От ъгъла НОЕМВРИ цял се е показал,а и бебчо близка дата си е набелязал

  • 10 586
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
sladurka ами ако бебо от гърдата дето бебо е сукал  я усещаш мек аи празна- т.е не те боли няма да цедиш...ама другата е пълна и трябва поне малко д аоблекчиш че иначе се втвърдява..пон епри мен..ама за да не се цедиш като суче малко от 1 гърда го местиш на другата...ама аз не го правя, че ми е мнооо сложно с тез силиконови зърна после пак да го накарам да суче и предпочитам кат с екротне на 1 гърда да го остявя намира да си яде  #Crazy иначе превъртам беее то раждането песен сравнение с туй кърмене голям ми е зор...ама кат видя зора, ч енемога да с есправя ще цедя и ще давам с шише....ще се вправите няма страшно, верно че с тез бебета неостава време да се добера до компа...ама сега си вадя декларациии, разни други глупости дет трябва да подавам...вчера си взех и акта за раждане Blush

качих нови снимки на Жорката ко някой му се зяпа www.snimka.bg  потребител: jorislav    паролка:   191007

# 16
  • Мнения: 3 416
Гале пак мерси Hugто изгледжа ще се нагаждаме според ситуацията живот и здраве,честито за акта за раждане-много бързо си го взела Peace

# 17
  • Мнения: 37
sladurka ами ако бебо от гърдата дето бебо е сукал  я усещаш мек аи празна- т.е не те боли няма да цедиш...ама другата е пълна и трябва поне малко д аоблекчиш че иначе се втвърдява..пон епри мен..ама за да не се цедиш като суче малко от 1 гърда го местиш на другата...ама аз не го правя, че ми е мнооо сложно с тез силиконови зърна после пак да го накарам да суче и предпочитам кат с екротне на 1 гърда да го остявя намира да си яде  #Crazy иначе превъртам беее то раждането песен сравнение с туй кърмене голям ми е зор...ама кат видя зора, ч енемога да с есправя ще цедя и ще давам с шише....ще се вправите няма страшно, верно че с тез бебета неостава време да се добера до компа...ама сега си вадя декларациии, разни други глупости дет трябва да подавам...вчера си взех и акта за раждане Blush

качих нови снимки на Жорката ко някой му се зяпа www.snimka.bg  потребител: jorislav    паролка:   191007
да и аз ще те подкрепя с тезата за кърменето и равдането,4е 2-то е по-лесно:)и аз правя така като теб Гале, сега ще си сложа силиконовите зърна и ще видя после какво е 4увството.бъе,4е реве та се къса и иска да яде!

# 18
Мами,кажете ми какви памперси ползвате?аз се виждам в 4удо.като спим пове4е от 3 4аса и памперса ни пропуска от кам крас4ето.ползвахме памперс,сега сме на Libero пак сащото.ве4е незнам какво да пора4ам да ни купят.ползваме най- малките от 2-5 кг?дали да минем на по големите? Praynig Rolling Eyes

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 238
Искам да ви питам мамите които ще раждат нормално кога мислят да се запътят към болницата.Мен ме съветват когато контракциите станат на 5 минути или ако ми изтекат водите.Вие какво смятате.
Голям сладур Жорко,много голям ми се струва,Гале къде го побра това голямо бебе,а не ти беше толкова голям корема,да ти е здрав и послушен мъника. Laughing Направо завиждам на родиите мами. Laughing

# 20
  • Мнения: 1 100
Краси, трябва да отидеш в тези два случая, които спомена + ако получиш някакво прокървяване или зацапване. Ако отидеш преди контракциите ти да са на 5 мин, просто ще постоиш повечко време в болницата, вместо вкъщи.
Галакси, добре дошла отново! Hug Дано Ники ти оставя време да ни наглеждаш Grinning

# 21
  • Мнения: 2 126
Галакси,добре дошла мила.Много добре звучиш,както винаги Hug Хайде качвай снимки на сладурко да го погледкаме Heart Eyes
Гале,твоя Жорко е направо бонбон голям,и какви бузки има самооооо,да ги намачкаш от кеф,пу,пу,пу да ви е жив и здрав.

Много хубаво че се справяте с кърменето,макар и трудна, задачата е много важна Wink Незнам защо аз бях останала свпечатление че силиконовите зърна не се препоръчват много,много.Май в кърмаческия го бях чела,преди като кърмех Thinking Но пък щом казвате че облекчават,може и да е добре. Абе май обяснението беше,че привиквали бебетата към тези зърна и после трудно се отучват ли,знам ли.На мен ми се струва по резонно,че след като ги махнеш тия силиконови екстри после пак ще боли докато свикнеш без тях.Ох незнам,разсъждавам си аз само Embarassed

Lili,чувала съм че почне ли да пропуска пампата се минава на по голям.Аз проблеми с ПАМПЕРС не съм имала,не ни е пропускал никога.И сега мисля да си взимам направо 2ка,тия от 2-5кг ми се струват безмислени.

Краси,към родилното се тръгва точно в моментите които си обяснила,така съм чувала и аз Peace

# 22
  • Мнения: 37
Мами,кажете ми какви памперси ползвате?аз се виждам в 4удо.като спим пове4е от 3 4аса и памперса ни пропуска от кам крас4ето.ползвахме памперс,сега сме на Libero пак сащото.ве4е незнам какво да пора4ам да ни купят.ползваме най- малките от 2-5 кг?дали да минем на по големите? Praynig Rolling Eyes
ползвам наПамперс от 2-5 кг и съм мн доволна, не ми е пропуснало до сега, сменяме преди всяко кърмене, нз дали е правилно,правим тоалет със мокри салфетки,крем4е за подси4ане,спирт за пъп4етп и нов памперс, голям рев реве като го преобуваме, ужасссс,хи4 не оби4а май да е голи4ък, вашите бебета реват ли като си събли4ате и си ги преобувате?
Мацки тия силиконови зърна дето си ги имам за яълна простптия, нищо не стана, сука си 15 мин на бърз ход и спряхме, вие по колко кърмите?А ми е мн странно колко може да изяде 1 бебе,защото като си цедя напрегнатите гърди свалям по 30-на ml, не пове4е, давам му го после и то 4ака за ощееее:),някой има ли предтсва колко мл.су4ат бебоците ви?особенно тези,к се цедят ще са най в 4ас.

