Клюкините от деня - 6

  • 13 546
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Нещо ме гризе съвестта за Любослав.Имам много грешки при възпитанието му.Когато се роди бях студентка ,с баща му на лекции,упражнения,практики,него баби,дядовци,моята баба,приятели,кой ли не го гледаше.После покрай развода-голямо глезене падна.Почна училище(уж елитно в София)с ранно чуждо езиково обучение,аз натискам да учи,учителки по езиците идват,но... ooooh!,майка ми и баща ми,се месят и защитават него.А аз съм била болно-амбициозна майка. #CrazyХодя на работа,малко време имам за него,и ето го резултата. Thinking
Искаше СМГ е приеха го,не е глупав,но този мързел..... newsm78 и ината.......
Днес научил по История урока наизуст,но няма да разсъждава,не може да отговори на задедените от мен въпроси,мързи го да мисли Crossing Arms
.Развиках се (преди това обяснявах) колко е важно да може да мислиш и разсъждаваш върху уроците,а не да ги наизустяваш,обяснявах как е умен и може щом в 5 клас е в СМГ.Но..... пак дойде бабата и каза,че тормозя детето. Twisted Evil
Това е грешката е ,че допуснах бабите и дядовците доста в живота му ,и сега как да оправя нещата се чудя???? newsm78
Днес проведохме и с баща му сериозен разговор за сина ни ,той също ще говори утре с него.
Но дали аз постъпих правилно като му дадох тотално  ignore2

# 241
  • Мнения: X

Искаше СМГ е приеха го,не е глупав,но този мързел..... newsm78 и ината.......

СМГто е добро училище
брат ми го завърши - до 7ми клас. после влезе в 1ва английска.

# 242
  • Мнения: 451
Прегледах постовете набързо,че отдавна не бях влизала.
Божееее, и вашите ли ви заплашват със самоубийства #Crazy
Моята е момиче,но го играя същото, и с пазарлъци за наказания,и заплахи,че ще скочи от етажа, #Crazy,щипе се и си дере ръцете с нокти-да се самонакажела #Crazy,след последната разправия и наказание,поне това от 3-4 месеца е спряла да го прави Praynig
На 9 е ,а пубертета ли я тръска newsm78

Аз вече се плашех,че нещо на нея не и е наред,но явно всички са такива #Crazy

Поне за сега учи и спортува,с това нямам проблеми,но дали ще е така ooooh!

Какво ще правим с тези деца newsm78, то и с добро не става,с лошо-съвсем #Crazy newsm78

Ако ги командироваме при канадка-мама,дали ще помогне newsm78,те май и голяма групичка ще се оформят hahaha

# 243
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Да ви се похваля,преди малко като си играех с Мария и открих още две нови зъбчета Laughing,вече са 8. Peace
Все не откривам кога са изникнали Thinking,ама това е добре,не го мъчат детето Peace

# 244
  • Мнения: 2 336
Честити зъбчета! Пожелавам да се смеете повече и да ги показвате!

# 245
  • Мнения: 2 336
Днес БНД се появи в училището на Ицко, когато го прибирах. Детето са затича и скочи в него да го гушне. Аз се оттеглих и ги оставих. После дойдоха и БНД ми вика да сме ходили на кафе. Аз отказах, но цял ден ми е страшно криво. Не че съм отказала, а че съм го видяла. Искам си спокойствието! Много се разстроих.
Утре ще идва да го извежда. Това са клюките.
Знам, че трябва да се радвам за детето - беше толкова щастливо, но...
До кога ще е така?

# 246
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Докато спреш да мислиш за него като за съпруг а само като за баща на децата ти!!!! Confused

# 247
  • Мнения: X
Какво ще правим с тези деца newsm78, то и с добро не става,с лошо-съвсем #Crazy newsm78
и пак с добро
и пак
до дупка
с добро  Hug Peace

# 248
  • София
  • Мнения: 1 754
Наруто е, mama Ursa , не Натуро, я колко сме напред всички  Joy

Оооооооох, Birdy и mama Ursa, вЕрно сме  един кюп и един и същи филм  hahaha
Е, точно заради Нуруто, звездните рейнджъри и Н20 е нашата драма  ooooh!

