За жените които нямат Фурли....

  • 9 383
  • 105
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Моля ви,споделете!
Какво мислите за тези жени?
За мен те ще да са най-умните женки на света,щом нямат Фурла!
Споделете...мнение за тези жени,що за жени ще са да не могат да си купят Фурла? newsm78

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 11:29 от MRS.Djane

# 1
  • Мнения: 3 423
Жена без фурла е като
мъж без един тестис!
Изчерпахме темата май.

# 2
  • Мнения: 3 447
Лисо, с Хитлер ли ме сравняваш  Shocked

# 3
  • Мнения: 750
Жена без фурла е като
мъж без един тестис!
Изчерпахме темата май.
Мале....Лисо!
Застреля ме!
Уби ме!
И сега...никой няма смее да пише в темата ми!
Ти беше дяволски изчерпателна! Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 752
Жена без фурла е като
мъж без един тестис!

Аз нямам и въпросните обувки, явно ми липсват и двата Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 249
ОФФФ ooooh!значи съм като без 2 тестиса щот до сега се чудех какво е това'фурла" hahaha

# 6
  • Мнения: 4 447
Тук от изначално ли стана лъзгаво-фурливо или на мен тъй ми са стру'а?  newsm78

Аз имам няколко фурли-мурли. Най-вече мурли.

Днес чакам за подарък ощИ няколкУ, че ми не достигЪт 2 за колекцийкатЪ Whistling

И да, нямам никви топки, значи само шнур. Малииий, де мий кУнтактЪ?  #2gunfire

# 7
  • Мнения: 3 447
Сега ще има вълна от полово самоосъзнаване сред жените, нямащи ни чанта, ни обувки  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 072
Много им е фурленско на тези жени.  Grinning

Ще се опитам да си представя. Той млад специалист, наскоро завършил с отличен 4,26 Техн. университет специалност Металообработка на дървесината.

Тя неговата млада съпруга, образована, оставащи й два изпита и дипломна работа, но не завършва по две причини. Първата - в майчинство е. Втората - ако завърши, ще трябва да напуснат студентското общежитие.

За радост или мъка успяват да скътат 25 лв. за интернет всеки месец. Там обаче е Содом и Гомор във финансово отношение. Всеки нещо купува, всеки нещо продава и се хвали. Нашата млада героиня изчислява и преизчислява. Както и да смята, интегрално или матрично, все недостигат пари за памперси за седмица.

И тогава в полезрението й влиза Фуклата с Фурла. И й става фурленско.

***************************

Забележки
1 Всички прилики с действителни лица и събития са случайни. Не съм визирала моята любима съфорумка Фукла.
2 Не усмивам положението на скородипломиращите се. Просто така си представих нещата.

# 9
  • Мнения: 750
Тук от изначално ли стана лъзгаво-фурливо или на мен тъй ми са стру'а?  newsm78

Аз имам няколко фурли-мурли. Най-вече мурли.

Днес чакам за подарък ощИ няколкУ, че ми не достигЪт 2 за колекцийкатЪ Whistling

И да, нямам никви топки, значи само шнур. Малииий, де мий кУнтактЪ?  #2gunfire
Оф,мА Ано...като почнеш да пишеш тъй... ooooh!
Не е нужно вече да имитираш...бъди себе си!Моля те!
Приета си вече в Спамо-чат темата,така че не е нужно вече да се пънеш да пишеш с този акцент прекрасен!
Прозираш Анке!Прозираш!
Мда! Thinking

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Фурла - с нея се измерва интелекта на жената и е като част от мъжки полов орган  Shocked Що е то?

# 11
  • Мнения: 750
Летяща краво,виждам как лафа ''много ми е фурленско днес'' ще се насади яко в ежедневните коментари на всички женки! Mr. Green
Ау...мале,рожбе...да ти се похваля!Ако знаеш в събота как ще се узфурля.... Whistling

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Джени, стига пищя.
Въпросът не е в твоята (най-после да разбера кой пуснал лафа, ей!) фурла. Дали ще е фурла, макс мара или сисли хартиена торбичка с дръжчици, няма никакво значение.
Нима не разбираш, че е проява на лош вкус да си отваряш гардероба през непознати хора?
П.П. Да оставим вкусът и въпитанието.
Не мислиш ли, че след като има толкова много теми (я погледни по-нагоре на същата тази страница) за толкова много тежко болни деца, някак не върви да развяваш какво имаш в килера, гаража, тенджерата и пр.
Или и тези деца не са си "изиграли картите" да си намерят подходящи родители?  Tired

# 13
  • Мнения: 750
Хайде де.....
Кажете си!
Що така жените без Фурли не обичат жените с Фурли? newsm78
Сигурно защото им е фурленско,че те нямат!Аз друго обясение не мога си дам! Crazy
А има жени които нямат Фурли но са най добри приятелки на онези с Фурли!
Какво за тях?А?
Те какви жени ще са!? Rolling Eyes

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 835
Аз нямам Фурла и ужасно ме е срам от това. Confused Остава ми да се надявам, че поне съм интеглентна.