# 23
  • Мнения: 256
Галакси, добре дошла:) Бързо да се оправят проблемите с кърменето. не е толкова страшно, просто бъди по-упорита. На мен много ми помогна след всяко кърмене да си мажа зърното с кърма и да я оставям да попие.
Всяко бебе си суче различно време. Моя лакомник за 10 мин. беше преял вече, а след известно време почна да суче и само по 5 мин., а наддаваше по 1-1,5 кг. на месец. Така, че времето не е гаранция колко мляко е изпило бебето. и аз не можех да цедя по много, а в същото време имах много кърма. просто не винаги с помпата се успява да се изцеди някакво количество. Ако му даваш само да суче няма опасност да се прехрани. Бебетата си знаят какво количество им е нужно.
Lili-33 , според мен памперсите ви пропускат понеже трябва да минете вече на по-голям номер. Иначе аз ползвам Либеро и Хъджис и съм нямала никакви проблеми. Единствено са ми протичали когато е било време да минем на по-голям размер. Сега направо съм взела размер 3-8 кг. И аз като Дес мисля, че тия 2-5 кг са безсмислени.
И аз вече много завиждам на родилите мами Laughing

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 15:48 от gybka111

# 24
  • Мнения: 37
Хей благодаря за топлото посрещане:), ще опитам да ви наглеждам, няма да се отървете от мен така лесно:)КА4ИХ ВИ СНИМКИ НА БЕБО.Искам да ви кажа,4е се оправям от родилната депресия, в клиниката на 3 ден запо4наха едни ревове и т.н, само като 4уя гласа на мъжа ми и запо4вам да рева, ужас, а в4ера като се прибрахме в къщи,само стоя и гледам като пребозало теле.Майка ми ме успокои и сега май ще се оправим ,,,иска си време, аз през цялата бременност толкова позитивизъм и шен го раздавах,а сега  Shocked
Ужасно ми липсвахте и сега май се отпускам още по-бързои навлизам в ритъма на живота,само 4е с още 1 4лен в него:)

п.с.в4ера изобщо не съм се замислила над онези неща,к си говорихме тук във форума:какво ще направя първо без корем"?Simple SmileАз бях толкова застреляна,4е...нищо не направих, ревнах и толкоз, не спахме цяла нощ,нервност, рев от стр на беб и кърмене, пла4 в о4ите ми 4е имам рани на зърната и на ти:))), усмивки въпрки вс.Днес е малко по-добре, ще му хвана жаката, къде ще ходи?Влезнах да равдам 65 кг и сега съм 57 кг.,още имам да свалям, ама то идея си нямам колко ли тежат циците ми, ТЕ СА ОГРОМНИ, дясната ме боли пове4е,явно там имам пове4е мляко ли кво,..?

Последна редакция: сб, 27 окт 2007, 16:11 от Galaxy_25

# 25
  • Мнения: 2 126
Галакси,май е нормално да плачат като ги събличат в този период.Аз за Вяра не си спомням Embarassed Blush,ама племенницата ми е същата,т.е беше през първата седмица у дома.Като я засъбличат реевв милата и при къпане плачеше.Аз си го обяснявам,че в болницата са ги разсъбличали при ваксини,вземане на кръв и те се плашат от това Thinking Но забелязвам,че нашта коконка вече свикна,толкова бързо се променяятт,сама ще видиш......  Wink

# 26
  • Мнения: 3 478
Искам да ви питам мамите които ще раждат нормално кога мислят да се запътят към болницата.Мен ме съветват когато контракциите станат на 5 минути или ако ми изтекат водите.Вие какво смятате.

И тук все ни агитират да не ходим преди да са станали на 5 мин. Искам само да кажа, че с първото раждане направих точно така и като се замъкнах в болницата вече бях  с 6см. разкритие и ми отказаха епидуралката, че било късно. Просто всичко стана много бързо ( за два часа), просто си имайте едно наум ако очаквате примерно упойка. Казаха ми втория път да не чакам толкова, явно при всеки различно се развиват нещата.

И аз горещо препоръчвам Лансино, направи чудеса за мен този крем предния път и то само за броени дни.

# 27
  • Мнения: 3 416
Галакси ще с еправиш с кърменето сигурна съм мила Peace И вс епак защо толкова се притеснявате всички от варианта да се цеди кърмата и да се дава от шише,като другия начин е толкова болезнен защо трябва и мама и бебо да плаче?

# 28
  • Мнения: 219
Здравейте мами ! Аз също бях вьв вашия списьк но уви за кратко После се записьх и в Мартенките мами но и там за кратко . Пожелавам на всички вас леко и безпроблемно раждане и хубаво ЗДРАВО бебче ! Успех милички !

# 29
Здравейте мамчета!Като чета родилите мами за кърменето и направо ме втриса Simple SmileИ при мен предният път беше така и така и не се получи ни със зърна ни без зърна...Simple SmileАма само на помпа и шише изкарахме около 3 мес.,е и с дохранване де.

Общи условия

Активация на акаунт