От ъгъла НОЕМВРИ цял се е показал,а и бебчо близка дата си е набелязал

  • 10 588
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 238
Важното е да хапват бебоците,на кърмещите мами стискам палци да преодолеят трудностите,чувала съм че в началото е най-трудно после се нормализират нещата.
Купили ли сте вече сиропчета против колики,аз не съм и се чудя какво да избера,знам че Инфакола е най добър,но няма как да се снабдя с него засега,та ще разгледам за други варианти.

# 31
  • Мнения: 2 126
И аз си останах без Инфакол и мисля да купя Саб Симплекс.Вече изпитали го дружки и сестра ми също,са доволни.Иначе Бейбинос и Еспумизан съм ползвала преди,от второто май нямаш емного полза.

# 32
  • Мнения: 14
  Здравейте  Hug на всички.
  Днес едвам ви изчетох!   Два дни нещо се мотам и затова така. Hug
 
 Галакси разгледах снимките на Николай , много е слаък и беличък такъв един Grinning Да ти е жив и здрав! И аз съм на мнение , че ще се пребориш с кърменето! Постоянство му е цаката на кърменето и нищо друго.  НЕЩАТА СЕ НОРМАЛИЗИРАТ ОТ САМОСЕБЕСИ , СТИГА ТИ ДА НЕ СЕ ОТКАЖЕШ!
 
 Просто Аз ти нали на 31-ви щеше да влизаш в болница? Защо сега пък за първи пишеш newsm78

  - за цеденето с помпи - аз почти не съм цедила като кърмех Митко. А го кърмих близо година. Опитах , но нещо нищо не изцедих - дори с ръка ми беше по-лесно а поизцедя. Поизцеждах колкото да не е като камък гърдата , за да може да засуче по-лесно , че иначе му  е трудно на бебето да засуче от много напрегната гърда/стават като камъни #Crazy!/

 Не съм ползвала кремове и мазила никакви , и нямах рани по зърната.  Но пак казвам - изисква се постоянство!

# 33
  • Мнения: 560
Добра вечер и от мен.И аз сколасах-бяхме на рожден ден на близнаците на брата на Василчо и после цял ден затваряме буркани със свекито. ooooh!

Галакси,добре дошла!!!
Ще се справиш с кърменето-вярваме в теб.Най-важното е на бебоците да им е гот,пък нас кучета ни яли хихихи!
Аз днес си купих кремче на Чико против подсичане.Търсихме и стойка за коритото,ама нещо удерихме на камък.Май ще се наложи да ходим със самото корито по магазините и да мерим,че нещо няма Чиполино,пък за друг модел един Бог знае ще пасне ли. newsm78
Също си стерилизирах помпата и едно шише за чантата,която прередих и вече е напълно готова.
Оффф,само това бебе да ще да излиза,че вече се не трае.


Айде,черпя по едно мляко с какао за дето се наспах снощи. Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: 5
И аз вече да се похваля с датичката си....избрах си 12-ти ноември, секцио:) От няколко дни ми изчезнаха киселините и започнах да спя добре, но пък започнаха да ме болят костите...лесно няма:) И това особено чувство, че ме дере с ноктенца...не мога да си го обясня. Питах си доктора, той само се подсмихва...явно нищо ново под слънцето не сам казала:) и тази болка под дясното ребро е много неприятна и постоянна....има ли някои подобен проблем?

# 35
  • Мнения: 324
... тази болка под дясното ребро е много неприятна и постоянна....има ли някои подобен проблем?
Аз имах. Засега е утихнала обаче. Трябва да видиш дали не се притиска някой орган - жлъчка, черен дроб, бъбрек...При мен беше от бъбрека и това било най-честата причина. Матката се усуквала надясно и го притискала, задържа се урина и се получава тази болка. Пих няколко дни Неоренал и спазмалгон и засега, да чукна на дърво, мина.

# 36
  • Мнения: 1 546
Добър вечер и от мен.

Галакси, добре дошла!Николай е голям сладурчо, пу-пу!ХУбаво е, че и ти се чустваш добре, а за кърменето наистина никакви съвети не мога да дам...знам, че този Лансинох наистина бил много добър крем, пробвай и успех! Hug

Охх, мойта шушумига днес мнооооооооооооооого се врътка!Ама много!Просто не е спирала цял ден! Shocked бяхме на обяд при свеки и тя се шашна, милата, като видя как се движи корема ми.Дали е добре такава свръхактивност??? Confused Thinking И лежах и ходих и седях...не и не!Ту в ляво, ту в дясно, ниско долу, трепти, хълца...чудо е!Чак не ми се яде...Но отивам да правя компания на милото.