# 15
  • Мнения: 750
Джени, стига пищя.
Въпросът не е в твоята (най-после да разбера кой пуснал лафа, ей!) фурла. Дали ще е фурла, макс мара или сисли хартиена торбичка с дръжчици, няма никакво значение.
Нима не разбираш, че е проява на лош вкус да си отваряш гардероба през непознати хора?
П.П. Да оставим вкусът и въпитанието.
Не мислиш ли, че след като има толкова много теми (я погледни по-нагоре на същата тази страница) за толкова много тежко болни деца, някак не върви да развяваш какво имаш в килера, гаража, тенджерата и пр.
Или и тези деца не са си "изиграли картите" да си намерят подходящи родители?  Tired


Не пищя бе жена!
Къде видя да пишя (с големи букви)!?
Аз си бъбря тука с женките...ти решаваш,че пищя! Crazy
Но ето това е пищене!
НЕ СМЕСВАЙ ОНЕЗИ ТЕМИ ОТ ГОРЕ С ТАЗИ ТЕМА!МОЛЯ ТЕ!ГРУБО Е  И ГРОЗНО ОТ ТВОЯ СТРАНА!кАКТО И НЕ МИ ГОВОРИ ЗА БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ И ПОМОЩ ЗА БЕДНИТЕ ДЕЦА!МОГА ДА СИ ОТВАРЯМ ГАРДЕРОБА ЗА НЕ ПОЗНАТИ НО ПОСЛЕДНОТО НЕЩО КОЕТО ЩЕ НАПРАВЯ Е ДА ЗАВИРАМ ДОБРОДЕТЕЛИТЕ СИ В ЛИЦЕТО ТИ!
Те това не го правя!
Казано е!
Когато лявата ти ръка прави добро...нека и дясната ръка не знае за това!
И не ме класифицирай по този тънак и безкруполен начин!
Става ли?
Както и моля.да не ми оспамвате темата!
Благодаря за което!

# 16
  • Мнения: 750
Аз нямам Фурла и ужасно ме е срам от това. Confused Остава ми да се надявам, че поне съм интеглентна.
засрами се Бу...засрами се!
Къде си тръгнала без Фурла! Mr. Greenмацка,ти си от жените без фурла но щастливи....усещаш ли разликата!

# 17
  • Мнения: 442
джане, може ли да те цитирам в бисерите?

# 18
  • Мнения: 1 072
Василиса Прекрасна, позволявам си да те поправя.

Снимка на въпросната торба е пусната много отдавна в подходящия форум.
Но едни съфорумци постоянно пунтират Джейн и лафът за Фурлата е наложен от тях. И Джейн понеже не се защитава по подходящ начин, виж до къде стигнахме. Целия форум коментира и рекламира фурла


Обаче като погледнеш на Джейн публикациите назад. Ще видиш колко често пише в Благотворителност.........

А онези, оригиналничащите умници, немат ни един пост там.

Смея да твърдя, че Джейн ми е симпатична. Може и да се фука с чанта, но поне помага и на другите.

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 835
мацка,ти си от жените без фурла но щастливи....усещаш ли разликата!
Аз не бих имала нищо против да съм щастлива И с Фурла, все пак.
Впрочем, в твоя чест като бях в Сф и минах покрай магазина с Фурли, детайлно загледах витрината. Много странни модели и разцветки бяха, малко като тапицирани с дамаска за диван... та в тоя ред на мисли не знам всъщност искам ли Фурла, ако ще ме подозират в разпарчетосване на мебели Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 442
да, и аз си мислех за рекламата. ако от марката знаят каква реклама им направи тук джането, доживот ще я даряват с фурла.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Джейн, извинявай.
Не съм права.
Не съм виждала темата за прословутата чанта и съм останала с погрешно впечатление.
Отново се извинявам и съжалявам.

# 22
  • Мнения: 4 447
Джейнке,

ти в същност имаш ли Фурла? Twisted Evil

И ще пиша как си щЪ.  Crossing Arms

То тя цялата ти тема е спам.  Peace

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 835
Ш отсвиря темата, ако спамите и се лигавите.

