Екзитпол.

  • 6 885
  • 141
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 193
Бойко трайно ще присъства в живота ни в близките години. Пълна отврат. Какво да правим тези, които искаме да живеем в чист и подреден град.

Би ли ми припомнила кога по-точно, преди да се появи Бойко Борисов, сме живели в чист и подреден град...че на мен нещо ми се губи...спомням си обаче промените, които станаха 1989 г. ...18 години минаха...

Бих, с неудоволствие! Незнам ти от кога живееш в София. Аз съм родена тук. С всяка изминала година градът става все по-ужасен. През последните 2-3 години животът тук е нетърпим. Не смятам, че любимият Бойко е причинил този хаос, но за 2-те години не прави нищо за да овладее нещата. По мое мнение няма и да направи. Колебая се дали причината е нежелание или некомпететност.

Знаеш ли, не съм родена в София, живея тук от 20 години...но пък преди това живях в една много по-хубава част от Европа...едно ще ти кажа...България и в частност София никога не е била особено чиста...но тази кочина, която е в момента не е от 2 години, а много, много повече...
Не казваш нищо ново за чистотата в БГ. И както сме тръгнали скоро няма да се сравняваме с по-хубавите части на Европа, а с някои други континенти.
Крастава жаба, не съм казала, че е имало компетентни преди НЕГО, казвам че той е по-некомпетентен от некомпетентните. Това е!

# 61
  • Мнения: 985
Е, и във Варна се намърда отново наш Киро. Ние си го знаем, сбогом на обещаните детски градини. Ще и замрази поне за 2 години. Асфалтира няколко улици и народа се юрна!
Tired Tired Tiredза това не отидох да гласувам!

# 62
  • Мнения: 2 839
Не ми действа харизмата на Бат Бойко, дразни ме тоя човек, повтаря едно и също- общинарите ми пречат, държавната власт ми пречи, пък и медиите доста му се мазнят, арогантен ми е, самовлюбен и т.н.

Е, сега ще стане ясно може ли нещо или не може...няма да има с какво да се оправдава...
Че що му е да се оправдава, като ще става премиер човека. Пък, ако е хитър и президент може да стане.

# 63
  • Мнения: 2 839
Е, и във Варна се намърда отново наш Киро. Ние си го знаем, сбогом на обещаните детски градини. Ще и замрази поне за 2 години. Асфалтира няколко улици и народа се юрна!
Tired Tired Tiredза това не отидох да гласувам!
Супер! А той пък тъкмо заради такива като тебе пак ще е кмет.

# 64
  • София
  • Мнения: 2 300
Не казваш нищо ново за чистотата в БГ. И както сме тръгнали скоро няма да се сравняваме с по-хубавите части на Европа, а с някои други континенти.

Някои други повдигнаха темата за чистотата ... и все пака като плюете сега избрания кмет на София, кажете ми поне един, който за тези 16 години преди него да е направил нещо ...

# 65
  • София
  • Мнения: 5 606
Не ми действа харизмата на Бат Бойко, дразни ме тоя човек, повтаря едно и също- общинарите ми пречат, държавната власт ми пречи, пък и медиите доста му се мазнят, арогантен ми е, самовлюбен и т.н.

Е, сега ще стане ясно може ли нещо или не може...няма да има с какво да се оправдава...
Че що му е да се оправдава, като ще става премиер човека. Пък, ако е хитър и президент може да стане.
За съжаление натам са тръгнали нещата!

# 66
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Пък, ако е хитър и президент може да стане.
По-хитър е, за какво пък му е да става президент?

# 67
  • София
  • Мнения: 2 300
Че що му е да се оправдава, като ще става премиер човека. Пък, ако е хитър и президент може да стане.
За съжаление натам са тръгнали нещата!
[/quote]

Че защо да не стане ... къде бяха по-добрите, имаше ли всъщност такива и къде СА СЕГА по-добрите...

# 68
  • София
  • Мнения: 2 300
Пък, ако е хитър и президент може да стане.
По-хитър е, за какво пък му е да става президент?

хихи, така е, премиер е достатъчно ... Mr. Green

# 69
  • Мнения: 193
Че що му е да се оправдава, като ще става премиер човека. Пък, ако е хитър и президент може да стане.
За съжаление натам са тръгнали нещата!

Че защо да не стане ... къде бяха по-добрите, имаше ли всъщност такива и къде СА СЕГА по-добрите...
[/quote]
Ох, моля те спри се! Ще ме разплачеш! И без това ми се плаче.

# 70
  • Мнения: 2 839

хихи, така е, премиер е достатъчно ... Mr. Green
Не, на някой явно никага не им е достатъчно ...

Не смятам да обяснявам защо и как така, мнението ми е това което е, само го споделих. Тази вечер не ми се намира отрицателен заряд за разтоварване.

# 71
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Крастав жаба, радвам се, че те радват днешния ден и те радват изборните резултати.
Мен не ме радват.
Все пак спокойно, знам какви ще са кометарите след 4 години  Mr. Green

# 72
  • София
  • Мнения: 2 300
Ох, моля те спри се! Ще ме разплачеш! И без това ми се плаче.
[/quote]

Ами поплачи си  newsm45

# 73
  • София
  • Мнения: 5 606
Че що му е да се оправдава, като ще става премиер човека. Пък, ако е хитър и президент може да стане.
За съжаление натам са тръгнали нещата!

Че защо да не стане ... къде бяха по-добрите, имаше ли всъщност такива и къде СА СЕГА по-добрите...
[/quote]
Моля те, за по-добри нека не говорим. Всичко е въпрос на правилен PR и добри съветници.При ББ това е налице очевидно.

# 74
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Олеле, гледам Канал 1 и гледам Велислава Дърева, олелееее  Sick

Общи условия

Активация на акаунт