Лека вечер! Hug

# 37
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Честита нова темичка от мен, как сте тази вечер мамчета ? При нас нещата са спокойни тази вечер, за разлика от вчера беше малко притеснително, то не че има вероятност да се случи нещо, което не се очаква но ............ Simple Smile имах едни такива стягания ниско долу на два пъти, но днес цял ден нищо.
Чудя се нещичко, колко са ви големи коремчетата, моето е 104см.?  Уау каква финна талия си имам само Simple Smile 

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 238
Моето е едва 95-96,но тръгнах от 58,а най интересното е че в гръб не ми личи че съм бременна,напред си расте коремчето.

# 39
  • Мнения: 560
Чудя се нещичко, колко са ви големи коремчетата, моето е 104см.?  Уау каква финна талия си имам само Simple Smile 

Къде съм аз,къде сте вие?-както казва Петгъзии Музовски-"талия" 125 см. newsm62

# 40
  • Мнения: 327
Здравейте,  preggo и вече breastfeedingмами
Аз си мажех зърната с най-обикновен дефламол и имаше ефектСиликоновите зърна и помпите нещо хич не ги проумях как действат-не са за мен
За коликите Сабсимплекс съм ползвала, ама ефект не видях-масажче на коремче, оригване, гушкане Naughty
А за мен, направо не знам как да кажа Cryдали има мама със същия проблем Имам периоди,вкоито не мога задържам урина и  Embarassedнаправо си се напикавам-ходя с превръзки, ама аз си знам какво ми е Rolling EyesОт друга страна ме  е страх да не са води, ама все още не ща да отида на преглед щото при първата бременност ме вкараха да лежа (оказа се напълно излишно) в болницата

# 41
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Мома Катерина, ти направо разбивах класацииката досега.

krasimira00 и на мен не ми личи в гръб, освен може би вече по походката, леко взех да вървя като пате

# 42
  • Варна
  • Мнения: 208
За болката под дясното ребро и аз мога да се оплача. Доктора каза че там ме боляло щото ме ритало там и може би някой орган ми се набива.

А талията на консултация ми я мерят но не помня колко беше. Иначе в гръб и на мен не ми личи - поне така ми казват - аз няма как да разбера.

Аз също си имам датичка - 15. Но ми е толкова тежко вече и това стягане откак ми казаха че е от контракции.... а не преумора.... де да знам може и да не устискам до тогава.  Confused
А и се движа със светлинна скорост от 1-2 км. в час от елементарни движения се задъхвам.

Иначе и аз реших да си взема силиконови зърна - по-добре да си  имам за зор заман, пък ако не се наложи да ги ползвам - хаирлия да е  Wink

# 43
  • Мнения: 421
Valenciq  честита датичка Simple Smile моята... уговорката е за 31-ви,но все пак има някаква вероятност да остане за 1-ви (аз още тогава май казах  newsm78 ) то значи или на 30 или на 31 ме приемат.  За да ме оперират на следващие ден.Още миналата сряда като ходих при лекаря и отй искаше за 1-ви да е секциото,ама аз му казах,че мама има РД на 31-ви и той вика "ааа---аа-а  добре...ами 31-ви тогава"  Ама...да не вземе да стане нещо и за това не искам да се настройвам на 100%

Краси и на мен отзад не ми личи,че съм бременна,а талията ми не знам точно колко е и не знам от колко съм тръгнала.Ама май е около метър към момента.Доктора каза,че нарствал "адекватно" пък от там нататък...само се  Praynig всичко да е нааред! Simple Smile

mmisss30  честита датичка

e36  много добре те помня миличка! Не се предавай и гледай напред! Може би... си е отредено да си при ноемврийки и ще си при следващите! Обади се като се разпишеш,а аз знам,че ще е скоро!   bouquet

# 44
  • Варна
  • Мнения: 208
ProstoAz благодаря  Hug

между другота Канела беше писала че 01.11. е много хубав ден от нумерологична и планетарна гледна точка - така че мисля че няма да е лошо и тогава.... и като запразните от 31 та до 01 .... Crazy - лошо ли ще ви е  Wink

Общи условия

Активация на акаунт