# 24
  • Мнения: 4 447
Ш отсвиря темата, ако спамите и се лигавите.

Спам-спам-лиг-лиг  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 1 072
Джейн, извинявай.
Не съм права.
Не съм виждала темата за прословутата чанта и съм останала с погрешно впечатление.
Отново се извинявам и съжалявам.

 ooooh! Господи Боже Мой, в този форум някой се извини на някого.

На къде отива Светът...........? Nerd Nerd

Само да сте пипнали темата. Тя трябва да се закове

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 835
Анче Мамче, ако търсиш официално предупреждение, имаш го - не само заради участието ти в тази тема. Прекалява се с възползването от либералните правила тук.

# 27
  • Мнения: 4 447
Анче Мамче, ако търсиш официално предупреждение, имаш го - не само заради участието ти в тази тема. Прекалява се с възползването от либералните правила тук.

Ей, страхотен подарък Бу, балгодаря ти - много си мила.  Hug

# 28
  • Мнения: 431
Стига сте я нападали Джейн. Изглежда пич.
Сто теми станаха вече.

# 29
  • Мнения: 7 474
Нямам фурла, не ми харесва името Mr. Green, а и вече не е модерно, всеки втори ги има  Laughing но ще си взема от новата марка  SWANKY, много скъпи и модерни са Mr. Green

# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Лио, ако не те хванат, вземи и за мен.  Flutter

# 31
  • София
  • Мнения: 3 852
Моето мнение - жените, които нямат луксозни дамски аксесоари (събирателно наречени Фурли), пък им се иска да имат, се стремят да постигнат вътрешна хармония (измамна), наричайки притежателките на подобни вещи "тъпи", "елементарни", "повърхностни", и по презумпция - нещастни, и разбира се - кучки. Ако така характеризираните дами наистина бяха толкова жалки и незначителни в техните очи, щяха ли така трайно да влезнат в полезрението им, се чудя?

# 32
  • Мнения: 1 400
Аз пък мисля, че такава тема си е безумство. Ще ми се някоя добра душа да ми пусне линк към въпросната тема за Фурлата, че да се просветя, да видя, един вид, за какво иде реч Thinking
Излишно, безпредметно и грозно е човек да се оценява според....гардероба.
Още по-грозно е да се изтъква неговото съдържание.

А що се отнася за жените, които нямат такива работи....не е задължително  да са злобни и да нападат притежателките на такива. Намерили се няколко такива, хубаво. Но вероятно с или без Фурли са си... щом са реагирали по такъв начин. Виж, друг е въпроса, ако някой се е отнесъл не както трябва... Не знам - дайте ми линк Praynig

 Ама пък много бързо ги поставяте определенията, бреееййй ooooh!

# 33
  • Мнения: 6 164
Аз нямам, но покрай вас така я намразих вече тази Фурла, че и да ми подаряват, няма да я ща! Stop Колко теми вече й посветихте? Аз знам за 4, в които заема централно място. Crazy

# 34
  • Мнения: 2 716
За мен те ще да са най-умните женки на света,щом нямат Фурла!
Нямам Фурла.
Благодаря за признанието  bowuu bowuu

# 35
  • София
  • Мнения: 3 099
И да имам Фурла - това не е основното. Стига да не я нося веднъж седмично до Метро за по-еФтини продоволствия!
Всичко може, но трябва да знаеш къде, как и кога!
Да имаш скъпи принадлежности няма връзка със спасяването на света и благотворителността. Богатството не е порок, та да порицаваме тези, които не са раздали моментално натрупаното по банковите сметки.

Бу, имат хубави и стилни модели, но не съм сигурна дали в БГ можеш да ги намериш....

# 36
  • Мнения: 189
И аз нямам и въобще даже не ми пука,че нямам.

# 37
  • Мнения: 100
'Бе не знам точно за какво иде реч в тая тема, 'щот явно има предистория с която не съм запозната, ама ако питате мен от хубав мъж и усмихнато дете по-скъп и ефектен аксесУар за една жена нЕма!!!  newsm57

# 38
  • Мнения: 3 782
Тази тема съм я изпуснала за Фурла Rolling Eyes, както и да е не робувам на марки нито на скъпи аксесоари. За мен има по-важни неща Peace

# 39
  • Мнения: 4 138
трябва ми спешно ФУРЛА. обаче имам проблем. искам да е модел войнишко чувалче. да побира много, да е удобна. някой моля да ми препоръча. пеленки, лигавници и бутилка с вода за бебето да побира. и пликчета за нааканите памперси, плюс моят порфейл, голям колкото коктейлна дамска чантичка, термин календар, две кутии цигари и 8 запалки и три джисиемя. това имам в момента в другата, скромно еспри. еваларка им праим за модела. кат чувал без дъно е.

