За жените които нямат Фурли....

  • 9 362
  • 105
  •   1
Отговори
# 45
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Анче Мамче, ако търсиш официално предупреждение, имаш го - не само заради участието ти в тази тема. Прекалява се с възползването от либералните правила тук.


 Hug Hug  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 2 840
"Фурла" си е една дребнобуржоазна марка.Качествени продукти на достъпни цени.
Аре, малко по-сериозно с марките, ако ще се правим на "хай", а? Mr. Green

# 47
  • Мнения: 765
Нямам време да чета всичко, но много моля всички с чанти и аксесоари Луи Вюитон да ми пишат на лични, за да си станем приятелки. Такива, които са си купили нещо дребно и имат хартиена торбичка от тази марка да не ми пишат. Благодаря.

# 48
  • Мнения: 2 716
Луи Вюитон  newsm78
Човек се учи всеки ден.....

# 49
  • Мнения: 442
Нямам време да чета всичко, но много моля всички с чанти и аксесоари Луи Вюитон да ми пишат на лични, за да си станем приятелки. Такива, които са си купили нещо дребно и имат хартиена торбичка от тази марка да не ми пишат. Благодаря.

аз нямам, ама приятелката ми има. истинска! на едно море голям стрес изживях с тая чанта. всеки път като тръгвахме на плаж, я увивахме в хавлиена кърпа и я изнасяхме на перваза на прозореца... в случай на евентуален взлом. луда станах! тая година я помолих да си я остави у дома и ми беше доста по-спокойно.

# 50
  • Мнения: 2 254
Мило дневниче,крайно комплексирана се чувствам днес.Не само че нямам Фурла аксесоар,ами до вчера не подозирах съществуването на такава марка.Мятам през рамо новата си LV,и отивам да се разходя из парка,и наплача на воля...........

# 51
  • Мнения: 3 521
Бтв. чантички на Louis Vuitton можеш да си вземеш на изплащане - 5 години по 70тина кинтоци месечно Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 3 099
Божееее, не мога да повярвам, че остана дори една БГ-мамма без поне една Фурла!...

Една Фурла
ме цапардоса по силиконовата дзурла
Аз си рекох -
са шта купя и познай
дали няма да те тъпча в Метро до безкрай!

300 евро - кво са тва
за една такваз торба!

# 53
  • София
  • Мнения: 2 840
Нямам време да чета всичко, но много моля всички с чанти и аксесоари Луи Вюитон да ми пишат на лични, за да си станем приятелки. Такива, които са си купили нещо дребно и имат хартиена торбичка от тази марка да не ми пишат. Благодаря.

Ни'кви лични.
Публична трябва да е дружбата.
И само за VIP-клиенти на марката, предполагам, важи офертата.

# 54
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
типична черта на българина е като се види с някой лев отгоре да си купи нещо скъпо, па ако ще после да гладува като псе. обаче разказва, че си е взел скъп парцал и разнася цяла година хартиената торбичка.
хората в Европа чакат намаленията, тука снобарите гледат да се набутат, понеже е престижно. нямам Фурла, не ми и трябва.

# 55
  • Мнения: 1 952
Хм, тъкмо щях и аз да питам, като ще се посвещават теми, поне някоя по-лачена марка, Фурла- нищо особено, всеки може да се напъне да си купи по една.

# 56
  • Мнения: 5 622
И двете теми- за жените с Фурла и без Фурла, са адски тъпи  #Crazy

Щом дадена стока се продава по магазините, не виждам нищо лошо който може да си я купува. Ай сега някой да отиде в магазина на Фурла и да накара всички там- собственици и продавачи да се засрамят, че продават тази марка...


Що за идиотия, изобщо?!

П.С. Нямам Фурла, ама и да имам, няма да считам за нужно да се оправдавам за това  Peace

# 57
  • Мнения: 4 138
Нямам време да чета всичко, но много моля всички с чанти и аксесоари Луи Вюитон да ми пишат на лични, за да си станем приятелки. Такива, които са си купили нещо дребно и имат хартиена торбичка от тази марка да не ми пишат. Благодаря.
http://cgi.ebay.de/100-Original-Louis-Vuitton-Polly-Leo-M-Handta … #ebayphotohosting
ако си я купя, ще ми станеш ли приятелка Heart Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 1 890
аз нямам, ама приятелката ми има. истинска! на едно море голям стрес изживях с тая чанта. всеки път като тръгвахме на плаж, я увивахме в хавлиена кърпа и я изнасяхме на перваза на прозореца... в случай на евентуален взлом. луда станах! тая година я помолих да си я остави у дома и ми беше доста по-спокойно.
Голям купон е било с таз чанта Joy Joyhahaha

# 59
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз нямам Фурла и ужасно ме е срам от това. Confused Остава ми да се надявам, че поне съм интеглентна.

Скъпа, не бива да се срамуваш, ама никак, освен ако имаш финансовата възможност да си я купиш и си траеш, не казваш. Аз писах в другата тема, защото нямах идея към кои точно спадам. Та, реших да се срамувам в другата тема, защото всеки божи ден е налице опасността да ми подарят Фурла. И то, да ми я подари не друг, а любимият, т.нар. мъж с възможности, щото марката доби много голяма популярност и във форума, и извън него. А сега седя и се срамувам заради мисълта, че всеки момент мога да получа Фурла и веднага да бъда оплюта от съфорумките си.
Просто сърце не ми дава да не се срамувам, като нямам, но имам възможност да имам...

Общи условия

Активация на акаунт