Клюкините от деня - 6

  • 13 543
  • 302
  •   2
Отговори
# 255
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И аз повтарям думите на Каси.......
 Hug Hug Hug
Миленитка,само  ще те помоля да прибереш всичко ценно и чупливо Praynig,абе ......я направо изнеси мебелите...... Peace

# 256
  • Мнения: 623
А точно днес 10.11, моя младеж става на сериозната възраст - 3 годинки newsm38 beer2

# 257
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Честито Дани!!!!!!! Peace Да ти е жив и здрав !!!!! Peace
 Скорпионите-мъже са голяма работа да го знаеш и моят син е скорпион.Силни мъже стават и постигат каквото са решили в живота си!!!!!
Пожелавам това и на твоят!!!! Peace

# 258
  • Мнения: 623
Благодаря и а дано Grinning

# 259
  • София
  • Мнения: 1 754
Да ти е жив и здрав! И щастлив! И късметлия! И само да те радва!

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 18:26 от Milenita

# 260
  • Мнения: 2 336
Честито на малкия рожденник и от мен.   bouquet С пожелание за весело изкарване на празника и спокоен и усмихнат живот за него и татко му...

# 261
  • Мнения: 451
Къде изчезнахте всички в този мрак и студ Thinking

Това временце съвсем ще ме довърши.
Нищо не ми се подхваща,а работа-колкото щеш.

# 262
  • Мнения: 2 336
Аз чакам БНД да дойде да вземе Ицко и да го изведе някъде. Толкова време бях в болница един път не се престраши да го вземе, а днес това време представям си... Два часа най - много му давам и ще го върне. А детето така се е настроило - там де идат, това да направят. Дайте ми една базука да го гръмна, че да се свърши с това...

# 263
  • Мнения: X
Sissi_82 .много ти е красиво момченцето. HugЕх,защо нямам една мома... Wink
сори за спама,ама не можах да се въздържа,като видях снимката Grinning

# 264
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Вали сняг, Nature Snowmanнавън е хубаво но.......тъжно хубаво.
 smile3518
Баткото е при баща си до утре, smile3506Мария седи и си играе с играчки в креватчето си newsm07 а аз на компа.....
 atwork
идилия........ newsm81

# 265
  • Мнения: 161
Аз пък днес ще пътувам  Rolling Eyes
Хич не ми се излиза в това време навън, камо ли да да пътувам, но в автобуса ще имам достатъчно време да чета (като съм в къщи все има нещо за вършене и довършване, а съм започнала 2-3 книги, с които напредвам едва-едва),  вчера си купих Кланица № 5 - за нея ме подсетиха Ита и Моргана на форумската сбирка, сложих я в чантата и нямам търпение да се добера до автогарата и мястото си в автобуса  Mr. Green
Хубави почивни дни на всички  Hug

# 266
  • Мнения: 9 990
Клюката от мен днес е, че зимата пак изненада кмета.Айде, миналата зима го пожали, извади късмет, човека, ама днес, тц, излагация голяма WhistlingКакво ми се случи ли-ами-излизам-газя до глезен в киша, канали-запушени-едни реки, едни чудеса, тротоари-йок, по средата на улицата само част, където може да стъпиш, ама пък там не ми е мястото с количка и дете за ръка.Въобще, днес съм бясна на зимата в града.Нито е бяло, нито е чисто.Елате да видите лицето на детето ми, когато поредната кола я оплиска така, че по него вадички течаха.За мен-майната ми на мен, ама детето се почувства мнооого зле, много, разрева се... SadНищо чисто няма, къде го видяхте това чистото-кални вади, реки направо.И ние газим в тях.Ако днес беше понеделник-аз щях да стоя цял ден на работа с мокри крака и кални дрехи.Самочувствие ли?От къде?Днес ми се иска да се забранят в София колите вече.Ей така-всички пеша бе, всички, ама няма  не мога, бързам.Не завиждам, ние кола имаме.Но е безумие вече това, което се случва в столицата.Всеки ден в града влизат 30 000 коли.Сутрин.Това вече не е мястото, където съм расла, нееее, искам да се махна. Tired

# 267
  • Мнения: 2 336
Sissi_82 .много ти е красиво момченцето. HugЕх,защо нямам една мома... Wink
сори за спама,ама не можах да се въздържа,като видях снимката Grinning
Благодаря!   bouquet

# 268
  • Мнения: 2 336
Мразя се, защото съм слаба. Бях си обещала, че няма да допускам БНД да стъпи в къщата ми, но... Пак старата история - нямал къде да види Ицко. И пак щеше да пропусне виждането. За пореден път, а детето от дни чака с нетърпение. Просто ме манипулира и ме разиграва. Казах му, че е за единствен път и го правя заради Ицко, но от сега да си намира вариант. Главата ме блъсна. Много зле ми се отразява всичко.

# 269
  • Мнения: 2 863
Сиси извинявай, но защо да не се виждат у вас ? ако ти е толкова тежко да си покрай него, иди си свърши нещо, разходи се, напазарувай-  използвай времето .. де да знам... така искайки да накажеш него,  наказваш детето... защо го смяташ за манипулация,  може  наистина да няма къде да го види.....

Общи условия

Активация на акаунт