хартиени торбички фурла дали има. може в краен случай такваз да си взема. какво ще кажете за партия на жените с фурли. трябват 5000 членки и сме в политиката.

# 40
  • Мнения: 639
Честно да ви кажа ,аз пък май се оказах много задръстена защото в началото прочетох за жените които нямат фурни. Joy Joy,след това пак четох ,четох и не схванах за какво иде реч аджаба,а пък то за чанти  newsm78 А ми де да знам ,обичам чанти аксесоари,джаджи,а ма хич не ми е дошло на ум,да оценявам хората по тях.Дайте линк на тази тема и предисловието към нея.

# 41
  • Мнения: 1 400
Дайте линк на тази тема и предисловието към нея.
Линк на тази тема... Thinking...мисля , че не ти е нужен- открила си я Wink. Виж- предисловието и аз го чакам....

# 42
  • Мнения: 157
Материалното състояние не определя интелекта.

# 43
  • Мнения: 1 671
Кат ми кефне фурла - фурла, кат ми кефне самсонайт - самсонайт,
кат ми кефне друго - просто отварям сайтове, свалям снимки и давам на тате.
След седмица имам точно това, което съм му поръчала. Щото тате е майстор.
Най-добрият моделиер - конструктор на изделия от кожа!

Пък аз съм си интелигентна. И практична bowuu

# 44
  • Мнения: 7 114
Аз нямам Фурла и ужасно ме е срам от това. Confused Остава ми да се надявам, че поне съм интеглентна.
Подозрителна си ми, Бу. Много си ми подозрителна.  Thinking
Признай си веднага какво направи със спестеното по време на петилетното кърмене.  Grinning
Колко фурли? Или ЦРУ-то ще провери Фсичко и наФсякъде.  Laughing

Аз пак да попитам, имат ли фурльовците производство на раници? По медицински причини ми е питането. Трябва да пазя равновесие.

# 45
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Анче Мамче, ако търсиш официално предупреждение, имаш го - не само заради участието ти в тази тема. Прекалява се с възползването от либералните правила тук.


 Hug Hug  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 2 840
"Фурла" си е една дребнобуржоазна марка.Качествени продукти на достъпни цени.
Аре, малко по-сериозно с марките, ако ще се правим на "хай", а? Mr. Green

# 47
  • Мнения: 765
Нямам време да чета всичко, но много моля всички с чанти и аксесоари Луи Вюитон да ми пишат на лични, за да си станем приятелки. Такива, които са си купили нещо дребно и имат хартиена торбичка от тази марка да не ми пишат. Благодаря.

# 48
  • Мнения: 2 716
Луи Вюитон  newsm78
Човек се учи всеки ден.....

# 49
  • Мнения: 442
Нямам време да чета всичко, но много моля всички с чанти и аксесоари Луи Вюитон да ми пишат на лични, за да си станем приятелки. Такива, които са си купили нещо дребно и имат хартиена торбичка от тази марка да не ми пишат. Благодаря.

аз нямам, ама приятелката ми има. истинска! на едно море голям стрес изживях с тая чанта. всеки път като тръгвахме на плаж, я увивахме в хавлиена кърпа и я изнасяхме на перваза на прозореца... в случай на евентуален взлом. луда станах! тая година я помолих да си я остави у дома и ми беше доста по-спокойно.

# 50
  • Мнения: 2 255
Мило дневниче,крайно комплексирана се чувствам днес.Не само че нямам Фурла аксесоар,ами до вчера не подозирах съществуването на такава марка.Мятам през рамо новата си LV,и отивам да се разходя из парка,и наплача на воля...........

# 51
  • Мнения: 3 521
Бтв. чантички на Louis Vuitton можеш да си вземеш на изплащане - 5 години по 70тина кинтоци месечно Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 3 099
Божееее, не мога да повярвам, че остана дори една БГ-мамма без поне една Фурла!...

Една Фурла
ме цапардоса по силиконовата дзурла
Аз си рекох -
са шта купя и познай
дали няма да те тъпча в Метро до безкрай!

300 евро - кво са тва
за една такваз торба!