Milenita от вчера ти чета неволите с младежа, но нямам време да пиша:
За децата 'обещавам' и 'кълна са' не са толкова крайни фрази като за нас. Не го притискай толкова младежа за това, че те е излъгал, да не даде обратен резултат... На неговата възраст бях върла лъжкиня  Blush До степен да казвам лъжи дори, когато не е нужно. Съответно спряха всички да ми вярват. Кажи, че му вярваш /следващия път, че сега може да усети, че е тактика/ - гузната съвест ще го гризе много повече.
Майка ми така ме отучи мен Sad
Исе, благодаря много за съветите. И успокоението. Щом си била лъжкиня, а сега си Жена и половина, значи има надеждна перспектива за моето Диване  Crazy

Благодаря на всички ви за подкрепата, споделянето  и съветите!!!   bouquet
Друго си е да разбера, че моят Дивчо просто си страда от особеностите на поколението. Не че ще се откажа от борбата, де. Днес мъдро си поразсъждавахме за "лъжливото овчарче" и като се прибрах от работа, се беше вече изкъпал, вечерял, оправил леглото - изобщо дете-мечта!  Mr. Green Да видим докога.

Исе, бързо да оздравявате с Дариа. И всички да сте здрави, другото ще си го оправим.  Hug

# 249
  • София
  • Мнения: 1 754
Божееее, и вашите ли ви заплашват със самоубийства #Crazy
Моята е момиче,но го играя същото, и с пазарлъци за наказания,и заплахи,че ще скочи от етажа, #Crazy,щипе се и си дере ръцете с нокти-да се самонакажела :crazyeyes

patricia_p, нашите като гледам са си партия от сега  dancing

Сбираме ги да си играят "много шум за нищо", а ние си гледаме спокойствието  Whistling

# 250
  • София
  • Мнения: 17 395
Абе възпитанието си е сериозно предизвикателство като си самотен родител - не прекалих ли с наказанията, не съм ли прекалено мека мария (при мен предимно второто  Laughing)
Ама печени сме, ще се оправим  Laughing
Аз, Миленче, предлагам на теб и мамите с деца луднали по Джетикс сериалите да има насваляме 2-3 ДВД-та, да ги включим в ТВ-то в хола, пък ние да му ударим една истинска петъчна офлайн запивка  Joy

Исе, как сте с Дари?

# 251
  • София
  • Мнения: 6 999
...Щом си била лъжкиня, а сега си Жена и половина, значи има надеждна перспектива за моето Диване  Crazy

 Joy Joy Joy

Абсолютна лъжкиня бях, да знаеш... За това и от опит говоря, че ако се правиш, че вярваш понякога е по-добре.
Бе то аз и сега съм си лъжкиня - нали това ми е работата Wink

Биваме уж. На мен ми дойде добре тази болест - седя си у дома и си работя тук. Направо си починах. Дариа нощем вдига температура, а през деня обръща къщата и се нерви, че не излизаме Sad

# 252
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Миленитка,ние ще ги съберем ама как ще си гледаме спокойствието????
 ooooh!
А и моят вечерта е цвете и имаше обещания ама да видим................... Rolling Eyes

# 253
  • София
  • Мнения: 1 754

Аз, Миленче, предлагам на теб и мамите с деца луднали по Джетикс сериалите да има насваляме 2-3 ДВД-та, да ги включим в ТВ-то в хола, пък ние да му ударим една истинска петъчна офлайн запивка  Joy


винаги съм на линия за подобни инициативи  newsm44 можем да го правим и организирано за по-шумно и весело!  smile3521

Славе, нямаш грижи - имат да се правят на нинджи...

# 254
  • Мнения: X
Аз искам да ви кажа колко ви благодаря, че ви има.
Ако не беше благодарение на вас, нямаше да съм това, което съм сега.
Много ви обичам всички. Дано да сме добре, заслужаваме го.

Общи условия

Активация на акаунт