ЯНУАРИ идва вече, срещата не е далече!

  • 11 346
  • 279
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
    Честит  Имен Ден на всички-форумки,близки,приятели!!!Много здраве,щастие и късмет!Да ви е живо и здраво името и да ви носи само хубави неща!

# 16
    Честит  Имен Ден на всички-форумки,близки,приятели!!!Много здраве,щастие и късмет!Да ви е живо и здраво името и да ви носи само хубави неща!



И АЗ СЕ ПРИСЪЕДИНЯВАМ...ВИРТУАЛНО ВИ ДЪРПАМ УШИТЕ И ПРЪСКАМ С ВОДА ЗА ЗДРАВЕ:)

# 17
  • Мнения: 1 325
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН ДИМИТО!И АЗ ДА СЕ ЗАПИША В НОВАТА ТЕМИЧКА Grinning МОМИЧЕТА ВЕЧЕ НЯКОЛКО ПЪТИ ПРОБВАХ ДА ВЛЯЗА В СНИМКА БГ С НИКА И ПАРОЛАТА КОЙТО СА ДАДЕНИ НО НЕ УСПЯВАМ Sad ЕТО И ЕДНА ПОЛЕЗНА СТАТИЯ ЗА СЕДМИ МЕСЕЦ-
http://www.fema-bg.com/index.php?m=920&lang=1

# 18
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН ДИМИТО!И АЗ ДА СЕ ЗАПИША В НОВАТА ТЕМИЧКА Grinning МОМИЧЕТА ВЕЧЕ НЯКОЛКО ПЪТИ ПРОБВАХ ДА ВЛЯЗА В СНИМКА БГ С НИКА И ПАРОЛАТА КОЙТО СА ДАДЕНИ НО НЕ УСПЯВАМ Sad ЕТО И ЕДНА ПОЛЕЗНА СТАТИЯ ЗА СЕДМИ МЕСЕЦ-
http://www.fema-bg.com/index.php?m=920&lang=1


да не би да се пробваш да се логнеш на погрешното място.аз така направих първия път-оплетох се  Embarassed

# 19
  • София
  • Мнения: 3 688
Честит имен ден и от мен на всички празнуващи днес!

# 20
  • Мнения: 1 325
АМИ АЗ ПРОБВАМ В snimka.bg s nik-qanuarki i parola 2008 колко тежат вече бебоците ви?и на какви колички се спряхте?

# 21
  • София
  • Мнения: 308
Да е живо и здраво името на всички именници!   bouquet  

Алекс, прегледах набързо файла със съветите за кърмене. Много благодаря, че ни напомняш да се образоваме, за да сме подготвени като дойде момента. На мен все ми се струва, че има още време и още не съм влизала в Кърмаческия, но явно вече трябва да попрочета нещо.

А вие четете ли вече книги за бебета? На мен за рожденния ми ден ми подариха 2 големи тухли със съвети за отглеждане на бебето - едната на д-р Спок, а другата "Какво те чака през първата година на детето". Ама честно още не съм ги почнала. За разлика от мъжа ми, който сутрин докато си пие кафето преди работа е започнал да чете едната книга. И като гледам вече е минал темата за кърменето. Та чак ме хваща срам.  Embarassed


# 22
  • Мнения: 30
....колко тежат вече бебоците ви?и на какви колички се спряхте?

Като ходих в понеделник на ЖК казаха, че бебо тежи 1150. Иначе си избрах количка на Chicco 3 в 1.

# 23
  • София
  • Мнения: 115
Ей, страхотна нова тема! Поздравления за автора и дизайнера   bouquet!

Димито, честит имен ден, да ти е живо и здраво името   bouquet!

За сънищата - аз не сънувам толкова често, за разлика от нашия татко, който през ден разказва как е сънувал бебчо  Heart Eyes.
За хълцането - и при мен вчера се случи нещо подобно - на равни интервали едно потрепване (не приличаше на ритничета) и аз реших, че хълца  Grinning.

Да се отчета от консултацията днес. Бебчо е ок, майка му също (само дето пак си е отгледала гъби, ама ще ги морим).
Та човека си беше седнал на дупето и ни беше и обърнал гръб, на всичко отгоре  Laughing. Слушахме тонове, но за малко, защото реши че трябва да се завърти във възможно най-невероятната поза и така. Дори док се смя и вика "Това бебче много шава"  Grinning.

За бебеманията, ходеше ми се, но не съобразих, че съвпада с пътуването ни. Та ще я пропуснем, но ще разчитам на отзиви от посетилите я.

Приятен week-end и целувки на кормчетата  Hug!

# 24
  • Мнения: 6 274
Ние сутринта хотихме с таткото , гледахме го бебчо , слушахме му сърчицето , май мъж ще да е ... Всичко му е наред , а за теглото :около1,600кг. Така ми каза доки .  Grinning

# 25
  • Мнения: 6 274
Чакай , че съм бързоизоставаща , нали за количка питаше - аз си пазя тази от синчето. На "Хаук". :baby_neutral

# 26
  • Мнения: 52
Честит празник на всички именнички и именници Two HeartsАбе и на мен ми е вече доста неудобно да спя..в смисъл такъв..не че ми е голям корема ами бебка си има режим вече...до 00:00 часа рита и не ме оставя да заспя...след това към 3:00 пак започва малко ...и вече към 7:00-7:30 сутринтта е капака...ставам и вече не мога да заспя, като че ли иска да си играе и иска някой да и обръща внимание preggoТаткото сутрин я усмирява малко като гали корема ми.Нямам търпение вече да я видя в кошарата и  newsm07Целувки на всички мами  Kiss

# 27
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз пък проблеми с ритането на бебо нямам. Ама то и с Мартина бях така-вечер не го усещам и си спя сладко. Тъкмо каката се научи да спи по цяла нощ и скоро се задават пак пробуждания.

# 28
  • Мнения: X
здравейте!ако може да се включа при вас с термин 10.01 ,момиченце(първа бременност)!изключително сте полезни и благодарение на вас по лесно се бременее Grinning!
като става въпрос за колички аз съм се спряла на STOKKE XPLORY!някой има ли впечатления от нея?

# 29
  • Мнения: 851
Хей момичета, гледам аз не пишете в старата тема и се чудя защо не сте активни, а вие пишете ли пишете  Joy Joy  Joy hahaha hahaha hahaha
Да ни е честита хубавата темичка и много хубави новинки да има в нея Simple Smile
divanche: Добре дошла при нас  Hug Много ни е весела компанията

Mari_rus: Много хубави неща пише в статийката.

Алекс, благодаря ти инфото за кърменето - и мен силно ме вълнува

За Бебеманията - и ние мислим утре или в неделя ще се разходим с таткото, още не сме се организирали.
Иначе идейката за срещата е страхотна, ама хайде да я направим както преди - през седмицата след работа. Много ми се иска да ви видя отново  Hug

Общи условия

Активация на акаунт