# 53
  • София
  • Мнения: 2 840
Нямам време да чета всичко, но много моля всички с чанти и аксесоари Луи Вюитон да ми пишат на лични, за да си станем приятелки. Такива, които са си купили нещо дребно и имат хартиена торбичка от тази марка да не ми пишат. Благодаря.

Ни'кви лични.
Публична трябва да е дружбата.
И само за VIP-клиенти на марката, предполагам, важи офертата.

# 54
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
типична черта на българина е като се види с някой лев отгоре да си купи нещо скъпо, па ако ще после да гладува като псе. обаче разказва, че си е взел скъп парцал и разнася цяла година хартиената торбичка.
хората в Европа чакат намаленията, тука снобарите гледат да се набутат, понеже е престижно. нямам Фурла, не ми и трябва.

# 55
  • Мнения: 1 952
Хм, тъкмо щях и аз да питам, като ще се посвещават теми, поне някоя по-лачена марка, Фурла- нищо особено, всеки може да се напъне да си купи по една.

# 56
  • Мнения: 5 622
И двете теми- за жените с Фурла и без Фурла, са адски тъпи  #Crazy

Щом дадена стока се продава по магазините, не виждам нищо лошо който може да си я купува. Ай сега някой да отиде в магазина на Фурла и да накара всички там- собственици и продавачи да се засрамят, че продават тази марка...


Що за идиотия, изобщо?!

П.С. Нямам Фурла, ама и да имам, няма да считам за нужно да се оправдавам за това  Peace

# 57
  • Мнения: 4 138
Нямам време да чета всичко, но много моля всички с чанти и аксесоари Луи Вюитон да ми пишат на лични, за да си станем приятелки. Такива, които са си купили нещо дребно и имат хартиена торбичка от тази марка да не ми пишат. Благодаря.
http://cgi.ebay.de/100-Original-Louis-Vuitton-Polly-Leo-M-Handta … #ebayphotohosting
ако си я купя, ще ми станеш ли приятелка Heart Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 1 890
аз нямам, ама приятелката ми има. истинска! на едно море голям стрес изживях с тая чанта. всеки път като тръгвахме на плаж, я увивахме в хавлиена кърпа и я изнасяхме на перваза на прозореца... в случай на евентуален взлом. луда станах! тая година я помолих да си я остави у дома и ми беше доста по-спокойно.
Голям купон е било с таз чанта Joy Joyhahaha

# 59
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз нямам Фурла и ужасно ме е срам от това. Confused Остава ми да се надявам, че поне съм интеглентна.

Скъпа, не бива да се срамуваш, ама никак, освен ако имаш финансовата възможност да си я купиш и си траеш, не казваш. Аз писах в другата тема, защото нямах идея към кои точно спадам. Та, реших да се срамувам в другата тема, защото всеки божи ден е налице опасността да ми подарят Фурла. И то, да ми я подари не друг, а любимият, т.нар. мъж с възможности, щото марката доби много голяма популярност и във форума, и извън него. А сега седя и се срамувам заради мисълта, че всеки момент мога да получа Фурла и веднага да бъда оплюта от съфорумките си.
Просто сърце не ми дава да не се срамувам, като нямам, но имам възможност да имам...

# 60
# 61
  • София
  • Мнения: 1 825
мацка,ти си от жените без фурла но щастливи....усещаш ли разликата!
Аз не бих имала нищо против да съм щастлива И с Фурла, все пак.
Впрочем, в твоя чест като бях в Сф и минах покрай магазина с Фурли, детайлно загледах витрината. Много странни модели и разцветки бяха, малко като тапицирани с дамаска за диван... та в тоя ред на мисли не знам всъщност искам ли Фурла, ако ще ме подозират в разпарчетосване на мебели Rolling Eyes

Бу, току-що дочетох темата и видях, че съм се изказала неподготвена. Предлагам ти да започнем да се срамуваме заедно. Embarassed

А иначе, както казва една мама по-горе, Джейн е пич!

# 62
  • Мнения: 25 677
Аз нямам Фурла и ужасно ме е срам от това. Confused Остава ми да се надявам, че поне съм интеглентна.

Скъпа, не бива да се срамуваш, ама никак, освен ако имаш финансовата възможност да си я купиш и си траеш, не казваш.

Ауууу, да имаш пари да си купиш Фурла и да не си купиш!  Shocked Срам и позор, Бу-Фурлиньо!  Crossing Arms
Отивай веднага в ъгъла да се срамуваш!  Naughty

# 63
  • Мнения: 516
Чантата на една жена не е критерий за това, дали е умна. В най- добрия случай е критерий за добър вкус. А може и обратното да е. Не мога да си позволя Фурла. Ако можех, може би щях да имам. А може би нямаше да имам. Може би щях да предпочета Луи Витон. А може би щеше да е раница от Метро. Не завиждам на притежателките на Фурла. Не ги презирам заради чантата. Не мога да ги харесам само, заради чантата.
Всъщност тази Фурла се преекспонира твърде много във форума и малко накъртва. Може следващата тема да е "психологически портрет на притежателките на Бентли".

# 64
  • Мнения: 3 835
Хубава работа, ама българска. Хванахте се за косите с тая Фурла.
Както е казал народа: Алкохола и африканското слънце не прощава на никой.
Лени е виновна, забранява й се виното. Laughing
А иначе, да сме живи и здрави да си носим и чантите и парцалките. Аз също днес си помислих, че ми липсва информация, откъде започва цялата тая фурленска история. Стоен прави генерални и безсмислени обобщения с ника си, "Тъпа женка, ама с Фурла", Лени пийва винце и пуска тема Joy, и такаааааа, това е форумската ни реалност.! Клан, клан недоклан, чел, чел, недочел. Mr. Green

# 65
  • Мнения: 1 216
Който няма, ама иска, може да си наеме за една седмица или месец. За важни събития- като Общофорумската среща, например. Joy
Ето го сайтчето, доста се коментира из тукашните фешън предавания
www.bagborroworsteal.com

# 66
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Луи Вюитон има прекалено много ментета.

Ермес му е майката:

http://cgi.ebay.com/HERMES-Birkin-35-Bag-BLACK-MATTE-POROSUS-Cro … dZ1QQcmdZViewItem

# 67
  • Мнения: 6 029
Майкооо стига бе! 55 хиляди долара.. тва е безумие, честно. Фурлите пасти да ядат.

# 68
  • Мнения: 281
http://www.doylenewyork.com/pr/couture/05CT01/images/Hermes_DiamondBirkinl.jpg
Lot 1244
Hermes Black Crocodile Birkin with Pave Diamonds
.....
Sold to a New York bidder for $64,800


Нечие Мило е теглило кредит.

# 69
  • Мнения: 291
http://www.doylenewyork.com/pr/couture/05CT01/images/Hermes_DiamondBirkinl.jpg
Lot 1244
Hermes Black Crocodile Birkin with Pave Diamonds
.....
Sold to a New York bidder for $64,800


Нечие Мило е теглило кредит.

Такова мило пожелавам всекиму, пък нека някои тук говорят, че без Фурла били по-щастливи, че парите нищо не значили и т.н.  Sunglasses

# 70
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не знам за чантите и обувките, ама в един от магазините на Фурла в Италия къв продавач имаше. Whistling
Всяка вечер си го съзерцавах пред витрината, чантите само пречеха на гледката. Blush Crossing Arms

# 71
  • Мнения: 1 629
Може следващата тема да е "психологически портрет на притежателките на Бентли".
'
В този фором само аз и Василиса караме богатита, все пак. Няма нужда от цяла тема.

# 72
  • Мнения: 4 138
Луи Вюитон има прекалено много ментета.

Ермес му е майката:

http://cgi.ebay.com/HERMES-Birkin-35-Bag-BLACK-MATTE-POROSUS-Cro … dZ1QQcmdZViewItem

мен ми е жал за горкия крокодил. няма да си я купя, пък Crossing Arms макар да ми е жал и за кравата.......и за прасето. басси, ще стана освен носителка на платнени чанти и хариени торбички от рециклирана обаче хартия, щото знаете, гората и така нататък.....та, ще стана и вегетарианка. пфу, що ли четох в таз тема. за всичко е виновна фурлата. анатема.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 825
Може следващата тема да е "психологически портрет на притежателките на Бентли".
'
В този фором само аз и Василиса караме богатита, все пак. Няма нужда от цяла тема.

Какво ще рече "богатита"? Май пак съм изпуснала нещо. newsm78

# 74
  • Мнения: 3 423
Може следващата тема да е "психологически портрет на притежателките на Бентли".
'
В този фором само аз и Василиса караме богатита, все пак. Няма нужда от цяла тема.

Какво ще рече "богатита"? Май пак съм изпуснала нещо. newsm78

Богатитата се появяват след
продажба на сливи за смет.
Нарицателно е, но и пожелателно.

# 75
  • usa
  • Мнения: 2 113
Аз нямам Фурла и ужасно ме е срам от това. Confused Остава ми да се надявам, че поне съм интеглентна.


нидей, сладка бу, нидей страда за една фурла, кака  Peace. ето ти една фурма поне да имаш и да не се толкоз ядосваш за спамването в спамарска тема action032

# 76
  • София
  • Мнения: 3 099

Какво ще рече "богатита"? Май пак съм изпуснала нещо. newsm78

Бързо разбери, че ще вземе твоичкият да ти подари, пък ти ще се пулиш и няма да можеш да поблагодариш адекватно...  Mr. Green Те, тогава ще е срам....

# 77
  • Мнения: 281
За да караш Бугати, трябва да познаваш Богати ...Така са ми казвали.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 099
За да караш Бугати, трябва да познаваш Богати ...Така са ми казвали.

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green или да си роден у богати с Бугати...

# 79
  • София
  • Мнения: 3 099

Какво ще рече "богатита"? Май пак съм изпуснала нещо. newsm78

Бързо разбери, че ще вземе твоичкият да ти подари, пък ти ще се пулиш и няма да можеш да поблагодариш адекватно...  Mr. Green Те, тогава ще е срам....

Айде, да ти спестя мъките и срама: http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=879095

# 80
  • Мнения: 281

Дано само да не й го е подарил на жената снощи...

# 81
  • София
  • Мнения: 3 099

Дано само да не й го е подарил на жената снощи...

Малииии, к'ват съм кифла - не предвидих...  smile3555 Ма, нямаше джесем да и звъннем...

# 82
  • Мнения: 281
Laughing  Mюриель да му мисли, тя пусна мухата. И изчезна.

За Жените-които-нямат-Фурли, но искат освен да наваксат, да дръпнат рязко: http://www.forbes.com/forbeslife/collecting/2006/05/23/luxury-ha … tml?partner=links
 
Класацията не е изчерпателна.

P.S. Тази снимка от Forbes - http://images.forbes.com/media/lifestyle/2006/05/24/5_0524feat.jpg, става за КМ (придобивките).

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 08:28 от maria lu

# 83
  • София
  • Мнения: 3 099
Класацията не е изчерпателна.


Все ще се намерят съфорумки да я допълнят...

# 84
  • София
  • Мнения: 1 825

Какво ще рече "богатита"? Май пак съм изпуснала нещо. newsm78

Бързо разбери, че ще вземе твоичкият да ти подари, пък ти ще се пулиш и няма да можеш да поблагодариш адекватно...  Mr. Green Те, тогава ще е срам....

Айде, да ти спестя мъките и срама: http://news.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=879095

Не бих умряла от мъка, но със сигурност бих се срамувала, ако "моичкият" каже, че ми подарява "богати".  Не бих се срамувала, ако някой ми подари Бугати, но би ми било неудобно да влизам и да пиша във форума, камо ли да си позволя да иронизирам съфорумките си, изтъквайки очевидната си липса на езикови познания.

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 20:36 от емел

# 85
  • София
  • Мнения: 1 825
 Embarassed

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 20:39 от емел

# 86
  • Мнения: 3 447
Не бих умряла от мъка, но със сигурност бих се срамувала, ако "моичкият" каже, че ми подарява "богати".  Не бих се срамувала, ако някой ми подари Бугати, но би ми било неудобно да влизам и да пиша във форума, камо ли да си позволя да иронизирам съфорумките си, изтъквайки очевидната си липса на езикови познания.

Неподготвена, неподготвена  Grinning

# 87
  • Мнения: 281
Емел, не те разбрах нещо.

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 10:59 от maria lu

# 88
  • Мнения: 2 161
Пфу,Бугати!Не го харесвам,защото има смешна форма,не е произведено в Германия и  няма да се качи на бордюра.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 825
Емел, не те разбрах нещо.

Прочетох варианта без корекцията. Не мисля, че си права. Но днес няма да влизам в спорове, тъй като нямам настроение. Скърбя за едно малко същество от форума.

# 90
  • Мнения: 281
Именно, коригирах се, защото не те разбрах.
И все пак това е шега.
Не го казвам, за да спорим.

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 11:28 от maria lu

# 91
  • Мнения: 291
От Фурла, през Хермес, сега на Бугати минахме... Утре сигур' сарайте ще си мерим  Whistling

# 92
  • Мнения: 431
От Фурла, през Хермес, сега на Бугати минахме... Утре сигур' сарайте ще си мерим  Whistling

За утре остана само меренето на площта на собственото ни тропическо островче и обсъждането на космическия туризъм. Чакам с нетърпение.

