Режим на Пиер Дюкан - 39 част

  • 29 514
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 272
  bouquetКри-бързо оздравяване ти желая.
Да режимна съм от вчера. Тръгвам на работа.  bouquet
До после .Чао.  bouquet  bouquet Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 507
Тук съм момичета. От днес мисля отново да съм с вас. Снощи ходих при хирург / добре че ми е братовчед/ . Защото каза че никой хирург не би ме върнал - пътеката им била 1200 лв. Неговото мнение е , че на тоя етап не съм за операция ,консултира се с друга гастроентероложка и ми преписаха 2 вида антибиотици, едно друго, за калциране на язви и бусколизин при болка. Каза да ги пия и после да повторим снимката. Според него ще се оправят ещата медикаментозно. Та от днес се връщам на режима. Благодаря на всички ви за подкрепата   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 3 090
Леле Пепи Hug, честита шестичка! Пожелавам ти никога повече да не виждаш седмицата отпред! smile3501 newsm51
Пупа, в началото аз дори качвах по кило в ПЗ дни, така че ако задържаш си е супер!
Пепа, много се радвам, че ти се размина операцията! Нали знаеш, че при язва трябва да се храниш начесто, това е препоръчително и при Дюки. И мисля, че трябва да хапваш повечко черен дроб, бъкан е с витамини, особено Б.   bouquet

# 18
  • Мнения: 3 360
Пепи-поздравления!Както казва Кри-никога да не виждаш вече 7*Никога! NaughtyПепа,не съм разбрала,че имаш здравословен проблем,но е хубаво че се е разминало с лекарства.Пази се PeaceТанита- HugПоздравления за фитнеса Laughing
Кри-хайде на "бач" Crazy-няма начин Hug

# 19
  • Мнения: 1 138
Добро утро момичета Hug

Сега закусвам кисело мляко Култура с овесени ядки, та по този повод исках да ви питам дали мога да ги ям /овесените ядки/?

За обяд съм си приготвила печено пилешко, малко извара и варено яйце.
Кажете ако ям това на обяд за вечеря може ли пак месо или трябва да е мляко.
Предварително благодаря bowuu
 bouquet

# 20
  • Мнения: 3 360
Поли здравей!Разбира се ,че можеш-хапвай колкото и каквото ти се яде и по колкото пъти на ден искаш-само да е режимно! Hug

# 21
  • Мнения: 469
Добро утро и от мен!
Благодаря на всички, които ме поздравихте за намалението.
Днижи, страхотна си! Точно от това как изглеждаш ти, а и останалите дюканки, които публикуваха снимки, които също изглеждаш чудесно се вдъхновявам да продължавам напред, защото аз наистина имам необходимост от доста намаления и нямам право да се отказвам.
Кри, ще ти препоръчам за ниското кръвно нещо, което аз практикувам. За 10,00 ч. винаги си нося в едно бурканче 60 гр. прясно мляко (верея 0,1) и 1 ч. л. нес кафе, което е много добро за ниско кръвно. Дано да съм ти била полезна.
Успешен ден на всички!

# 22
  • Мнения: 70
Добро утро, милички!Запис и от мен в новата тема ще я следя, но старшо съм затънала в работа.
Мира, Поли, добре дошли в отбора Hug
Джини, готина си. Колко още ще слабееш?. Как смяташ да си стягаш? И аз искам, но не ми стига време ooooh!
Пепа, радвам се, че ти се размина операцията. Hug
Пупа, как си миличка?  Hug Щом задържаш няма страшно.
Пепи, вани ник, браво!newsm44
Мишле, Дезире, Миши77 късмет днес newsm10
Кри, оздравявай бързо.  Hug
Не съм се теглила, но тази сутрин моят любим ми каза, че съм отслабнала.newsm03
А вчера и 3-ма колеги. Blush. Вярно малко дрехите са ми по-широчки станали от преди 2 седмици Laughing Laughing Laughing
Всички ви целувам и прегръщам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 218
Хайде,добро утро и от мен.Вчера за съжаление не успях да се разпиша,защото имах много работа в офиса,но днес съм на линия,при това още в ранните сутрешни часове Grinning
Първо искам да благодаря на няколко съфорумки:На Вещи за прекрасната тема и за своевременното и обновяване на няколко дни  bouquet;на Sun и Кри за напътствията,които ми дават  bouquetи не на последно място на всички вас в тази тема,които ми дават сили и стимул да продължа напред  bouquetОт цялото си сърце ВИ благодаря мили момичета,без вас няма да мога да се справя в жестоката битка с килограмите.
Та така.............днес ми е 4-ти ден от ударната фаза.Е не съм от най-стриктните,имам редица прегрешения,но все пак съм свалила -1.300кг.от телесата си,което никак не е зле,имайки в предвид колко трудно стават тези неща при мен.Това ми дава стимул да продължавам,въпреки че ми е трудничко да спазвам този хранителен режим.Започна да ми се вие свят и да ме наболва корема(в сплита),та се чудя това язва ли е ,гастрит ли е Rolling EyesА и на всичкото отгоре имам проблем с WC-то по голяма нужда.........
абе стига съм ви занимавала с моите глупости.Чао засега от мен,желая ви лек и диетичен ден Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 3 090
Поли, ОВЕСЕНИ ЯДКИ НЕ! Само овесени ТРИЦИ!
Вани, мерси за съвета!
Изчезвам  Scatter до после!  love001

абе стига съм ви занимавала с моите глупости.
Мимитка, не са глупости и с право ни занимаваш! Затова сме се събрали, да си помагаме при такива "глупости". Споделяй, за да се намери разрешение на проблемите!  bouquet Момичетата ще ти отговорят, защото ще закъснея, а ако ли не - по-късно, като се прибера! wavey

# 25
  • Мнения: 123
Кри, благодаря ,
Дидокибраво, щом любимият е констатирал това, значи е така, ние с теб почнахме от една и съща дата , с почти еднакви кг, аз на дрехите усещам слабо, но коремът ми значително е намалял, представи си колко има да се свива, след като родих сина с 4,950 кг, просто ужас, но отвреме на врем правя и по някоя пресичка у нас
Тая сутри колежка черпи с бонбони, аз си взех по навик и аха да я сложа в устата, ама нееее, повечето смятат че съм куку, ама ще видят като станем още по-красиви Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 218
Лелеееееееееее,Кри,сега забелязвам лентичката ти.Та ти си шампион.За колко време успя да свалиш,толкоз много килограми???
Това чудо Дюкан ли направи????Леле майко ,ако наистина се свалят толкоз килограми с тоя режим,че аз цял живот ще карам на него................ Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 1 138
krikri благодаря, аз вече изядох една купичка с ядки и мляко.
Това ще повлияе ли зле на диетата. Кажи защо не може да са ядки моля те?
Аз мисля да направя седем дни ударния режим.
И се чудя как даси направя менюто.
Да речем сутрун мляко; обяд - пиле яйца; седобя може ли нещо; вечеря пак месо някакво.

# 28
  • Мнения: 11 547
Добро утро хубавици! Laughing Вещи пак по малките часове тема си тъкмила.  typeuu Благодаря и ти аз! smile3525Пепа толкова много се радвам за теб и за добрите новини от хирурга. Hug Пепи честита ти шестичка. smile3501 ....и вече никакво връщане назад. WinkДжини изглеждаш страхотно! Heart Eyes Кри оздравявай бързо! Hug Поли овесените ядки не са позволени. Naughty Само трици.А месце може да хапваш винаги когато си гладна.Бачи,Ванчето и Фоли липсват.Ох,изчезвам засега.Желая ви слънчев и усмихнат ден. Hug  Heart Eyes Моят се очертава да е такъв.

# 29
  • Мнения: 831
Добро утро момичета Hug

Сега закусвам кисело мляко Култура с овесени ядки, та по този повод исках да ви питам дали мога да ги ям /овесените ядки/?

За обяд съм си приготвила печено пилешко, малко извара и варено яйце.
Кажете ако ям това на обяд за вечеря може ли пак месо или трябва да е мляко.
Предварително благодаря bowuu
 bouquet
Овесени ядки не!!! Naughty Само трици. Иначе обяда е добре според мен, а за вечеря може пак месо, то нали това е целта!

Ха, добро утро! Мерси на Вещи за монвата темичка.
Кри - бързо оздравяване!!!

Тук съм момичета. От днес мисля отново да съм с вас. Снощи ходих при хирург / добре че ми е братовчед/ . Защото каза че никой хирург не би ме върнал - пътеката им била 1200 лв. Неговото мнение е , че на тоя етап не съм за операция ,консултира се с друга гастроентероложка и ми преписаха 2 вида антибиотици, едно друго, за калциране на язви и бусколизин при болка. Каза да ги пия и после да повторим снимката. Според него ще се оправят ещата медикаментозно. Та от днес се връщам на режима. Благодаря на всички ви за подкрепата   bouquet
Това много мие  познато. На мен ми се случи същото като о тидох в лицево-челюстната хирургия. Непознат доктор - веднага операция назначи. Бях много разстроена. Нищо не ми изписа...учудващо. После ме светнаха, че може да е заради парите - просто винаги това е послдното, което се сещам, че лекаря ще ме кръцне заради пари, много съм русаааа!!!

Лек ден на всички, придружен с минусчета!!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт