От ъгъла НОЕМВРИ цял се е показал,а и бебчо близка дата си е набелязал

  • 10 591
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 98
айде пак по късни доби -ама така е...
значи аз ползвам зърната на Авент и съм много доволна..ама то това като всичко друго-всеки си си има различен вкус. Лансиноха-помага-хехехе аз не че имах разранени зърна от бебо..ама да ви кажа от кво-сигурно ще съм уникална - разраних се от помпата. Затова го мразя това цедене....а иначе наистина е голяяяяям кеф , за мен поне .чак не мога да го опиша момента като го сложиш и си суче от теб...оххххх кво ли не пия и ям...нема братче...ама нема да прекъсвам тази връзка с него...10-20 мл..все тая.

днес бях на безплатни консултации за бебета в токуда-не се лъжете....голямо закъснение...ревящи гладни бебета..за една най обикновенна консултация...мерки и теглилки..
помъчиха се да ме обедят че Боян не може да се е родил в 35-та седмица-не можел да бъде 3 кг в 35 и така...абееее разочарована съм.
а и още....разрових се , разпитах звънях на кой ли не-еми не съм имала аз инфекция...там са го заразили-да ги...ай да не казвам какво.....ама какво да направя...нищо...само знам че няма да раждам второто там...

# 46
  • Мнения: 14
  ЕЕЕХХХХХХХХХ.... Добре сте вие - имате си дати , аз чак на 1-ви ще ходя да решаваме кога да е датата! До тогава - очакване. ано не стане нещо непредвидено само , че........ дост контракции си имам , даже снощи по едно време бяха и на 10 мин!  Но разминаха , та така...

Аз за колики миналия път не съм ползвала нищо , но  Митко нямаше мисля newsm78
Е сега съм взела Инфакол , че нали всички го похвалихте , няма да остана по-назад я! Laughing

# 47
  • Мнения: 148
Здравейте, Галакси честит сладур, Мими добре, че сподели, аз се чудех дали да е Токуда, като намериха тази бактерия в Тина Киркова, но явно ще си раждам там. Избрала съм си 7.11, но ще видич другата седмица какво ще каже доктора, той ме убеждава за нормално, но аз ще го изненадам със секцио, в крайна сметка след като ще плащам имам право на избор, нали?

# 48
  • Мнения: 98
Просто Аз сега видях какво си ме питала: ами очаквания нямах никакви, само страх дали ще се справя. Аз съм човек, който клони към перфекционист от към организациЯ, време ,планове (може би заради професията ми)....а това с бебе не става ама хич...и ми е .малко трудно но като че ли влизам в час. За мен лично..настъпи голяма промяна в живота ми..аз не съм се застоявала толкова в къщи и на едно място НИКОГА...на моменти се задушавам и рева...ама после влизам при бебо....и като го гушна и съм ОК. депресия не мога да нарека че имам..ама ме тресат още хормоните..а и тази драма в болницата..още сънувам Боян със ситемка в главата...Но като цяло-голям е кеееееф! толкова са сладки и милички....

# 49
  • Мнения: 14
  Искам да ви попитам , вие за изписването като облекло какво сте предвидили? В смисъл , освен гащеризон и порт бебе/пелена/ , космонафт зимен ще обличате ли на бебо?? Или ще действате в движение според   температурите вън?

# 50
  • Мнения: 148
В моят комплект за изписване има олекотено юрганче от полар, мисля си като увием живот и здраве бебо ще му е добре, после в колата и хоп в къщи.............

# 51
  • Мнения: 421
vasiags   аз не съм взела космонафт,само пелена дебела и дуги некви дрешки...но мисля да взема в понеделник (като за последно) нещо дебело...защото съм сигурна,че ще е голям студ (или поне да съм подготвена)

mimi22
 ... и аз понякога се тревожа,че никога не съм се застоявала на едно място... вижота ми от 10-ти клас е на бързо обороти...ходех на училище и работех...така и не спрях докато...не забременях.Като забременях Милото пак ми намери по-лека работа...все пак да се занимавам с нещо но последните месеци се чувствам ужасно... ненужна  Confused  Надявам се това чувство да ме напусне когато малкото човече се появи и,както ти казваш,като го погледна и всичко да ми е на 6! ... може би наистина е трудно,но пък и ние ще сме силни мами Ноемврийки и Октомврийски Ноемврийки  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 14
  Хм дааа.. newsm78 защото и аз съм само с дебела пелена  и дрешки. Та това ме тормози в момента , пък то космонафт ще трябва - хе къде е цяла зима пред нас! Но да го набавя аз , че ако се наложи да има , щото мъжо.... Grinning newsm78 ще има да мига , да мига ако него го натоваря. Баби нямам наблизо да са поне малко час те .