# 93
  • София
  • Мнения: 3 099
Пфу,Бугати!Не го харесвам,защото има смешна форма,не е произведено в Германия и  няма да се качи на бордюра.

Шанел, аз или ти се променяме?! И тук съм принудена да се съглася и вече ... да те прегърна!  Hug(между другото, познавам Слави лично и го харесвам!  Wink )

ПП Бу, моля те не издухвай това важно признание! Не се знае кога и дали пак ще се случи... Извини ме - чрез нисък мой поклон - за спама! (оттегляне заднешком към изхода)

# 94
  • Мнения: 2 161

Шанел, аз или ти се променяме?! И тук съм принудена да се съглася и вече ... да те прегърна!  Hug(между другото, познавам Слави лично и го харесвам!  Wink )

Ивонска,скъпа Ивонска,аз веднъж претърпях провал с Дафодил.Беше ми неприятна,а сега ми е безкрайно симпатична.Ако и с теб се случи така,просто незнам.Неизгодно ми е да го кажа,но като че ли и аз ще те прегърна.По принцип бурно ми започват само любовите,а сега гледам,че и виртуалните симпатии така се получават.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ха, егати съвпадението, Шанел, взаимно е. Мисля да пратя мъжО да плава и да заформим една компания  Laughing

# 96
  • София
  • Мнения: 2 840
Е т'ва е - дойде ред и на любоФта.

# 97
  • Мнения: 4 447
Внимавайте със спамо-чат-а!

# 98
  • Мнения: 742
Аз Фурла нямам, обаче баба ми има 3 чанти Луи Вютон,  като тези:

http://www.elle.com/collections/9982/louis-vuitton-spring-2007-r … -collections.html

Последно като ги видях, беше натъпкала вътре празни буркани. Селска работа, какво ти разбира от моди.

# 99
  • Мнения: 7 263
Жена без фурла е като
мъж без един тестис!

Аз нямам и въпросните обувки, явно ми липсват и двата Mr. Green

Срам голям  hahaha hahaha hahaha
Срам голям hahaha hahaha hahaha
Но пък ще го преживея знам  bowuu bowuu

# 100
  • Мнения: 46
Аз Фурла нямам, обаче баба ми има 3 чанти Луи Вютон,  като тези:

http://www.elle.com/collections/9982/louis-vuitton-spring-2007-r … -collections.html

Последно като ги видях, беше натъпкала вътре празни буркани. Селска работа, какво ти разбира от моди.

Ауу, и на сестра  ми свекър и има от тези!!!  И него го видях  да ги ползва за буркани.... newsm78. Предполагам си ги е купил със спестяванията от дългогодишната работа в дипломатическите служби по чужбина, сега разбирам защо винаги е толкова стилен този човек, даже до стаичката на междуетажното ходи със маркова чанта.......сигурно  да не би да го  засече леля Пенка от 3-тия етаж с Фурлата и да се сконфузи.... newsm78/тя е новобогаташка-реститутка, бивша  кабаретка, всички са респектирани от нейното богатство и  употребата му!/ Laughing

# 101
  • Мнения: 918
ellyst, от бутика в Димитровград ли ги е купила Laughing Мама Кенга много ги тачеше, били незаменими на дълъг път. Явно тя ги е открила за модата Thinking

# 102
  • Мнения: 2 161
На Луи В. предлагам да му казваме вече бай Луи.

# 103
  • София
  • Мнения: 3 099
На Луи В. предлагам да му казваме вече бай Луи.

Само някой, държал матурите на английски да не чукне "х" вместо "л" на клавиатурата....

# 104
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Всичко, което видях от линковете е толкова ужасно грозно, че се чудя само зарад` етикетчето ли се котират тези стоки. Ми те приличат на чантите на баба ми родно производство, ръчна изработка, от 1940 година и то след дълго носене и пазене в гардероба с нафталин. Също толкова ми напомнят на чантите от по 9 лева по павилионите по спирките.
А Фурла- баси името- страхотен лаф се е родил Grinning Поздравления  Laughing

# 105
  • Sf
  • Мнения: 808
На Луи В. предлагам да му казваме вече бай Луи.

Абсолютно! И без това във Франция тази марка е най-предпочитана измежду добре поддържаните и фризирани бабета...

Въпреки че LV има и добри попадения в дамски елегантни чанти. В България дават дори и гаранция на чантите! Една близка си купи малка елегантна черна чанта за скромна сума от 200 лв.

Общи условия

Активация на акаунт