Екзитпол.

  • 6 887
  • 141
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
После ми разправяйте, че само
мъжете мислят с оная си работа.

# 31
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Доволна съм,че Бойко ще ни е отново кмет!!!!!

# 32
  • Мнения: 2 070
Ми кво да коментирам. Хората обичат медийни герои, Бойко си лежи на старата слава. Не ме кефи. А хората винаги гласуват като дойде нещо ново и недостатъчно опетнено и сдобило се със слухове за издънки.

Зеленогорски печели в Плевен с 58%, както се очакваше, това за касирането е някаква простотия, с грешка или без, резултата щеше да е същия, хората го харесват, града се развива, също няма информация за издънки, за които да се хванат хората. Отказа да е депутат, хората много говорят за това и го приемат като положително. За трети мандат да те изберат значи има защо.

За мен фрапиращото е, че Атака е преди Първанова, за мен много симпатична жена, много по-смислена.

# 33
  • Мнения: 2 113
Честито Монди, Марианки А и Пресиани! Умея да губя, но вие ще сте лично отговорни за действия на наш Киру в предстоящия мандат.

Еееееее, не така грубо.
При алтернативата Марешки май К.Й. е по-малкото зло.
За протокола - дори не ми е симпатичен.

# 34
  • Мнения: 1 671


За мен фрапиращото е, че Атака е преди Първанова, за мен много симпатична жена, много по-смислена.

Дес, това е така, по същата причина, която писах по-горе. Все още хора на Атака не са на ръководни постове. А Първанова носи славата - и добра, и лоша -  на НДСВ.

Атака ще умрат в мига, в който се докопат до властта. Сами ще се оакат.

# 35
  • Мнения: 2 070
Да, много тъпо. Има хора, които си харесвам и изобщо не ме интересува от коя партия са. Първанова е от тях. Зеленогорски в Плевен всъщност е подкрепен от ужасно много партии, едновременно СДС и НДСВ... които не знам на друго място обединяват ли се около една кандидатура. Все едно. Политиката не ме интересува. Като работи нещо - работи, ако не става - времето го показва. Нищо не казах и аз. Спи ми се.

# 36
  • Мнения: 2 070

Атака ще умрат в мига, в който се докопат до властта. Сами ще се оакат.

Подозирам ще стане така и с Герб. Може на места да станат популярни хората им и да вършат работа, не се знае, зависи от екипите, но дойдат ли да управляват, щото е ясно, че ще ги изберат /аз няма да гласувам на парламентарни/ и те ще се оакат.

# 37
  • Мнения: 1 671

Атака ще умрат в мига, в който се докопат до властта. Сами ще се оакат.

Подозирам ще стане така и с Герб. Може на места да станат популярни хората им и да вършат работа, не се знае, зависи от екипите, но дойдат ли да управляват, щото е ясно, че ще ги изберат /аз няма да гласувам на парламентарни/ и те ще се оакат.

Да, и за мисля по този начин.
Защото е доказано вече - първо беше СДС - новата, чистата, младата, демократичната партия.
После дойде НДСВ - с лидера, достоен, аристократичен, мъдър, справедлив.
И на ГЕРБ ще дойде редът, просто няма начин.

За протокола - и аз не гласувах днес.

# 38
  • Мнения: 1
Бойко е страшен демагог. А вече има и партия, очаквайте го като премиер...
Радвам се, че БСП останаха чак трети в София.

На какво точно се радваш?

# 39
  • Мнения: 6 930
Нали знаеш за какво става въпрос при него. WinkКакво се учудваш?
Да де, ама все пак ми е адски странно...Не вярвах, че толкова хора ще го подкрепят.
А, хич не е лесно да се купят толкова гласове, постижение си е според мен.

# 40
  • София
  • Мнения: 5 606
Нали знаеш за какво става въпрос при него. WinkКакво се учудваш?
Да де, ама все пак ми е адски странно...Не вярвах, че толкова хора ще го подкрепят.
А, хич не е лесно да се купят толкова гласове, постижение си е според мен.
Е как, много голямо! хаха

Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 22:39 от tzvety26

# 41
  • Мнения: 4 392
В интервю чух днес Бойко да казва" Всички големи градове са наши." Sick

# 42
  • София
  • Мнения: 5 606
В интервю чух днес Бойко да казва" Всички големи градове са наши." Sick

И сега отива да помага на по-малките!

# 43
  • София
  • Мнения: 5 830
Къде могат да се видят предварителни резултати?

# 44
  • София
  • Мнения: 2 300
Нали знаеш за какво става въпрос при него. WinkКакво се учудваш?
Да де, ама все пак ми е адски странно...Не вярвах, че толкова хора ще го подкрепят.
А, хич не е лесно да се купят толкова гласове, постижение си е според мен.
Е как, много голямо! хаха

какво стана, много бързо се ската...защо си изтри първоначалното мнение ... няма лошо да имаш вътрешна информация...и аз бих искала жената на някой от листата за общински съветници на ГЕРБ, да ми е най-добра приятелка... Mr. Green


Последна редакция: нд, 28 окт 2007, 22:54 от крастава жаба

Общи условия

Активация на акаунт