# 53
  • Мнения: 421
, щото мъжо.... Grinning newsm78 ще има да мига ,


Моя най-много да ми донесе скафандър  и да започне обратно броене  10...9...8...7..   hahaha   

# 54
  • Варна
  • Мнения: 208
Еее чак космонавт ми се струва че няма да е нужен. Вие няма да се задържате навънка я - от болницата и хоп в колата. Аз съм си взела долно бельо боди+ританки отгоре блузка после един суитчър и гащи-панталонки, чорапки буйки шпчица и ръкавички и едно от онези испански одеала - екрю почти бяло с кафеникава бродерия на мече - това ще ми е гамата де бежово-кафевичка. Другата седмица като се понаредим, ще качвам снимки. Сега нямамсили даже да сваля батериите на фотоапарат да заредя  Tired

# 55
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен!
За изписването съм приготвила боди с дълъг ръкав, и гащеризонче, което е поларено с шапка. Отгоре с порт бебе - одеало от испанските като на Valenciq. Шапка, ръкавички и буйки. Но честно казано и аз съм се питала дали ще му е студено. Имам и космонафтче, което не е шушляково, може би и него да приготвя?
Но едно се сетих, като ви четох, че не съм си сложила в моята чанта, помпата за кърма. Тя може да ми потрябва и в родилния дом, нали?
Бебеманията я посетих днес, съчетавайки напомпването на зимните гуми на колата.
Не е много удобно, защото не можеш да купуваш, но услужливи консултанти колкото щеш, ако имаш въпроси.
Много неща ми подариха, които едва ли ще ги ползвам - лента за залъгалка, на д-р Браун шише против колики, друго шише на Чико залъгалка, още една такава, памперс - разбира се не в първоначално необходимия размер и други такива, както и козметика тестери.
Това, което ме интересуваше - възглавница за кърмене, не успях да намеря, но проучих къде мога да потърся евентуално, въпреки, че с едното обикаляне по ул. Оборище - не се справих. Ще дерзая утре да открия този магазин.
Чудесен е синът на Галакси - да й е здрав и много усмихнат! Нямам търпение да си говоря с нея на теми като кърмене, акане и други такива, та дори и болезнени по някога. hahaha

# 56
  • Варна
  • Мнения: 208
totonto провери в Штъркела - аз от там си я взех. Постоянно зареждат

# 57
  • Мнения: 24
Valenciq права си, че от болницата директно в колата и оттам в къщи. Аз дори се чудя и каква температура ще му осигуря в къщи. Гледала съм едно дете, а сега сякаш започвам от нула.  Може би ще работя с мамския си усет newsm78. Тенкс - ще проверя в Щтъркела.  bouquet
Да ви се оплача, че ми е много нервно и всичко ме дразни. Ох! #Crazy Като съм сама, си ми е най-добре. Като не искам да съм сама, а със съпруга ми - той пък ме дразни, защото все очаквам да се държи по един начин, а нали разбирате, че никакъв го няма в тези мои очаквания. Така, че май най- добре да си ходя сама. #Crazy

# 58
  • Мнения: 24
Ще се включа по-късно, защото много време проспах през деня (ами като не спя през нощта) и едва ли ще спя нормално и тази вечер.
И да ви кажа, че най-добре ми е дасе кача в колата и шофирам из гадната София. Направо като Сървайвър. Ами то май хормоните и адреналина а? Само да опита да ме спре ченге и да ме пита нещо? #2gunfire

# 59
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
да ви кажа моя комплект за изписване е следният : памперс Simple Smile; боди с дълъг ръкав, ританки, чорапки, гащеризонче пухкаво с дълъг ръка и качулка, терлички и шапчица в комплет с пелената порт-бебе на Bebetto, всичко това в зелено, много ми се искаше да сме в жълто, но за мое съжаление обиколих цяло В.Т. но жълто няма. Не си падам по традиционното синьо и розово Simple Smile за космонафт не съм се замисляла, даже и нямаме   newsm78 

Общи условия

Активация на акаунт