За жените които нямат Фурли....

  • 9 353
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 750
Джени, стига пищя.
Въпросът не е в твоята (най-после да разбера кой пуснал лафа, ей!) фурла. Дали ще е фурла, макс мара или сисли хартиена торбичка с дръжчици, няма никакво значение.
Нима не разбираш, че е проява на лош вкус да си отваряш гардероба през непознати хора?
П.П. Да оставим вкусът и въпитанието.
Не мислиш ли, че след като има толкова много теми (я погледни по-нагоре на същата тази страница) за толкова много тежко болни деца, някак не върви да развяваш какво имаш в килера, гаража, тенджерата и пр.
Или и тези деца не са си "изиграли картите" да си намерят подходящи родители?  Tired


Не пищя бе жена!
Къде видя да пишя (с големи букви)!?
Аз си бъбря тука с женките...ти решаваш,че пищя! Crazy
Но ето това е пищене!
НЕ СМЕСВАЙ ОНЕЗИ ТЕМИ ОТ ГОРЕ С ТАЗИ ТЕМА!МОЛЯ ТЕ!ГРУБО Е  И ГРОЗНО ОТ ТВОЯ СТРАНА!кАКТО И НЕ МИ ГОВОРИ ЗА БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ И ПОМОЩ ЗА БЕДНИТЕ ДЕЦА!МОГА ДА СИ ОТВАРЯМ ГАРДЕРОБА ЗА НЕ ПОЗНАТИ НО ПОСЛЕДНОТО НЕЩО КОЕТО ЩЕ НАПРАВЯ Е ДА ЗАВИРАМ ДОБРОДЕТЕЛИТЕ СИ В ЛИЦЕТО ТИ!
Те това не го правя!
Казано е!
Когато лявата ти ръка прави добро...нека и дясната ръка не знае за това!
И не ме класифицирай по този тънак и безкруполен начин!
Става ли?
Както и моля.да не ми оспамвате темата!
Благодаря за което!

# 16
  • Мнения: 750
Аз нямам Фурла и ужасно ме е срам от това. Confused Остава ми да се надявам, че поне съм интеглентна.
засрами се Бу...засрами се!
Къде си тръгнала без Фурла! Mr. Greenмацка,ти си от жените без фурла но щастливи....усещаш ли разликата!

# 17
  • Мнения: 442
джане, може ли да те цитирам в бисерите?

# 18
  • Мнения: 1 072
Василиса Прекрасна, позволявам си да те поправя.

Снимка на въпросната торба е пусната много отдавна в подходящия форум.
Но едни съфорумци постоянно пунтират Джейн и лафът за Фурлата е наложен от тях. И Джейн понеже не се защитава по подходящ начин, виж до къде стигнахме. Целия форум коментира и рекламира фурла


Обаче като погледнеш на Джейн публикациите назад. Ще видиш колко често пише в Благотворителност.........

А онези, оригиналничащите умници, немат ни един пост там.

Смея да твърдя, че Джейн ми е симпатична. Може и да се фука с чанта, но поне помага и на другите.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
мацка,ти си от жените без фурла но щастливи....усещаш ли разликата!
Аз не бих имала нищо против да съм щастлива И с Фурла, все пак.
Впрочем, в твоя чест като бях в Сф и минах покрай магазина с Фурли, детайлно загледах витрината. Много странни модели и разцветки бяха, малко като тапицирани с дамаска за диван... та в тоя ред на мисли не знам всъщност искам ли Фурла, ако ще ме подозират в разпарчетосване на мебели Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 442
да, и аз си мислех за рекламата. ако от марката знаят каква реклама им направи тук джането, доживот ще я даряват с фурла.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Джейн, извинявай.
Не съм права.
Не съм виждала темата за прословутата чанта и съм останала с погрешно впечатление.
Отново се извинявам и съжалявам.

# 22
  • Мнения: 4 447
Джейнке,

ти в същност имаш ли Фурла? Twisted Evil

И ще пиша как си щЪ.  Crossing Arms

То тя цялата ти тема е спам.  Peace

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ш отсвиря темата, ако спамите и се лигавите.

# 24
  • Мнения: 4 447
Ш отсвиря темата, ако спамите и се лигавите.

Спам-спам-лиг-лиг  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 1 072
Джейн, извинявай.
Не съм права.
Не съм виждала темата за прословутата чанта и съм останала с погрешно впечатление.
Отново се извинявам и съжалявам.

 ooooh! Господи Боже Мой, в този форум някой се извини на някого.

На къде отива Светът...........? Nerd Nerd

Само да сте пипнали темата. Тя трябва да се закове

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Анче Мамче, ако търсиш официално предупреждение, имаш го - не само заради участието ти в тази тема. Прекалява се с възползването от либералните правила тук.

# 27
  • Мнения: 4 447
Анче Мамче, ако търсиш официално предупреждение, имаш го - не само заради участието ти в тази тема. Прекалява се с възползването от либералните правила тук.

Ей, страхотен подарък Бу, балгодаря ти - много си мила.  Hug

# 28
  • Мнения: 431
Стига сте я нападали Джейн. Изглежда пич.
Сто теми станаха вече.

# 29
  • Мнения: 7 474
Нямам фурла, не ми харесва името Mr. Green, а и вече не е модерно, всеки втори ги има  Laughing но ще си взема от новата марка  SWANKY, много скъпи и модерни са Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт