
mirage72,табличката е невероятна.Винаги съм мечтала да декупажирам такава табла. smile3521 smile3501.Мн. е стилна и изискана и е прекрасно изпълнена.
kkaatt,дамажданата е мн. оригинална Hug
Ето и от мен: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179538&photo=26

# 84
Привет на всички маниачки.
Отдавна не съм се включвала и едвам намерих време да ви изчета и разгледам красотите.Не мога да  изредя поименно всичко което ми хареса защото нещата са повече от страхотни а и виждам че повечето от вас добре се трудят.Аз направо съм завладяна от декупажа и всяка свободна минута му се посвещавам.В къщи започнах усилено да насалфетвам всичко и ви  показвам част от домашния пейзаж. Искам да питам някои пробвал ли е напукване с желатин.Аз по едно време направих няколко неуспешни опита спазвайки инструкциите на рускините но нищо не стана.И въпросче към Valari как ги сътвори тези цветчета.Знам че  това е специална техника и бях разглеждала един сайт с невероятни красоти направени по този начин но не съм го запомнила.Е това е засега.Усмихнат ден на всички. А ето и снимки малко:
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=179350

# 85
  • Мнения: 415
Момичета, декупажа върху свещ само с модиум ли го правите? Лакирате ли след това? Извинявам се ако е обсъждано.

# 86
Извинявам се но нищо не направих със снимките.Проба втора

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4166248

# 87
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=179350&photo=8
Ако и сега не стане се отказвам.Но така е когато човек бърза не мисли.

# 88
  • София
  • Мнения: 861
Valary страхотна купа / от какво е направена/ Rolling Eyes. Останаха ми очите в нея.  Flutter
diva nova тази костенурка ми иде да я изям. Mr. Green Как успяваш да съчетаеш формичките от глина със салфетки? В смисъл за определен мотив от сарлфетката ли правиш формата от глина или обратно? Как се изразих ooooh!, дано ме разбереш.
Мираж за табличката няма какво да кажа освен много професионално.  bouquet Искам и аз да си направя една такава, да ми сервира мъжо в леглото. Ех, мечти... Blush
Kkaatt от твойта дамаджана ще си крадна идеята за едно шешенце Whistling, дето съм си приготвила, ама Мираж да пише какво ти е дала за фона, че много ми харесва.  Simple Smile
Ще гледам да се включа в софийската поръчка на goldenovaPeace
Geniko свещите ти много ми харесват. Party Шишето също. И аз да питам, декупажа върху свещи само със специалния медиум ли го правие?
Cala за твоето старинно произведение на изкуството нямам думи направо.  Heart Eyes

# 89
  • София
  • Мнения: 316
Аз да ви кажа работя с непроф. материали.Лепя с ц200 и лакирам с лак за дърво.Така ,че нека и др. да дадат съвет,ако искате да ги правите със спец . за декупаж материали.

Общи условия

Активация на акаунт