Пак за цигарите,но на колко години ги пропушихте?

  • 5 005
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Пропуших на 8г. Не съм виновна аз. Всичките ми другарчета бяха по-големи от мен с 3-4 години. Те ме научиха.

# 16
  • Мнения: 293
30, за мен, към момента съм си наркоман.
Тия дни до Нова година...  Grinning

Всъщност, никак не ми е смешно.

# 17
  • Мнения: 419
Peace И аз,отказах ги на 22г.

# 18
  • Мнения: 1 043
В осми клас беше (14-15 г.).
и аз тогава  Embarassed
И все още не мога да ги откажа  ooooh!

# 19
  • Мнения: 425
Аз на 14-15 пропуших и от месец НЕ пуша, с което се гордея. Ако знаех, че толкова лесно ще стане от раз одавна щях да го направя.
А рецептата каква е,много воля или нещо друго? newsm78

Ами с воля пробвах няколко пъти и не стана, ама аз си признавам - нямам воля. Но пък съм голям инат. Един ден ми беше лошо и не бях пушила и като се почуствах по добре реших, че така и така цял ден не съм пушила -  сега е момента да ги откажа и като се заинатих та вече цял месец. Това е моята рецепта.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 635
И аз лятото след осми клас - значи на 15.
Да ги откажа се оказа много лесно за мен. Ако знаеш, че няма да ми коства никакво усилие щях да го направя по- рано. Иначе ги отказах на 27.

# 21
  • Мнения: 1 134
На 12.
На 15 пуших по кутия на ден.
На 25 - по 2 кутии черен жетан...

# 22
  • Мнения: X
В шести клас.

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз като циганетата на 13 пропуших.  Embarassed


И аз така... и ги спрях на 25

# 24
  • Мнения: 123
В първи курс вече пушех толкова сериозно,че си купувах по кутия.Преди това само на дребно

# 25
  • софия
  • Мнения: 2 140
На 16 пропуших сериозно.

# 26
  • Мнения: 516
Аз съм горда тъпанарка-на 20 години ги пропуших.Горда,защото не пушех като дете.И тъпанарка,защото все пак ги пропуших и то на 20.
Аз съм още по- горда тъпанарка, Шанел. На 22 за пръв път лапнах цигара. Що ли ми трябваше?!
ужасен ужасон,мога само да ти кажа,че според мен си просто ужасен ужасон.
И аз те харесвам. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 277
Бях на 6 години, когато за първи път си дръпнах от цигара.  Пушила съм съвсем малко- когато бях на 17.

# 28
  • Мнения: 3 611
Пропуших ги в началото на 9ти клас. Пропуших ги трудно и насила. Ей тьй от инат. Как другите ще пушат и ще бьдат куул, пьк аz няма да сьм. Де го дават тьй?  Crazy
Бях на 15.
Спрях ги на 23.

# 29
  • Мнения: 157
На 15 години ги пропуших а не знам на колко ще ги откажа.Уж съм инат ама само когато ми е изгодно.

Общи условия

Активация на акаунт